Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [MODERATOR] DeeJay KaRol


DeeJay KaRol

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol
Data urodzenia: 15.07.2001
Nick na forum: @DeeJay KaRol
Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarta rekrtuacja i chęć pomocy której potrzebujecie.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Aktualnie uczę się.
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Posiadam, ale tylko do reklamowania.
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Zdarzyło sie to pare razy. Ale to było wtedy gdyż zrobiłem reklamę w złym dziale.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem tu już prawie rok. Jestem osobą pracowitą , bezkonfliktową, może kilka razy się zdarzyło że mi odbijało, ale to naprawiałem. Wiem że potrzebujecie osób na to stanowisko, sieć aktualnie przechodzi tak jakby kryzys. Dużo osób poodchodziło. Chciałbym zanieśc porządek na forum, zareklamować, żeby wchodziłą większa ilość osób jak dotychczas. Znam bardzo dobrze regulamin. Uwierzcie naprawdę się zmieniłem.Zawsze może być okres próbny , każdemu należy się szansa.
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Przyszły prezydent powinien być patriotą i musi być uczciwy wobec wszystkich polaków. Powinien godnie reprezentować nasz kraj i nie wstydzić się go.
Linki do 25 reklam oddzielone "enterem": Nie zrobiłem reklam dlatego, bo gdy dostanę sie na to stanowisko zrobie ich nawet 2 razy więcej. Nie to że mi się nie chciało.

 

 

 

Uwierzcie naprawdę nie zawiedziecie się na mnie :D

 

Pozdrawiam. DeeJay

 

 

daM0A4.gif

Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohoho, oczywiście, że jestem za tym, by odrzucono twoje podanie.

-notoryczne skladanie podan

-byles zbanowany na csowiczach

-nie jestes dla mnie jakimkolwiek wzorem

-awanturujesz sie wrecz na sb o ta range jakby byla niewiadomo czym xD

 

PS: do kogo się zwracasz? fajne zachowanie, jesli takie bys praktykowal jako moderator siec zeszlaby na psy. Ktos tez nie zna regulaminu, powunno byc dla Ciebie +1 za spam.

ale jednak zycze ci powodzenia choc watpie ze sie dostaniesz

Edytowane przez .biscoop

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to co pisałem ci w SB. Spraw żeby inni zaczęli cię odbierać inaczej niż wroga. Póki co pojawiasz się tylko gdy otwiera się rekrutacja na moderatora. Jest dużo innych rzeczy do roboty, i to takich które rang nie wymagają, np. u mnie w redakcji czy w grafice lub reklamach. Pokaż że naprawdę jesteś z nami. Skoro tak ciągle mówisz o dostawaniu drugiej szansy, to skorzystaj z tej którą sam otrzymałeś dostając unbana, chociaż nie zasłużyłeś. Już pomijam to multikonto i obgadywanie sieci po swoich znajomych w tamtym czasie. Nie zasłużyłeś przez coś o czym wiem tylko ja, ty i dwóch twoich kumpli. Ale chcę cię tutaj dalej widzieć. Dlaczego? Bo takich tu trzeba! A dupa tam że się kłócą gdzie popadnie, ale robią robotę.
Lecz najpierw pokaż co potrafisz zrobić dla nas (nie dla Sylwii i Patryka), jeśli ci się uda to zdobędziesz szacunek wielu osób, uwierz mi. Znasz mnie na tyle że wiesz iż moje przeczucia są trafne :)

W tej chwili jestem przeciw tobie w podaniu, lecz za tobą w sieci.

Powodzenia.

 

Edit.

 

Po tym co tu widzę wolę jednak żebyś sobie poszedł. Wciąż zachowujesz się jak rozpieszczony gówniarz i strzelasz fochy jak mała dziewczynka.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, nie ma się co oszukiwać, był ban, potem UB , brak wymagań w podaniu, olewanie forum, doświadczenie zerowe na stanowisku moda, z góry można zamknąć temat .

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż proste na Nie

Jesteś mało rozsądnym gówniarzem.

Wypowiadasz się we własnym podaniu.

Brakuje ci kultury.

Nie robisz nic by przekonać nas że zasługujesz na ową rangę.

Wymagania także niespełnione.

Kredyt zaufania jest już zużyty.

A twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie