Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane .biscoop - rezygnacja.


.biscoop

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie po tytule - rezygnuję ze wszystkich nadanych mi rang. Przykro mi, że moja historia z forum tak sie skończyła, a także, że forum podupada w taki sposób. Oczywiście nie odchodzę całkowicie, będę obserwować, co tam się u nas dzieje. A jeśli forum zostanie zamknięte,upadnie czy coś w ten deseń.. Chcę byście wiedzieli, że jestem Wam wdzięczny za te dwa miesiące wspaniałej zabawy. Całkiem przyjemną atmosferę oraz zajebistych ludzi, jakimi jesteście. Dzięki!

 

A teraz,szczególne podziękowania...

 

dzięki za wszystko, nasze rozmowy, może kiedyś się spotkamy i tak jak mówiłaś, na samo zobaczenie się kolanami na ryj xD

@drenn @Inoue dzięki za cenne rady odnośnie redakcji,czy moderacji i pomoc.

 

I dziękuje wam wszystkim, których nie wymieniłem, dziękuje tym, z którymi się kłóciłem i spierałem, dziękuję też osobom z którymi prowadziłem jakieś konwersajce. Dziękuję też za daną mi szansę sprawowania funkcji ktore pelnilem.

 

Prosze o odebranie mi wszystkich rang. Mam nadzieje ze odbijecie sie od dna, na razie nie jestem potrzebny jako moderator ani nikt inny. Wierze w Was. Nie odchodze poki co, bede bacznie obserwowal czy cos sie zmienilo. Pozdrawiam cale forum :)

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szkoda ze rezygnujesz. Siec od dluzszego czasu ma problemy. Glownym powodem jest brak rak do pracy i osoby ktora poswiecalaby sieci wiecej niz kilka godzin w tygodniu. Sami tego nie udzwigniemy bez Waszej pomocy. Wiem ze nie jest teraz dobrze bo widze co sie dzieje ale sama niewiele moge zdzialac.

 

Mam nadzieje ze sytuacja poprawi sie jak Patryk znajdzie odrobine czasu na prowadzenie sieci.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szkoda ze rezygnujesz. Siec od dluzszego czasu ma problemy. Glownym powodem jest brak rak do pracy i osoby ktora poswiecalaby sieci wiecej niz kilka godzin w tygodniu. Sami tego nie udzwigniemy bez Waszej pomocy. Wiem ze nie jest teraz dobrze bo widze co sie dzieje ale sama niewiele moge zdzialac.

 

Mam nadzieje ze sytuacja poprawi sie jak Patryk znajdzie odrobine czasu na prowadzenie sieci.

 

Sorry że się tutaj wypowiem, ale muszę.

 

Czemu nie ogarniecie osobę, która ma czas i by poświęciła sieci dużo czasu?

Ale oczywiście taką, której ufacie i zna się na rzeczy?

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie