Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Groźby w stronę Polski.


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani zbyt wiele nie ma co się rozpisywać. Ostatnio pod naszym adresem znów pojawiają się groźby kar ze strony UE, a raczej "Unii Niemieckiej". Zresztą to samo dotyczy też Czech czy Węgier.  Wszystko zostało zawarte w wersji skróconej tutaj:

 

 

 

Teraz zadajmy sobie pytanie: Na jakiej podstawie w ogóle pozwolono uchodźcom przyjeżdżać do Europy? Jeśli mnie pamięć nie myli to Pani Merkel wypowiedziała się za wszystkich i kazała ich sprowadzać. Ale na jakiej podstawie prawnej? Czy tylko mi się wydaje że to ona rządzi w tzw. "Unii"? 

 

Więc skoro teraz czepia się Polski o uchodźców, to może też warto zapytać o coś innego. Ja pytam kiedy Niemcy zwrócą obrazy skradzione przez III Rzeszę i kiedy zapłacą nam w końcu kontrybucję wojenną oraz odszkodowanie za doszczętne zniszczenie Warszawy? O tym jakoś Unia milczy. Gdzie była "Unijma jedność" Gdy Rosja wlepiła nam najwyższe ceny za gaz na świecie? Gdzie była gdy nakładano embargo na polską żywność? My już mamy uchodźców, ponad milion Ukraińców, o tym też cisza. A ci uciekinierzy z Ukrainy chociaż chcą pracować i nie szukają zaczepki. Dlaczego ci "biedni uchodźcy" we Francji czy Niemczech to na 100 osób  1 kobieta i dwójka dzieci, a reszta to zdrowe i leniwe młode chłopy w poborowym wieku?

I właśnie o to należałoby zapytać wielkich eurokratów, ciekawe jaka padłaby odpowiedź :)

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie