Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ACCEPT]Zmiana w rangach


Haszeer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

       Jak wiemy Ranga forumowa  Promotor jest jedynie w teorii i wiekszość uważa, że jest zbędna. Moja propozycja to usunąć rangę Promotor, a jej kolor + wszystkie efekty dać np. do rangi  Grafik, lub dodać do Rangi  Grafik-a efekty takie jak ma  Promotor zostawiając przy tym aktualny kolor lub wybrany glosowaniem przez obecnych Grafik-ów :)

 

 

 

Pozdrawiam Haszeer

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście rozmawiałam już z Nexem na ten temat jak i o usunięciu opiekunów.. którzy na chwilę obecną nic nie robią.

Natomiast Administracja twierdzi, że jednak robią.. nie wiem co.. nie wnikam, ale na usunięcie takowych rang raczej nie mamy co liczyć.

Zobaczymy co na to powie Rumcajs.

 

Ogólnie jako kobieta.. w dodatku grafik chciałabym aby forum wyglądało estetycznie i ładnie.

Na chwilę obecną i myślę, że większość się ze mną zgodzi.. ranga "Admin Serwera CS:GO" wyglądem przypomina Test Moderatora..

Chciałabym w związku z tym zaproponować zmiany kolorystyczne rang żeby pasowały do siebie jak i estetyczne dodanie cieni dla poszczególnych rang.. gdyż teraz połowa ma, a połowa nie i wygląda to komicznie..

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ranga jest już zbędna x lat temu xd

Bo jakby nie było, tworzenie "reklam" na innych forach cs, to jakoś nie daje pozycjonowania w googlach, żadnych ludzi, czyli użytkownicy otrzymujący jakieś rzeczy za parę reklam, tak naprawdę dorabiają się jedynie wypocają robienie jebanych reklam, chociaż jak są wszędzie po logowani, wszystko mają byle kopiuj, wklej, stwórz temat, kopiuj link itd. to nie jest takie trudne, a korzyści z tego mają :D

Też nie powiem bo raz miałem tak że mi się wypozycjonował jakiś temat (reklama) napisany na innym forum pod pewnymi frazami i był tam na tej 5 stronie w guglach xd ale to nie ma większego znaczenia z tymi reklamami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście rozmawiałam już z Nexem na ten temat jak i o usunięciu opiekunów.. którzy na chwilę obecną nic nie robią.

Natomiast Administracja twierdzi, że jednak robią.. nie wiem co.. nie wnikam, ale na usunięcie takowych rang raczej nie mamy co liczyć.

Zobaczymy co na to powie Rumcajs.

 

Ogólnie jako kobieta.. w dodatku grafik chciałabym aby forum wyglądało estetycznie i ładnie.

Na chwilę obecną i myślę, że większość się ze mną zgodzi.. ranga "Admin Serwera CS:GO" wyglądem przypomina Test Moderatora..

Chciałabym w związku z tym zaproponować zmiany kolorystyczne rang żeby pasowały do siebie jak i estetyczne dodanie cieni dla poszczególnych rang.. gdyż teraz połowa ma, a połowa nie i wygląda to komicznie..

 

Zgadzam się z Tobą aby odświeżyć ogólnie wygląd rang forumowych, lub je wyrównać bo wyglądają jak z innej parafii. Kobiecej ręki trochę brakuje od strony Graficznej to fakt <zawstydzony>

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie