Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAAKCEPTOWANA]Skarga puszyniczadel


Kanikator

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA

 

Twój nick: Samson
Nick oskarżonego: puszyniczadel
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:1:91510206
Godzina i data zdarzenia: 17.50 22.05.2017
Mapa: DD2
Screeny/demo: http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=9368
Opis sytuacji: Gramy sobie gramy, zabawa trwa w najlepsze, aż dochodzi do bardzo niepokojącej sytuacji. Pewien gracz zmienia nick na taki, który ma już inny player. Szanowny Admin postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i nie zwleka. Mianowicie daje owemu graczowi bana, jak On to napisał za "Podszyfkę", wydaję mi się, że mogło chodzić o Podszywkę. Nie był to byle jaki ban, był to ban PERMAMENTNY. Znając jako tako regulamin, od razu postanowiłem sprawdzić Tabele kar i jak się okazało w punkcie, 3.20 Posiadania zabronionych nicków* - KICK > BAN 5 MIN  więc według mnie ban troszeczkę nie słuszny. Spytałem admina czy jest świadom tego co zrobił, a On mi na to odpowiedział, że kiedyś za podszywanie był ban permamentny i On się tego trzyma. Pragnąłbym przywołać tutaj pewne przysłowie, nadmiar lubiane przez Policjantów "nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem".Owy Admin złamał równie zasadę z Zasad Administratorów mówiącą 2.16 Admin ma obowiązek znać regulamin serwera. Powód skargi może wydawać się błahy, lecz według mnie taki nie jest. Każdy Admin to ktoś więcej, niż zwykły gracz. To osoba dająca przykład, autorytet dla wielu playerków. Może zbanowana Persona, dopiero zaczynała przygodę z siecią "CSowicze" i nie miała jeszcze okazji na zapoznanie się z regulaminem. Może by chciała kiedyś zostać adminem i być autorytetem dla innych, to są tylko moje gdybania, może dzień później dostała by i tak bana za odpalanie, tego nie wiemy. Lecz wiem jedno, w tej sytuacji powinno się skończyć na upomnieniu, lub maksymalnie na banie 5 minutowym. Przez dawanie takich banów na prawo i lewo, serwerownia traci graczy i źle się dzieje. Czekam na szybki odzew i Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

1.Nie wiem jak ty ale ja nie chcialbym zeby ktos wchodzil mi na moj nick i np.psuł staty a takich jest wielu i mialem juz z takimi problem.

2.Ten gracz zmienil nick na twoj widzac ze jestes w grze [sam prosil sie o bana].

3.Co do perma w amxie jest wiele banow za podszywke na zawsze.I dlaczego i nie widze zadnego wzruszenia do tych banow ?

Rozumiem to tak,że nawet administrator nie zna regulaminu ?

 

Dowód

 

http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=4435

 

 

 

Tyle mam do powiedzenia

 

Dziekuje za uwage.

Edytowane przez Puszyniczadel.
10d7beda43122960.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Skarga słuszna 

Po 2. Nie możesz banować ludzi permem za to że weszli na czyjś nick tylko dlatego że kiedyś tak było 

po 3. Jeżeli zaczniemy ludzi tracić na serwerze dlatego że ty dajesz taki czas bana  a nie inny bo ty twierdzisz że się trzymasz starych zasad to ja bardzo dziękuję 

Po 4. Każdy admin musi znać regulamin i taryfikator kar a ty w tym momencie nadużyłeś władzy na serwerze 

 

Edit: 

 

Co do podszywki którą dałeś w ss to jest podszywka właściciela serwera także perm jest na miejscu ale zwykłego gracza? 

Maksymalnie dałbym z 30 minut bana 

Edytowane przez GodEater
d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest sluszna a admin otrzymuje ostrzezenie 1/3. Mam nadzieje ze po tej sytuacji owy admin przemysli sobie sprawe i choc raz przeczyta regulamin serwera oraz taryfikator kar.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Skarga zaakceptowana.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie