Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA VANS


ROGAL DDL

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: ROGAL DDL
Nick oskarżonego: Vans
IP/SID oskarżonego: SSy
Godzina i data zdarzenia: 16.06 ~18:55
Mapa: de_dust 2 
Screeny/demo: W załączniku
Opis sytuacji: Witam. Dostałem bana na jeden dzień. Ale przede wszystkim za co? ZA POWIEDZENIE PRADWY? Od kiedy powiedzenie komuś prawdy to obraza? Po drugie - długość bana. Na jeden cały dzień? Troche przesada tymbardziej ze napisałem tylko, iż jest "spedalony" a nie obraza typu "Ty kur*o jeba*a wypi*erdalaj szmaciarzu". Wcześniej również parę osób, w tym ja, dostaliśmy kicka za "Albo gracie normalnie albo wypad" - coś w tym stylu. Tyle, że nasza gra była normalna. Nie chodzilismy w kółko i nic nie robilismy, a dążyliśmy do tego, żeby podłożyć C4. Podczas próby wyjaśnień co dla niego nie jest normalne w naszej grze - żałosne, ogólnikowe odpowiedzi typu "Wszystko". A przy próbie dowiedzenia się kto dał te kicki nawet nie miał odwagi się przyznać. Gościu kupił admina i ma się za niewiadomo kogo. Od siebie dodam tylko tyle, żebyście zaczęli dawać admina normalnym osobom, a nie dostaje byle kto, kto zapłaci. Gram na tym serwerze ponad rok czasu myślę, a nagle widzę kogoś pierwszy raz i ten ktoś jest adminem. Lepiej kilku ogarniętych aniżeli wielu którzy nie mają pojęcia o administrowaniu i AMXX. I tak jak w mojej wcześniejszej skardze nawet nie prosiłem o ostrzeżenie - bo mimo wszystko Tevikowa to dobry admin i wie co robi, tak też w tym przypadku wnioskuję wręcz o odebranie praw temu graczowi. Pozdrawiam
 
 

 

 

EDIT: AHA I PROSZĘ JESZCZE O NIEZAMYKANIE TEMATU BEZPOŚREDNIO PO WYPOWIEDZI OSKARŻONEGO, TYLKO PROSIŁBYM RÓWNIEŻ O ZACZEKANIE NA MOJĄ ODPOWIEDŹ. WIADOMO, OSKARŻONY MOŻE PISAĆ NIEPRAWDZIWE RZECZY DZIAŁAJĄCE NA JEGO KORZYŚĆ.

 

EDIT2: 

  • Grupa: Admin [DD2 Classic]
  • Całość postów:

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

post-26639-0-87465100-1497632895_thumb.jpg

post-26639-0-63573300-1497632896_thumb.jpg

Edytowane przez ROGAL DDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rogal Rogal ty to chyba dziś lewą nogą wstałeś :D, nie przesadzaj od razu z tym odebraniem admina, a sam wiesz i widziałam też wcześniej że potraficie odpierdzielić maniane z dariuszem itd. :D jedni mają to gdzieś, innym to może przeszkadzać pewnie stąd ten ban :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wstałem lewą. Skarga na Ciebie była raczej dlatego, że nie miałem co robić przez 10 minut bana. Ale w tym przypadku już jest ewidentna przesada. I tak jak lubie sobie pożartować z paru rzeczy - tym razem jestem jak najbardziej poważny. A maniane jaką? Taką, że graliśmy innymi broniami niż reszta? Przecież za takie coś nie ma bana. Brak wzmianki o tym w regulaminie. Nie kampiliśmy na respie, cele wykonywaliśmy. A no i ban, który dostałem nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, o czym wspomniałaś

Edytowane przez ROGAL DDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

 

Twój nick: ROGAL DDL

Nick oskarżonego: Vans

IP/SID oskarżonego: SSy

Godzina i data zdarzenia: 16.06 ~18:55

Mapa: de_dust 2 

Screeny/demo: W załączniku

Opis sytuacji: Witam. Dostałem bana na jeden dzień. Ale przede wszystkim za co? ZA POWIEDZENIE PRADWY? Od kiedy powiedzenie komuś prawdy to obraza? Po drugie - długość bana. Na jeden cały dzień? Troche przesada tymbardziej ze napisałem tylko, iż jest "spedalony" a nie obraza typu "Ty kur*o jeba*a wypi*erdalaj szmaciarzu". Wcześniej również parę osób, w tym ja, dostaliśmy kicka za "Albo gracie normalnie albo wypad" - coś w tym stylu. Tyle, że nasza gra była normalna. Nie chodzilismy w kółko i nic nie robilismy, a dążyliśmy do tego, żeby podłożyć C4. Podczas próby wyjaśnień co dla niego nie jest normalne w naszej grze - żałosne, ogólnikowe odpowiedzi typu "Wszystko". A przy próbie dowiedzenia się kto dał te kicki nawet nie miał odwagi się przyznać. Gościu kupił admina i ma się za niewiadomo kogo. Od siebie dodam tylko tyle, żebyście zaczęli dawać admina normalnym osobom, a nie dostaje byle kto, kto zapłaci. Gram na tym serwerze ponad rok czasu myślę, a nagle widzę kogoś pierwszy raz i ten ktoś jest adminem. Lepiej kilku ogarniętych aniżeli wielu którzy nie mają pojęcia o administrowaniu i AMXX. I tak jak w mojej wcześniejszej skardze nawet nie prosiłem o ostrzeżenie - bo mimo wszystko Tevikowa to dobry admin i wie co robi, tak też w tym przypadku wnioskuję wręcz o odebranie praw temu graczowi. Pozdrawiam

 

 

 

 

EDIT: AHA I PROSZĘ JESZCZE O NIEZAMYKANIE TEMATU BEZPOŚREDNIO PO WYPOWIEDZI OSKARŻONEGO, TYLKO PROSIŁBYM RÓWNIEŻ O ZACZEKANIE NA MOJĄ ODPOWIEDŹ. WIADOMO, OSKARŻONY MOŻE PISAĆ NIEPRAWDZIWE RZECZY DZIAŁAJĄCE NA JEGO KORZYŚĆ.

 

EDIT2: 

  • Grupa: Admin [DD2 Classic]
  • Całość postów:

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

 

To nie jest potwierdzenie prawdy człowieku ;) no chyba że Ci to powtarzają i tak to uznajesz :3 Przykro mi ale to jest obraźliwe. Więc dlatego napisałem jeśli wgl.. zrozumiałeś "Nie OBRAŻAJ admina :) nie uważam się nie wiadomo tylko za osobę odpowiadającą (jak inni Admini) za spokój i porządek na serwerze. Czego wy dwoje nie umieliście utrzymać :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie jest potwierdzenie prawdy człowieku ;) no chyba że Ci to powtarzają i tak to uznajesz  :3" To jest taka sama obraza wiec wnioskuję w tym momencie, o zbanowanie Ciebie. :> 

A tak całkiem poważniej, prawdą to jest. Bo nie powiedziałem, że jesteś pedałem - tego nie wiem, tylko że wyglądasz jak pedał i tutaj nie ma wątpliwości. A druga sprawa nie jest to odpowiedni stosunek obrazy o ile tak to można nazwać do długości bana. Plus sam potrafiłeś na kogoś cos powiedzieć :) Raz widziałem na własne oczy. Ile razy zrobiłeś to poza nimi - nie wiem. Wejdź se w hltv i zobacz wszystko, ja na takie cos nie bede marnował czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy AdmiN inaczej interpretuje taryfikator kar...

 

JeŻeli przy mnie na serwerze obraził byś komuś rodziców znikasz na tydzień...

 

Bany dłuŻsze sa dobre i nie dobre...

 

Admin myśli że gracz się czegoś nauczy a niektórzy gracze potem się mszcza i pyskuja znalazli sobie inny serwer a tu wbijaja żeby wkrw admina...

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5 Obrażanie innych graczy (po zgłoszeniu przez osobe obrażaną) - MUTE 15-60 MIN / BAN 30 MIN - 1TYDZ.

 

Obraziles dodatkowo, nie tylko gracza ale i admina. Admin ktorego obrazasz sam wyznacza Ci kare ktora uwaza za stosowna w zaleznosci od tego jak bardzo poczul sie urazony.

 

Niech to bedzie nauczka dla wszystkich i polecam czytac regulamin.

 

Skarga odrzucona

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie