Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga PRO8L3M


Kanikator

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Samson
Nick oskarżonego: PRO8L3M
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:59575217  16 06:26
Godzina i data zdarzenia: 10.00 10.06.2017
Mapa: DD2
Screeny/demo: Załączyłem poniżej
Opis sytuacji: Jednym słowem ta osoba nadużywa admina i również łamie regulamin. Nadmiernie przeklina, obraża innych graczy, celowo rzuca fleshe swojej drużynie, oraz slapuje bez powodu. Wnioskuje o natychmiastowe zabranie admina temu graczowi, gdyż nie nadaje się na to stanowisko.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

post-31225-0-82541500-1497082629_thumb.jpg

post-31225-0-89428700-1497082637_thumb.jpg

post-31225-0-65643900-1497082657_thumb.jpg

post-31225-0-13168000-1497082665_thumb.jpg

post-31225-0-75705500-1497082672_thumb.jpg

post-31225-0-96774200-1497082679_thumb.jpg

post-31225-0-29808700-1497082689_thumb.jpg

post-31225-0-85353100-1497082699_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja miałem adma było dokładnie to samo. Odwala mu jak nie ma admina i myśli,że może wszystko..

 

Wpiszcie sobie w bansie nick PRO8L3M od razu widać,że coś z nim nie tak,zachowuje się jakby miał coś z głową.Lepiej gdyby serwer nie miał w ogóle adminów,niżeli taką podstawówkę.

 

Natychmiastowo odebrać mu flagi ;) pozdr.

post-13029-0-29004500-1497089070_thumb.png

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, odwalało mi, ale zanim miałem admina. te wszystkie bany zbierałem celowo, dla beki, było, minęło. od kiedy mam admina postępuje zgodnie z regulaminem, wszystkie bany, kicki, ogarnąłem zachowanie i język, zapytajcie normalnych graczy z serwera. a na screenach kompletnie nic nie ma przecież. slapy za cele, fleshe przypadkowe, a to "śmieciu ruski" to do ruska, który wyzywał polaków dosłownie od kurew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AwesomemaN

Dziś też odwalałeś manianę i powinieneś admina stracić i to w trybie natychmiastowym, zachowanie skandaliczne, prowokowałeś puszyniczadela specjalnie żeby coś nabluzgał aby nie wiem go zbanować, z graczem Lenka używasz u@ do prywatnych konwersacji, odkąd gram na serwerze nie ogarniasz totalnie, po za tym okłamujesz np. mnie czy innych graczy, że nie jesteś adminem a nim jesteś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma pilnować porzadku i banowac za kulturę a nie obrazac kogos bo ktos cos...

 

Jesteś adminem to masz świecić przykładem a nie odpierdzielac maniane..

 

Admin to tez gracz wiec nie masz prawa te sie wywyzszac nad innymi na co tez zwrocilem uwage na dd2 kiedy gralem na na urlopie...

 

Pilnuj sie bo za wlasna glupote mozesz stracic admina...

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że za słowa na drugim screenie bez większych skarg, podstaw powinien być zabrany admin, bo ja np nie toleruję obrazy rodziców jak i rodziny, wypowiedziałem się przy podaniu Twoim i byłem pewny że na tego admina nie zasługujesz, zachowania i kultury nie posiadasz, wszystkich wyzywasz od botów i przyszkadzasz ludziom w grze :) zapomniałeś że grasz wśród dorosłych ludzi a nie z osobami na swoim poziomie :) to by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się, zabrać mu tego admina od razu i bez żadnego ale... Tak jak wyżej ktoś wspomniał - u@ do prywatnych kowersacji, ponadto odpisuje jeszcze używając y@@, więc robi się spam bezsensownych wiadomości typu "CO TAM? : )" "HEJ, JAK LECI?", a mi (i nie tylko mi zapewne) te wiadomości obniżają fpsy. Oprócz tego - brak reakcji na zgłaszanie cheaterów - i to nie byle jakich tylko LUDZI NA AIMIE. Dopiero jak wszedł Rumcajs to zgłosiłem od razu i po minucie typ był zbanowany za aima. Oprócz tego spamuje dźwiękami z amxx - nie wiem jak to sie dokładnie nazywa ale każdy wie o co chodzi - denerwujące komentarze w tle gry. I nikt już nie pamięta jak koleś spamował fleszami co początek każdej rundy utrudniajać grę? - Dlaczego w ogóle on został adminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tego jestem zdania, że admin nie jest akurat dla niego.

Też potwierdzam nadużywanie zarówno "u@" jak i "y@@",

dodatkowo ciągle prowokuje, a szczególnie mnie i teVika traktując nas jak swoich wrogów nr 1 a admini to chyba powinni trzymać się razem

nadużywa swojej władzy, łamie regulamin, myśląc, że jest nietykalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spamuje na żadnym u@ ani y@@. Lenka pisała do mnie na u@, bo nie widziałbym inaczej tych wiadomości, a odpisuję jej zawsze przez amx_psay. Sami nie ogarniacie podstawowych  komend i regulaminu, a mi to zarzucacie. Nad nikim się absolutnie nie wywyższam, ani nikogo nie obrażam. Może jakieś dowody? Z tego co wiem są logi z serwera i wszystko można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisac tutaj bez sensu prosimy o jakiekolwiek dowody. Bez tego nic nie da sie zrobic. Jesli nie ma tutaj nikt nic istotnego do powiedzenia procz wjezdzanie na admina to nie wypowiadajcie sie bo skonczy sie to warnem.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie