Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z fiGhT


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry, dziś dowiecie się co nieco o naszym opiekunie UBT. W skrócie można powiedzieć o nim że jest to osoba czerpiąca z życia garściami, a z amxx mógłby prowadzić wykłady w uczelniach.

 

 

 

MIŁEGO CZYTANIA!

 

 

[drenn]

Wciąż masz ochotę na wywiad mistrzu?

[fiGhT]
Jasne, czemu nie.

[drenn]
Oby starczyło ci sił.
Skoro tak, to zaczynamy jak zwykle. Proszę byś się przedstawił z imienia, miejsca urodzenia oraz numeru PIN do karty bankomatowej. Za twój wiek również się nie obrażę

[fiGhT]
Maciej, lat 28, Kraków. PIN'u raczej nie potrzebujesz .

[drenn]
oo! Kraków. To rozumiem że widujesz się z Rumcajsem i Sysią?

[fiGhT]
Może nie, ale mam w planach umówić się z nimi na grilla, gdzie będzie na nas czekało dobre piwo oraz wyśmienite wino - nie pogadzę też kupnem wódki

[drenn]
Wino, piwo... A gdzieś na uboczu jedzenie tak?

[fiGhT]
Tak - planuję raczej klasycznie jak to na grilla - kiełbaska, szaszłyki, i jakieś "barbecue party".

[drenn]
Też bym wpadł ale za daleko do was. Apropo spotkań: Tyle było gadania o zlocie, co myślisz? Odbędzie się w ogóle w tym roku?

[fiGhT]
Jeśli Patrykowi się uda wynająć jakoś więcej przestrzeni - typu np. działka i tym podobne, to raczej powinien, lecz to już zależy od zdania Rumcajsa.

[drenn]
Oby. Ale wróćmy do Ciebie. Powiesz czym się zajmujesz teraz?

[fiGhT]
Teraz, zależy o czym mówisz - jeśli chodzi o pracę, robię w xkomie jako szef działu, jako taki człowiek w internecie, zajmuję się głównie raczej konfiguracją serwerów, tworzeniem paczek amxx na zamówienie, nawet ktoś mnie zapytał czy mogę udzielić płatnych korepetycji z AMXX. Jeśli natomiast chodzi o teraźniejszą wykonywaną przeze mnie czynność jest to - pisanie z Tobą.

[drenn]
Dowciapny, to lubię. Czyli trafiła się nam perełka w sieci.

[fiGhT]
Jak na razie wykonuję moją pracę jak trzeba, i naprawdę cieszę się z tego co robię.

[drenn]

Skoro ty się cieszysz, to i ja z tobą.
Wiem że jesteś w szpitalu, masz ochotę podzielić się z innymi tym co sie stało, że tak długo jesteś nieobecny?

[fiGhT]
A zaskoczę Ciebie - wyszedłem przedwczoraj już z szpitala, ta choroba jest raczej taka dosyć nieprzyjemna, ale dobra, powiem - jest to padaczka [bardziej znana pod nazwą "epilepsja"

[drenn]
No cóż, miałem teraz dłuższą nieobecność więc przyznaję, że nie wiedziałem iż już wyszedłeś. A jesli chodzi o epilepsję, wiem jak wygląda i nie zazdroszczę. Ale z tego co widzę i tak żyjesz pełnią życia co?

[fiGhT]
Tak, pod względem emocji jestem dość skrytym człowiekiem - prawie że nawet "nie umiem płakać" w niektórych sytuacjach, najważniejsze jest żeby żyć, dla mnie jest to ważne.

[drenn]
I brawo ty. A masz już jakąś drugą połowę? Czy wciąż czekasz aż się pojawi jak piorun w twoim zyciu?

[fiGhT]
Nie, na razie nie potrzebuję - kiedyś miałem ich aż ponad 8, lecz teraz nie czuję się na siłach żeby jakikolwiek związek prowadzić.

[drenn]
Przykre doświadczenia?

[fiGhT]
Nie, akurat żadne przykre doświadczenia, tylko po prostu jak na razie wolę mieć jak najlepszych przyjaciół.

[drenn]
Zaczynam cię coraz bardziej lubić. Jesteś człowiekiem który ciągle zaskakuje pozytywnymi myślami.

[fiGhT]
Staram się jak najlepiej zrobić pierwsze wrażenie i "bardziej je rozwijać" bo tak na prawdę ja nie uznaję drugich szans na poprawę, żyje i próbuje żyć jak najlepiej.

[drenn]
Robisz piorunujące wrażenie
A opowiedz no mi jak w ogóle do nas trafiłeś? Przypadek? Zaproszenie? A może coś innego?

[fiGhT]
Na sieci jestem od lipca zeszłego roku - rozmawiałem głównie po nocach na TS'ie z esejem [starym technikiem serwerów] oraz samym Rumcajsem, wtedy polubiliśmy się, odszedłem w może i 1 miesiącu to fakt bez pożegnania, ale miałem za dużo swoich spraw na głowie, dużo pracy, projekty i tym podobne. Wróciłem na sieć 15 stycznia tego roku, ponieważ tak naprawdę sam Rumcajs mnie na nią "wciągnął" i jestem mu do tej pory wdzięczny, gdyż jest to najlepsza sieć do której pory byłem, i raczej nigdy jej nie opuszczę.

[drenn]
Patryk wie kogo należy do nas ściągać. A jak tam twoje relacje z Trivorem i chłopakami w JB?

[fiGhT]
Jak na ten moment - jest wszystko dobrze, może i Trivora znam 4 miesiące, ale jest spoko człowiekiem, nie mam do niego jakichkolwiek spin, na JB się pozmieniało, może i parę osób jest naprawdę wkurzających, ale i na to przymykam oko.

[drenn]
Zrobisz porządek jak wrócisz co nie? Słyszałem że już tam srają w majty

[fiGhT]
Jak kiedyś, od stycznia do marca, gdy jeszcze komp był sprawny, jak grałem nawet i po nocach, nawet jako sam strażnik siałem pogrom, może wypędzałem dzieci za pomocą mocnych obelg, przekleństw, ale to używałem dla samego wypędzenia, nie z natury że taki jestem, ale faktycznie to działało. W działaniach jestem bezkonfliktowy, i nawet gdy jakiś przyjaciel złamie regulamin to i tego nawet nie puszczę płazem.

[drenn]
Czyli jest moc!
Jesteś może typem domatora, czy wolisz wyjść sobie w miasto?

[fiGhT]
Wiesz co, raczej to i to, jeśli jest smętna pogoda, lubię posiedzieć w domu i jakoś sobie to rozluźnić grami, książkami, filmami, jeśli jest ładna pogoda - biegam, czasem nawet umówię się z kimś na piwo, partyjkę w kosza, siatkę, nogę.

[drenn]
Czyli na sportowo? A co najbardziej ci pasuje? Masz jakąś ulubioną dyscyplinę?

[fiGhT]
Raczej bieganie, często też uczęszczam na siłkę - robię sześciopak, a przy wadze 80kg przy 190cm jest to dosyć możliwe przy dobrej diecie i treningu.

[drenn]
Zazdroszczę wagi. A zdradź mi dobry sposób na brzuch proszę xD

[fiGhT]
Zbytnio dobrego nie mam, ale niech będzie jako iż mam niezłą przemianę materii - dużo jem , ale tak naprawdę miałem dobrą dietę z dobrych sałatek, i działało.

[drenn]
ee to nie dla mnie, wolę burgery
A jak tam z muzyką? Jakieś ulubione preferencje?

[fiGhT]
Głównie hard metal - typu apocalyptica, rap też, ale już angielski.

[drenn]
A sądziłem że każdy w tej sieci słucha tylko tych disco polo lub rapu.
A masz może jakiś lubiony zespół?

[fiGhT]
Tak, Apocalyptica, Slipknot i paru innych.

[drenn]
Na pewno nie chcesz podać tego PIN-u?

[fiGhT]
Raczej nie, ale może kiedyś .

[drenn]
No spoko. Ale bez ślubu proszę. A podzielisz się opinią o sieci? Może przydałyby się jakieś zmiany?

[fiGhT]
Jak na ten moment, to raczej nie, jest jak na razie dobrze, sam właściciel jest jak najbardziej dobrym właścicielem, a nie jak inni "żądnymi władzy".

[drenn]
Tu się zgodzę, wielu wrogów sobie tym przysporzył, ale z tego co widzę to zwykli zazdrośnicy.

[fiGhT]
Dziękuje za poparcie opinii, masz ochotę dalej rozmawiać o różnych sprawach?

[drenn]
Chętnie bym to jeszcze przeciągnął, ale nie mam zamiar cię dłużej męczyć. Potrzebuję od ciebie jednak jeszcze jednej rzeczy.

 

[fiGhT]
W takim razie - słucham ja Ciebie.

[drenn]
To ja słucham. Czekam na dowcip od ciebie

[fiGhT]
Może i z dowcipów nie jestem jakimś mistrzem, ale napiszę tutaj chyba taki dość znany. Astronom mówi do żony:
- Kochanie, twój tyłek jest jak Jowisz.
- Taki piękny?
- Nie, gazowy olbrzym.

[drenn]
hahah R.I.P Astronom

[fiGhT]
No dokładnie, ogólnie to dziękuje Ci za pełen dobrych wrażeń wywiad .

[drenn]
I ja również za "pełen dobrych wrażeń wywiad" dziękuję.
Widzimy się w SB.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie