Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PRZYWITANY/A]hmm.. Powrót?


Rekomendowane odpowiedzi

Czytając gazetkę drenna, zrozumiałem, że głupio postąpiłem opuszczając sieć, poddawając się biorąc przykład z innych.. Postanowiłem, że wrócę do Was, na razie jako zwykły, szary gracz. Jednakże będę starał się pomagać robiąc reklamy,może jakaś dotacja. A do roboty wezmę się już wkrótce, a dokładniej w lipcu, gdy będe mieć luz w robocie. Chciałbym też przeprosić... Za to, że was zawiodłem, za to, że poddałem się jak inni... Nie robiąc nic w kierunku by sieć ożywić, a jedynie patrzeć jak podupada... Teraz postaram się wam to wynagrodzić, robiąc reklamy, sprowadzając innych graczy a przede wszystkim będąc tu z wami... Bo chyba to się najbardziej liczy, to my w końcu budujemy tą sieć i będąc na niej aktywnym graczem też mozna zdzialac wiele. 

 

 

Dla nowych graczy, bądź tych, którzy jeszcze mnie nie poznali: nazywam się Karol, w sierpniu ukończę 20 rok życia. Na sieci jestem koło 2 lub 3 miesięcy. Pełniłem tu funkcję moderatora,redaktora oraz admina serwera only dd2 classic. Jak widzicie, zrezygnowałem, ale o tym wyżej. W wolnych chwilach grywam w koszykówkę, reke noge etc. Lubię także jezdzic na rolkach,rowerze i deskorolce, a zimą na nartach i desce snowboardowej. Grywam też w gry tj. Gta 5 cs 1.6 i go a takzebf1 bf4 i trgo typu strzelanki.

 

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to własnie chodzi aby nie iść jak stado baranów tylko myśleć indywidualnie :) są wzloty i upadki wszędzie nie tylko tutaj, grunt to robić swoje i z czasem efekty będą coraz bardziej widoczne :) witamy z powrotem! :)

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sobie wszystko przemyslales. Zostala nas jak na razie garstka, ale to jest wlasnie ten czas kiedy widzimy na kogo naprawde mozemy liczyc i to wlasnie ta mala czesc ktora zostala jest najsilniejsza. Wlasnie takie sytuacje powoduja ze ekipa trzyma sie razem i zaciesnia swoje relacje. Przy okazji dziekuje tez drennowi za te kilka slow w gazetce ktore daja do myslenia.

 

Super ze postanowiles wrocic. :)!

 

Napisane tak po prostu bo dzis troche ciezki dzien mam ale mysle ze jakos da sie zrozumiec xd

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to własnie chodzi aby nie iść jak stado baranów tylko myśleć indywidualnie :) są wzloty i upadki wszędzie nie tylko tutaj, grunt to robić swoje i z czasem efekty będą coraz bardziej widoczne :) witamy z powrotem! :)

O kim to mowa kolego?? 

 

A co do powrotu to przez gazetkę wróciłeś jakoś mi to trudno zrozumieć, ale uj niech będzie. Zauważyłeś, że forum powoli odżywa i chcesz wrócić.. Nie długo masz 20 lat, a rezygnacją zachowałeś się jak byś miał 13 lat, no nie oszukujmy się, ale jest taka prawda. Dużo osób pisało, że jak jest rekrutacja na moderatora otwarta, to zaraz wszyscy się zlatują i piszą podania właśnie na te stanowisko. Zachowałeś się ujowo, no ale to już nie mi oceniać. Zobaczymy czy administracja da ci drugą szansę.. Tyle ode mnie, mogłem coś pokręcić, bo łeb mnie boli :D 

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kim to mowa kolego??

 

metafora taka, nikogo nie chcialem ani nie mam zamiaru obrazic, chodzi o to ze jeden odejdzie, potem drugi, a inni mysla: -oni poszli to ja tez musze isc bo jakto ja tu bede sam siedzial... w sumie mogłem napisac stado owiec, ale to samo stwierdzenie kazdy wie o co chodzi :)

aecf4912246ed990.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Szanowny użytkowniku, dziękujemy za przywitanie się razem z nami!

Wątek zostaje zamknięty. Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy na naszej sieci serwerów. Nie zapomnij polubić nas na FaceBooku bądź dołączyć do Grupy Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie