Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Recenzja] Outlast II


.biscoop

Rekomendowane odpowiedzi

header.jpg?t=1493092367


 


WSTĘP


 


Siemanko, witam w mojej kuchni. Ostatnimi dniami miałem okazję grać w Outlast II - kolejną grę z cyklu Outlast wydaną 25 kwietnia przez studio Red Barrels na platformy: Xbox one, Playstation 4 i oczywiście PC. Ja akurat miałem okazję grać na konsoli Sony, PS4. Życzę miłego czytania!


 


FABUŁA


 


Główny bohater Blake Langermann wraz ze swoją żoną Lynn lecą samolotem na tereny Supai stanu Arizona w celu zbadania śmierci pewnej kobiety - lecz nie może być tak spokojnie... Pilot traci kontrolę nad kierownicą, a samolot rozbija się - Blake został oddzielony od Lynn, a pilot został powieszony w nieznanych okolicznościach. Nasz bohater dał sobie zadanie, by odnaleźć małżonkę i uciec z tajemniczej wioski zamieszkiwanej w większości przez psychopatów.


 


outlast-16_1.jpg


 


MECHANIKA GRY


 


Outlast II to pierwszo-osobowy survival-horror, w którym naszym zadaniem jest uciekać, chować się przed wrogami na otwartym terenie  - nie posiadamy jakichkolwiek broni. W tej części gry do kamery oprócz noktowizora dodano mikrofon, dzięki któremu można przechwycić dźwięk, ale uwaga, bo bardzo szybko zużywa on energię naszej kamery. W przeciwieństwie do pierwszej części (przynajmniej u mnie) boję się cały czas, nie momentami, przeciwnicy zadają dużo więcej obrażeń. Podoba mi się też to, że Blake nie ma problemu ze wspinaczkami itd. Nie mogę też zapomnieć o niesamowitej muzyce, która jeszcze bardziej wprowadza nas w klimat gry.


 


GRAFIKA


 


I w tym momencie trzeba pochwalić twórców - gra jest świetnie zrobiona graficznie, nie spotkałem się z glitchami, bugami itp. Same szczegóły są bardzo dopracowane.


 


WYMAGANIA SPRZĘTOWE


 


MINIMALNE WYMAGANIA:


 


  1. System operacyjny: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (wersje 64-bitowe)
  2. Procesor: Intel Core i3-530 lub lepszy
  3. Pamięć: 4 GB RAM
  4. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870 (z co najmniej 1 GB pamięci VRAM) lub lepsze
  5. HDD: 30 GB wolnego miejsca na dysku
  6. DirectX: DirectX 10
  7. Konfiguracja ma zapewnić obraz wyświetlany ze stałą prędkością trzydziestu klatek na sekundę w rozdzielczości 720p

 


ZALECANE WYMAGANIA:


 


  1. System operacyjny: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (wersje 64-bitowe)
  2. Procesor: Intel Core i5
  3. Pamięć: 8 GB RAM
  4. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850 (z co najmniej 1,5 GB pamięci VRAM)
  5. HDD: 30 GB wolnego miejsca na dysku
  6. DirectX: DirectX 11
  7. Konfiguracja ma zapewnić obraz wyświetlany ze stałą prędkością sześćdziesięciu klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p

 


MOJA OCENA


 


Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą, nieraz przyprawiała mnie o dreszcze, klimat jest niezwykły oraz myślę - niepowtarzalny. Outlast II jest nieporównywalny do swojego poprzednika, bo tu boimy się cały czas, tam momentami, z resztą, dbałość o szczegóły, mechanika gry, wszystkie rzeczy, które twórcy ulepszyli bardzo mi się podoba. Grę oceniam na mocną 9.


 


KILKA ZDJĘĆ Z SAMEJ GRY:


 


outlast2_preacher_feature.jpg


 


maxresdefault.jpg


 


344812363.jpg



alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pograć w tą grę na komputerze.

 

Zgadzam się z tym że gra jest naprawdę świetnie zrobiona graficznie.

 

Mimo iż przez kumpla prawie miałbym zawał, to gra jest godna polecenia :D

 

Plusik dam jutro, bo limit ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram i już kończę gra jest słaba w porównaniu do I. 0 strachu w tym lesie już w szkole jest straszniej 

 

(+) grafika poprawiła się 

 

czemu twórcy nie zrobili morderstwa w szkole ?

 

(-) mogli brnąć w szpital psychiatryczny i ciągną fabułę dalej i co się stało z tamtą osobą 

 

Moim znaniem 5/10 

<p class='bbc_center'>0RJG7tX.png</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie