Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Zdrowa rywalizacja :)


Haszeer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pomysł na nowy konkurs/temat jest taki:

# Tytuł do ustalenia, ale coś w ten deseń - "Pokaż co potrafisz!" / "Zmierzmy się!"  (możecie pisać swoje propo w komentarzach)

Zasady:

# najprościej mówiąc rywalizacja 2 forumowiczów, np:

- grafik vs grafik ::: lepszy avatar/tło itp

- redaktor vs redaktor ::: lepszy artykuł/recenzja itp

- user vs user ::: lepszy dowcip/mem/filmik itp

 

kombinacji jest mnóstwo te powyżej to są tylko propozycje,

losowanie może iść poprzez uzytkowników obserwujących (ankieta) co maja wykonywać dwaj śmiałkowie bitwy, lub od górnie ustalone przez wybranego szefa danego pojedynku :)

 

Pozdrawiam i liczę na wasze opinie :)

 

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak pomysł jest jak najbardziej na miejscu i myślę że można by wprowadzić takie urozmaicenie na forum jeszcze jak by była notka do góry na forum to więcej ludzi by ją obejrzało i może więcej chętnych by było 

 

Jestem na wielkie TAK  

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja ciekawa, ale nieprzemyślana. Weź pod uwagę że to będzie trwało długo, zanim znajdzie się dwóch do rywalizacji a do tego jeszcze każdy znajdzie czas żeby coś tam zrobić.

Do tego są gusta i guściki, a i na pewno będzie się zdarzać sytuacja typu "weź idź zagłosuj na mnie". wolałbym konkurs szachowy xD

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak opisał to drenn, że będzie to w większości kolesiarstwo, lepsze już by było np turniej pvp, 5vs5, 5 chętnych userów na 5 userów z władzy.

 

Pomysł jak najbardziej na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem na tak tylko czy ten pomysl wypali tak jak Ty to widzisz? Znajac uzytkownikow stworzy to wiele sporow miedzy nimi ^^

 

Koncepcja ciekawa, ale nieprzemyślana. Weź pod uwagę że to będzie trwało długo, zanim znajdzie się dwóch do rywalizacji a do tego jeszcze każdy znajdzie czas żeby coś tam zrobić.

Do tego są gusta i guściki, a i na pewno będzie się zdarzać sytuacja typu "weź idź zagłosuj na mnie". wolałbym konkurs szachowy xD

 

1tydz (7dni): wybieranie uczestników i ich zadania

2tyg: czas na wykonanie zadania uczestnika i przedstawienie go na forum

1tydz: glosowanie na prace wykonane przez zawodników

 

cykl 4tygodniowy, około miesiac na jeden konkurs,

 

a czy ten konkurs stworzy nie oczekiwany efekt zwany kłutniami czy sporami? wtedy bedzie widać tylko i wyłacznie bezczelnośc danego uzytkownika bo to jest tylko zabawa :)

 

Edytowane przez DawcaMocy!

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie