Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane PODANIE O ADMINA By `teViK.


`teViK.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `teViK. !i!i d(^_^)b !i!i
Wiek: 24
Doświadczenie (w byciu adminem): 2 Lata na swoim serwerze dawno temu ale przypomnienie i ogarnięcie nie zajmie mi dużo czasu :))
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: od 1.5 2 lata do teraz
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jestem doświadczoną osobą jeżeli chodzi o Counter-Strike i chciałbym pomóc w dalszym rozwijaniu się Only dd2
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak mam wolne myślę że te 3 godziny w ciągu dnia spędze, jak pracuję postaram się chociaż na chwilę wejść gdy będzie dużo ludzi na serwerze.
Kontakt: Tylko i wyłącznie steam "zelek93"
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%60teViK.%20%21i%21i%20d%28%5E_%5E%29b%20%21i%21i/80.72.33.61:27175/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Dokładnie TAK

Edytowane przez `teViK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okej, lecz jestem na NIE:

Bezpodstawne oskarżenia o czity graczy którym nie daje rady, na swoim przykładzie mogę to powiedzieć, prowokuje + nie jednokrotnie wyzywanie mnie oraz innych ludzi (kilka dniu temu wyzywanie gościa, który rzekomo miał czity według niego, nie sprawdził nawet na spec, po prostu zaczął wyzywać bo "INFO"), którzy rzekomo według niego mają czity, takim ludziom moim zdaniem nie daje się szansy, typowy płaczek i spinacz, nie jedna osoba na serwerze to potwierdzi, łatwo wdaje się w spiny, a nawet bym powiedział, że chętnie to robi.

 

@

Akcja sprzed 2minut na serwerze, biegnie anarchią , zabija go typ, cytuje: "On jest odpalony cwel jebany" To na tyle ode mnie ^^

Edytowane przez cympakwOw~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dostaniesz szansę pod warunkiem że poprawisz swoją kulturę osobistą na serwerze. Zgłoś się do mnie na PW/GG/STEAM.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie