Skocz do zawartości

Serdecznie witamy na

Sieć Serwerów Counter-Strike CSowicze.pl | Forum cs

, jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do społeczności CSowicze.pl poprzez rejestrację, a następnie zalogowanie się!
  • Bierz aktywny udział w rozwoju forum
  • Załóż profil i zyskaj nowych przyjaciół
  • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
  • Zdobywaj nowe doświadczenia
  • Uczestnicz w konkursach sieciowych i zgarniaj nagrody!

Działalność strony nie będzie już wznawiana. Z tej racji chcielibyśmy Was zaprosić na przyjazne dla nas forum: CS-Escape.pl

Forum z całą zawartością zapewne zostanie z czasem sprzedane, po więcej informacji zapraszam do kontaktu [Kliknij by się skontaktować]

Zdjęcie

Skarga na gracza J3biezKusz

skarga gracza j3biezkusz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

KozakCS

KozakCS

Świeżak

•  Użytkownik
    Reputacja
    0
  • Czas Online: 34m 2s

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick:KozakCS
Nick oskarżonego:J3biezKusz
Godzina i data zdarzenia:16.46
Opis sytuacji:J3biezKusz prowadził i ktoś otworzył cele  czyli był fd  bo nie dokonczył poleceń i wszyscy z tt wyszli na mape i ja stałem na drabince od gr i on mnie zabił i powiedział, że nie ma fd bo on prowadzi i, że ktoś otworzył cele i zabił tak innym  więźniom ale na koniec jak został Bielecky i jeszcze jeden tt i Bielecky go zabił a J3biezKusz dał mu życzenie i  Bielecky wzioł broń i J3biezKusz pozwolił mu zabić innych ct i go nie zabił a zabicie na życzeniu to bunt czyli można zabić więźnia a on tego nie zrobił tylko dał się zabić .A zapomniałem dodać, że bugował broń na ganianym i zabijał graczy bronią zamiast pałką

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

• Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

Użytkownik KozakCS edytował ten post 05 maj 2017 - 13:14

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga, gracza, j3biezkusz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat został odwiedzony przez 9 użytkownika(ów)