Skocz do zawartości

Zablokowane TEVIKOWA


ROGAL DDL

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: ROGAL DDL
Nick oskarżonego: TEVIKOVA
IP/SID oskarżonego: nwm 
Godzina i data zdarzenia: 16.06 16;40
Mapa: d2
Screeny/demo: 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'ochlon   troche'
[AMXBans] Duration: '10 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18839906'
[AMXBans] Your IP: '88.151.141.254'
[AMXBans] ===============================================
 

Opis sytuacji: Chodzi o sam konkretny powód bana... "ochlon troche" no ale ze co mam ochłonąć? Ja tego nie rozumiem... Rozumiem bana za nie wiem... Spamowanie, za kulture itp. ale "ochlon troche?" Bany są po to, żeby ludzie którzy popełnili błąd dostali nauczkę i wynieśli lekcję... Ale jak ja mogę poprawić swoje "zachowanie" skoro nie mam pojęcia za co zostałem zbanowany? Wrócę na serwer i dalej NIEŚWIADOMIE będę robił to samo, żeby za chwile dostać bana na 2 tygodnie a powodem jego - "Mówiłem żebyś ochłonął" ? Kolego proszę wypisywać konkretny powód. Tak samo prosze się nauczyć które miejsca to są tekstury. A jak się nie jest pewnym to napisac na y@@ "ZEJDŹ STAMTĄD" a nie od razu, bez ostrzeżenia jakiekokolwiek kickować kiedy drużyna liczy na mnie by mieć pieniążki na broń. Generalnie nie wrzucam screenów itd bo nie ma sensu - to za mało żeby ktoś stracił admina jak i również za mało na ostrzeżenie, to po prostu krótka uwaga do tego że admina, żeby nie popełniał więcej tego typu błędów. Ja nie wiem czy ten ban to było że mam ochłonąć bo za dobrze mi szło i cie zabijałem czy jak ? Dobra chyba 10 min minęło wracam na serwa
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolego", niejednokrotnie zwracałam Tobie uwagę m.in. o to, żebyś ruszył się z respa, a jedyne co widziałam to, to że co runde i tak lekceważyłeś uwagi. Nie chciałam Cię banować za te bzdety ale upominanie słowne nie dawały żadnego skutku, a wręcz przeciwnie. Nie muszę się uczyć tego, co to tekstury, widocznie Ty musisz to sobie wygooglować. Dostałeś tylko kicka, chociaż mogłeś dostać bana do 1h. To było dla Ciebie ostrzeżenie. Następnie wszedłeś z powrotem na serwer po czym zacząłeś wypisywać rzeczy, w skrócie:

"*DEAD* ROGAL DDL :  KURVA
*DEAD* ROGAL DDL :  BANUJ GO
*DEAD* ROGAL DDL :  FRAJER NA PODESCIE
*DEAD* ROGAL DDL :  STAL
*DEAD* ROGAL DDL :  ZBANUJ GO"

Dlatego też dostałeś bana, żebyś ochłonął. I myślę że dokładnie wiedziałeś dlaczego dostałeś tego bana, a takie robienie teraz po złości ku niczemu nie służy :) Tyle w temacie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie