Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Rezygnacja GodEater


GodEater

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem,że czym prędzej złożę rezygnację przez to co tu się dzieję.

 

Chciałbym zrezygnować z wszystkich rang jakie tu mam ogl to 2 tylko ale mały szczegół.

 

Chcę podziękować za czas jaki tu spędziłem i za dobrą zabawę z dobrymi ludzmi.

 

Może będę tu zaglądać czasami coś napisać ale na razie dopóki się tu nie zrobi normalnie to nie ma sensu tu być 

 

 

Siema 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj nic nikomu zarzucać, ale to troszkę podchodzi pod hipokryzję, gdy wspominasz o tym, że na forum jest cyrk, a raczej "to co tutaj się dzieje". Następnie piszesz, że nic się nie dzieje... Bo nikt się tym nie zajmuje. Przynajmniej ja to tak zrozumiałam.

Rumcajs ma "urlop" parę dni, chce odpocząć od komputera i forum, a wy po dosłownie paru dniach jego nieobecności robicie taką aferę jakby go przez miesiąc nie było...

 

Szkoda, że odchodzisz. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze rozkręcić sieć z Twoją pomocą czy też bez niej.

Pozdrawiam i powodzonka! ^.^

Edytowane przez Evanella

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara oto chodzi !

Mam nadzieje ze bd w kontakcie bo spoko ziomek z cb.

A ja za to ze powiedzialem prawde rumcajsowi stracilem admina.

Jak juz mowilem na dd2 ze zawladne tym serwerem potem siecia i wszystko upadnie.

A wy mi nie wierzyliscie.Ale przynajmniej pomagacie i za to dziekuje.

10d7beda43122960.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs wcześniej niejodnokrotnie wspominał,że zajmie się tym problemem,czyli brakiem ludzi na forum tudzież na posadach.Jak widać rzuca słowa na wiatr.Nie mój problem,ale takie rezygnacje to tylko kwestia czasu xd 

 

GodEater już tęsknię..xd Powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak zrób tak jak większość wróć i napisz podanie jak sieć się rozkręci. Najlepiej sie przychodzi na gotowca. Śmieszne

 

Zgodze sie z Tobą... rezygnacje, a po miesiącu chcą wrócić bo na innej sieci nie mogą nic osiągnać... @GodEater 3maj się! :)

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs wcześniej niejodnokrotnie wspominał,że zajmie się tym problemem,czyli brakiem ludzi na forum tudzież na posadach.Jak widać rzuca słowa na wiatr.Nie mój problem,ale takie rezygnacje to tylko kwestia czasu xD

 

GodEater już tęsknię.. xD Powodzonka ;)

 Dlatego jest wiele nowych ludzi, jak np. Ja. Jesteśmy tu po to, aby wznieść csowicze zpowrtotem na szczyt. Zmiany nadchodzą, więc nie wiem czy słowa są rzucane na wiatr.

 

Co do tematu, to mam nadzieję, że nie wrócisz, gdy forum się ogarnie i stanie na nogi, nie chciałbym w administracji takich osób. Mr. Darkness napisał, wracanie jedynie na gotowe, a robić niema komu. 

Trzymaj się i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu potrzeba rozwinac serwery,powiekszyc ich ilosc,bo skad indziej? Zaczelo sie od zmian proponowanych przez eseja dotyczaca zwiekszeniem zasiegu administracji do serwera czy cos takiego.Elevate to się ceni,ze jeszcze w to wierzysz,ale sam tego nie pociagniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu potrzeba rozwinac serwery,powiekszyc ich ilosc,bo skad indziej? Zaczelo sie od zmian proponowanych przez eseja dotyczaca zwiekszeniem zasiegu administracji do serwera czy cos takiego.Elevate to się ceni,ze jeszcze w to wierzysz,ale sam tego nie pociagniesz ;)

 

Tylko że jak zwiększyłem zasięg administracji do serwerów to mieliśmy ich 10 lub 11 z zajętami slotami w większości dnia oprócz modów gomod które były rozdzielone na tyle by razem zapełnić dwie 32 slotówki. 

 

Ogarniajcie na początku informacje które piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do tematu, to mam nadzieję, że nie wrócisz, gdy forum się ogarnie i stanie na nogi, nie chciałbym w administracji takich osób. Mr. Darkness napisał, wracanie jedynie na gotowe, a robić niema komu. 

Trzymaj się i powodzenia.

 

Powiem ci tak już nie jednej osobie to powiedziałem że jeżeli napiszę rezygnację,albo ta sieć upadnie to nie wracam już ani do życia forumowego,ani do grania w cs-a.

Więc tak jak powiedziałem tak zrobię po prostu kończę bo są ważniejsze rzeczy niż siedzenie na forach 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Rangi zostały odebrane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacjeArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie