Skocz do zawartości

Zablokowane [SKARGA]


.biscoop

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: .biscoop

Nick osoby na którą składasz skargę: ~fcK RS7

Powód skargi: Wprowadzanie negatywnej atmosfery na sb..

Dowody: Archiwum shoutboxa

Świadkowie: Chociażby ApeX

 

Nie chcę, aby ktokolwiek się obraził, ale to zaczyna się robić conajmniej śmieszne i żałosne. Wzajemne prowokowanie się, obrażanie - prawie jechanie po matkach - a najśmieszniejszą rzeczą jest to, że takie osoby pełnią funkcję na forum. Prosiłbym, aby administracja coś z tym zrobiła, bo takie gównoburze nie tylko zniechęcają do przebywania na forum, a napewno nie są potrzebne. Nie wiem, czy takie osoby czerpią przyjemność z tego, że kolega kolegę by ojebał za przeproszeniem, zrobiłby wszystko żeby sam na tym lepiej wyszedł - chyba nie o to tu chodzi. Myślę też, że na SB takich spraw się nie załatwia.. :)

 

 

@~FcK ale Ty też niepotrzebnie go prowokujesz - takie rzeczy się ignoruje, mniejsza. M.in. dlatego napisałem ten temat, aby nie było gównoburzy.

 

@GodEater już nie chodzi o samo wyzywanie się, bo to nie pierwszy raz.. Mnie denerwuje to, jak oni i nie tylko oni nieraz się zachowują, a atmosfera jest badziewna, a to się zdarza zbyt często i ktos powinien to ogarnac

Edytowane przez .biscoop

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisałem. Teraz z nim już nie pisze bo szkoda mi tracić czasu na takiego człowieka :>

 

Dodam jeszcze, iż koleżka na PW dalej chce drążyć zaczepki :> 

https://zapodaj.net/250d86b1d5e66.png.html

 

@Edit.

@GodEater z jakiej racji Ja mam dostać warna? Obraziłem go gdzieś? Nigdzie :>

Edytowane przez ~FcK
f84572f193a64315874399403fcb935371e6231f_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio??? Składasz skargę bo się na sb wyzywają?? No proszę cię wystarczy napisać do kogoś z administracji by wyczyścił sb z ich rozmowy i po kłopocie 

 

Skarga nie powinna być uwzględniona a Fck i RS7 powinni dostać warna 

 

Temat do zamknięcia 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i byłem świadkiem, a powiedz mi czy byłeś od początku, jak sobie dogadywali?

 

Jeżeli byłeś, to powiedz mi dokładnie od kiedy lub jak to się w ogóle zaczęło?

 

 

Po za tym, udziału w tym Nie brał sam udziału, bo brał z nim RS7.

 

Ale żeby nie było, to powiem dokładnie (przynajmniej z tego co ja pamiętam) jak to się zaczęło.

 

A więc, o ile pamiętam, to zaczęło się od tego, że ja z RS7. zaczęliśmy sobie dogadywać (do żartów) potem, poszedłem po fajkę, wracam i patrzę że FcK z RS7. sobie tam dogadują. To, tamto i owanto.

 

Ale z tego co ja pamiętam i z tego co widziałem, to nic takiego nie było obraźliwego na matkę. 

 

Jeżeli tekst "Idź się poskarż matce, że ludzie wyzywają Cię w internetach" to jest dla Ciebie bardzo obraźliwy tekst skierowany do matki, to gratuluję.

 

Praktycznie i teoretycznie było tak, że jak jeden to i drugi na matkę powiedział, ale nie aż tak obraźliwe.

 

Jednym słowem powiem tak,

Nie było Cię z pewnością od początku, a składasz skargę.

 

Więc brakuje jeszcze jednej osoby w tej skardze (jak dla większości, zbędna)

 

Tyle ode mnie.

 

I następnym razem, nie pisz skargę, jak nie jesteś od początku przy całym zajściu. 

 

Mógłbym się tu jeszcze rozpisać, ale po co?

 

Więc na tym zakończę.

 

Pozdrawiam 

    

 

                   

Edytowane przez ApeX.
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po warnie? Chyba dla Ciebie,bo Ja nic nie zrobiłem + obrażałeś mnie na PW masz wyżej ss :)

 

o To kolejny ss i dowód na to, że kolega nie posiada móżgu :>

https://zapodaj.net/428686b7abceb.png.html

 

Edytowane przez ~FcK
f84572f193a64315874399403fcb935371e6231f_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i byłem świadkiem, a powiedz mi czy byłeś od początku, jak sobie dogadywali?

 

Jeżeli byłeś, to powiedz mi dokładnie od kiedy lub jak to się w ogóle zaczęło?

 

 

Po za tym, udziału w tym Nie brał sam udziału, bo brał z nim RS7.

 

Ale żeby nie było, to powiem dokładnie (przynajmniej z tego co ja pamiętam) jak to się zaczęło.

 

A więc, o ile pamiętam, to zaczęło się od tego, że ja z RS7. zaczęliśmy sobie dogadywać (do żartów) potem, poszedłem po fajkę, wracam i patrzę że FcK z RS7. sobie tam dogadują. To, tamto i owanto.

 

Ale z tego co ja pamiętam i z tego co widziałem, to nic takiego nie było obraźliwego na matkę. 

 

Jeżeli tekst "Idź się poskarż matce, że ludzie wyzywają Cię w internetach" to jest dla Ciebie bardzo obraźliwy tekst skierowany do matki, to gratuluję.

 

Praktycznie i teoretycznie było tak, że jak jeden to i drugi na matkę powiedział, ale nie aż tak obraźliwe.

 

Jednym słowem powiem tak,

Nie było Cię z pewnością od początku, a składasz skargę.

 

Więc brakuje jeszcze jednej osoby w tej skardze (jak dla większości, zbędna)

 

Tyle ode mnie.

 

I następnym razem, nie pisz skargę, jak nie jesteś od początku przy całym zajściu. 

 

Mógłbym się tu jeszcze rozpisać, ale po co?

 

Więc na tym zakończę.

 

Pozdrawiam 

    

 

                   

Mówisz,że byłeś na fajce,więc sam nie widziałeś całego zajścia.W takim razie po co się wypowiadasz =D

Co do skargi to nie wiem po co ona.Nie można by tego było bardziej prywatnie,tsie-w obecności administratora? Lepiej robić hałas na sb i niech wszyscy sobie popatrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz,że byłeś na fajce,więc sam nie widziałeś całego zajścia.W takim razie po co się wypowiadasz =D

Co do skargi to nie wiem po co ona.Nie można by tego było bardziej prywatnie,tsie-w obecności administratora? Lepiej robić hałas na sb i niech wszyscy sobie popatrzą.

 

Nie byłem na fajce tylko po fajkę, nie było mnie 2 minuty max 3.

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie jakis problem do siebie to go rozwiązujecie prywatnie. Nie robicie na shoutboxie afer. Wchodzi nowy użytkownik i od razu wychodzi. Bo co widzi?

Jak będę widział wasze chamstwo na sb, to będę dawał blokadę pisania na 24h żebyscie mieli wystarczajaco dużo czasu na wyjasnienie sobie wszystkiego na PW.

TRIVOR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie