Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybka rekrutacja na Moderatora


Trivor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z powodu iż potrzebujemy moderatorów otwieram szybką rekrutację. Wymagania zostały o połowę zmniejszone.

Zapraszam do pisania podań!

 

Wzór:

Imię:
Data urodzenia:
Nick na forum:
Co Cię skłoniło do napisania podania:
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?:
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]:
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):


Wymagania:

Minimum 17 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość)
Sprawny mikrofon
Dłuższy staż na forum (minimum 1.5 miesiąca)
Aktywność
Dobra opinia wśród administracji

Zaangażowanie w życie forum
Odpowiedzialność
Bezkonfliktowość
Wysoka kultura osobista
Znajomość Regulaminu Forum
Znajomość Regulaminu Moderatora
Znajomość ortografii, interpunkcji
Mile widziane doświadczenie

Kandydaci składają podania w tym temacie

O przyjęciu na stanowisko decyduje wyłącznie administracja.

Inne wypowiedzi w tym temacie będą karane ostrzeżeniem!

TRIVOR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Daniel
Data urodzenia: 09.05.1999
Nick na forum:
Co Cię skłoniło do napisania podania:
Otwarta rekrutacja, chcę nabrać większego doświadczenia.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Powiem tak, odkąd narobiłem wszystkie zaległości w szkole oraz załatwiłem wszystkie sprawy, to w dni robocze jestem w stanie poświęcić 5/6h, w dni wolne, to cały dzień jestem w stanie.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Jeszcze się uczę.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Byłem na jednym forum Moderatorem, więc już wiem coś na ten temat :D
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie posiadam.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dostałem za reklamę sieci, oraz na jednym forum, za to że wróciłem tutaj o ile dobrze pamiętam.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Chcę nabrać większego doświadczenia, pilnować porządku na forum i sb. Pilnować aby ludzie przestrzegali regulamin forum. Również dlatego, bo poczucie humoru mam, znanym też jestem :D Mimo iż popełniłem kilka błędów, to myślę że można mi dać szansę. Ale to już zostawiam, czy dacie szansę bądź nie. No i myślę że to tyle ode mnie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :D

Edytowane przez ApeX.
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Patryk
Data urodzenia:

29.04.2000r.
Nick na forum:

~Fck
Co Cię skłoniło do napisania podania:

Rekrutacja, myślę Sobie ~ "Siedzę codziennie długo na forum, to spróbuje, może uda mi się" :D
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?:

Zależy jak wstanę, zazwyczaj jestem od godziny 12 do nawet 3-4 w nocy :)
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:

Aktualnie mam wolne do września, ponieważ zmieniam szkołę, a żadna szkoła mnie nie przyjmie na 2 semestr :P
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]
:

Niestety Nie. Człowiek uczy się całe życie :)

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:

Nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):

Tak, na jednej za napisanie, "H@ Serwera leci na hajs przyjmując dzieci na adminów"... Pech chciał, że ten H@ miał wyższą range na forum no i mnie zbanował.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):

W sumie to nie wiem dlaczego, nigdy nie myślałem, że mogę pełnić wyższą rangę niż Admin lub strażnik serwera :) Zawsze jakoś długo przesiaduje na forum,lubię czytać i angażować się w życie forum jak i poznawać nowe osoby na forum :) 

Wydaję mi się, iż nie mam z nikim na forum problemów, i nikomu nie przypadłem ze złej strony :> 

 

P.S

Tak wiem nie mam 1,5 miesiąca stażu na forum... Lecz myślę, iż fakt, że nabiłem prawie 14 dni przez miesiąc stażu na forum, stawia mnie w dobrym świetle.

Więc myślę, że może chociaż dostanę się na okres próbny :>

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez ~FcK
f84572f193a64315874399403fcb935371e6231f_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Patryk
Data urodzenia:     09.04.1999r
Nick na forum:BlackDevil
Co Cię skłoniło do napisania podania:Otwarta Rekrutacja i sprawdzenia siebie w nowej roli .
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?:W czerwcu mam egzamin ale pomijając to , to najczęściej wieczorami do nocy , w weekendy najczęściej lub jakieś wolne .
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:Uczę się .

Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]:Niestety nie .
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:Nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Nie.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana) Po prostu chciałbym się nauczyć czegoś nowego . Pokazać , że też umiem i pomagać innym Moderatorom , kontrolować porządek na forum i wszystkich zgodności . Jestem zaangażowany , uczciwy , rzetelny , ale jak i również chcę pokazać , że właśnie JA będę tym odpowiednim członkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Dawid
Data urodzenia: 2003,06,10
Nick na forum: Mr.Ravarson
Co Cię skłoniło do napisania podania: Szybka rekrutacja oraz chęć pomocy.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Cały dzień w weekend.A jak szkoła od 12:00 do 20:00
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się w szkole
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak miałem swoje forum.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Za WH, ale ssy czyste
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Chcę się nauczyć czegoś nowego utrzymywać porządek,kulture na forum, żeby nikt się nie kłócił na SB jak i w tematach,jestem miły, uczciwy, pracowity, cierpliwy.

Edytowane przez Mr.Ravarson

00346104868503200335.jpg

Pomogłem daj + to mnie motywuje do dalszej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Paweł
Data urodzenia: 29-11-1997
Nick na forum: pawel007700
Co Cię skłoniło do napisania podania: Postanowiłem w końcu dać coś od siebie :)
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: siedzę sporo i sporo też mogę poświecić tutaj. jakieś 3-5 godzin.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: W tej chwili pracuje.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak, miałem kiedyś moderatora niestety forum padło a właściciel wyparował
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Już nie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem dojrzały,spokojny i bardzo zaradny. Potrafię zrobić wszystko co potrzebuję lub potrzebuje ktoś inny. Oczywiście zawsze lubię pomagać. Chętnie znów poczuł bym się jak ktoś potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Przemek 
Data urodzenia: 02.10.2001
Nick na forum: Souls
Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęci pomocy i rozwój forum.

Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 3/4 h mogę .
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: aktualnie uczę się w 3 gimnazjum i mam zamiar iść na studia prawnicze ale teraz mam mało pracy :) .
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Jasne Rumucjas wie :) .
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Posiadałem lecz zrezygnowałem.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Dlaczego jestem osobą zaufaną,pomocną,odpowiedzialną,miłą. Jak na swój wiek jestem dojrzały i gotowy na takie oto stanowisko posiadam wiedzę na temat silników jak np: "IPB". mam zamiar pomóc w ulepszaniu forum i jego rozwoju. 

Edytowane przez Souls <3

<p class='bbc_center'>0RJG7tX.png</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Nazywam się Karol.

Data urodzenia: Urodziłem się 22.08.1997, czyli mam niespełna 20 lat.

Nick na forum: @.biscoop

Co Cię skłoniło do napisania podania: Do napisania podania skłoniła mnie chęć pomocy, otwarta rekrutacja, chcę też nabrać nowych doświadczeń.

Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 4-5 godzin dziennie.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Obecnie studiuję prawo, mając nadzieję na dołączenie w przyszłości w szeregi policji, a pracuję jako kasjer w Biedronce, jako tako dorabiając sobie.

Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Tak, byłem administratorem dość sporej sieci RozgSzeFki oraz kilka innych doświadczeń na podobnych stanowiskach na innych sieciach.

Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Nie, jedynie VIP.

Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak, raz dorobiłem się bana - za reklamę pewnej sieci, ale to już dawno.

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Sądzę, że warto mnie przyjąć ze względu chociażby na doświadczenie, bezkonfiktowość, czas, który spędzam na forum. Pozatym nie prowokuję kłótni, mam praktycznie bezbłędną ortografię, interpunkcję, znam zasady gramatyki. Staram się wypełniać powierzone mi obowiązki, zachowuję powagę, kulturę, a jednocześnie mam dystans do siebie i poczucie humoru.

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Data urodzenia: 18.01.2000
Nick na forum:Sulejman/Ignis
Co Cię skłoniło do napisania podania:Otwarta jest szybka rekrutacja, dostałem wiadomość na pw.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 2-3h
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się w liceum na profilu pol-his-wos
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]:tak byłem już moderatorem.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:Nie 
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dostałem za mass freekilla na serwerze Jailbreak 2-3 lata temu, gdy jeszcze nie potrafiłem grać na tego typu serwerze. Na forum nigdy, jedynie ostrzeżenie.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Powinienem zostać moderatorem ponieważ: 

- mam doświadczenie w moderowaniu forum.

-jestem na tej sieci od 2015

- jestem odpowiedzialny oraz kulturalny :P

 Pozdrawiam Ignis.

 

 

P.S. 

Przepraszam za brak kolorów, ale bardzo ich nie lubię.

Edytowane przez sulejman

A53c8i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub
Data urodzenia: 07 Lipiec,2000r
Nick na forum: Slom3K
Co Cię skłoniło do napisania podania: Dobre chęci i nabór na ową rangę.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 2-3h,weekendy dłużej
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: uczę się
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Nie,ale zawsze mogę nabyć.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: Absolutnie.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Kilka tam banów za reklamę nie w tym dziale..
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):  Myślę,że podołam randze moderator. Obserwuję pracę zielonych i mniej więcej wiem na czym to polega. Potrafię pracować w zespole,dogadać się i odpowiednio ukarać jeśli potrzeba.Mam nadzieję,że zaufanie na jakimś 'szczebelku' do mnie jest. Szansy postaram się nie zmarnować.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Karol
Data urodzenia: 29.10.2000
Nick na forum: Vixa
Co Cię skłoniło do napisania podania: Chcę pomóc czerwonym w ogarnianiu i pomagać nowym użytkownikom 
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: 2-3h w tygodniu w weekendy 3-6h
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Aktualnie uczęszczam do Technikum kierunek Mechatronik. Na co dzień trenuję piłkę ręczną
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: TAK
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?:UBT,Redaktor,opiekun,admin
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Nie nie miałem
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem mądrym zaufanym człowiekiem. Wiem ze moderator to nie tylko kolorek na forum tylko zobowiązuje to do pracy jak i pomocy . Jestem już tu długo i co niektórzy mają do mnie zaufanie. Bardzo chciałbym dostać się na te stanowisko :) nie zawiodę !

 

Pozdro,Vixa

Edytowane przez Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Data urodzenia: 12.06.1995
Nick na forum: 
 @Wujek GoGi 
Co Cię skłoniło do napisania podania: już kiedyś nad tym myślałem aby złożyć podanie, lecz zapis "min 250 sensownych postów " eliminował tę myśl. A teraz jest okazja więc myślę że mógłbym się przydać.
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: około 5-6 godzin dziennie. Na forum jestem raczej cichym obserwatorem, gdyż uważam że jeśli nie ma się do napisania czegoś sensownego to lepiej nie pisać nic.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: obecnie pracuje jako piaskarz i próbuję się uczyć. Oprócz tego rozwijam również swoje zainteresowania.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: Moderatorem jeszcze nie miałem okazji być, za to byłem administratorem sieci więc wiem z czym to się je.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: 
nie. Nie gram również na serwerach innych sieci.
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): nie.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): uważam że przydałbym się sieci na tym stanowisku. Jestem wiernym użytkownikiem tej sieci i też troszkę czasu jednak na niej jestem.

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, każdy ma szansę :) spróbować można jak temat mówi sam za siebie :)

 

Wymagania:


Minimum 17 lat (wyjątki w skrajnych przypadkach - dojrzałość):  28lat  +
Sprawny mikrofon:  +
Dłuższy staż na forum (minimum 1.5 miesiąca): +/-  ( ogółem bywam tu już  10 miesięcy )
Aktywność: +/- (teraz sie poprawi)
Dobra opinia wśród administracji: @RumcajsJumper Sam stwierdzi czy dobra .... 

Zaangażowanie w życie forum: Początkujący na tym forum, lecz długo praktykujący.
Odpowiedzialność: +
Bezkonfliktowość: Zdarzyło się nie z mojej winy....
Wysoka kultura osobista:
Znajomość Regulaminu Forum 
Znajomość Regulaminu Moderatora 
Znajomość ortografii, interpunkcji + 
Mile widziane doświadczenie: Bardzo spore +

 

 

 

Wzór:


Imię: Grzegorz
Data urodzenia: 1989.03.23
Nick na forum: @GrZ3SiU
Co Cię skłoniło do napisania podania: Skłoniło mnie to, że została otwarta szybka na na Moda, a mam Sporą wiedzę jako były właściciel paru forum i jednego w którym pomagał mi @RumcajsJumper
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: Powiem tak, pierwsza jest rodzina potem praca, a reszta czasu poświęcam Internetowi czyli Forum...
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Pracuje jako spawacz konstrukcji metalowych, dorywcza praca u kolegi na Gospodarstwie Rolnym  (Kierowca Ciągników, praca w polu)
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: TAK
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: NIE
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak dostałem, dlatego iż zostałem wrobiony Właściciel Forum jest w to wtajemniczony, więc niema co dużo mówić na ten temat.
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Dlaczego Ja dobre pytanie na swoim miejscu, mile widziana długa wypowiedz lecz powiem w skrócie żeby nie zanudzać.. Miałem swoje forum, w którym mi pomagał i również uczył mnie wasz Właściciel @RumcajsJumper od niego posiadam sporą wiedzę na temat silnikach IPB, krótko mówiąc Ranga Moderator to dla mnie pryszcz, regulaminy mam w małym paluszku jak i posiadaniu wiedzy na różne tematy w rozwiązywaniu problemów, to wszystko co mam powiedzenia dlaczego "Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem?"  

 

Mam nadzieję że Administracja na pewno moje jak i wszystkie podanie rozstrzygnie Rozsądnie :) 

Edytowane przez GrZ3SiU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Data urodzenia: 3 września 1995 r.
Nick na forum: SoLLuffka
Co Cię skłoniło do napisania podania: Jestem na sieci od bardzo długiego czasu. Staram się pomagać, jeżeli tylko znajdę chwilkę. Ostatnio miałem urlop od cs'a, ale wróciłem z nową większą siłą :)
Ile czasu możesz poświęcić sieci w ciągu dnia?: ok. 4-5h
Czym się obecnie zajmujesz-uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Pracuję jako webmaster oraz grafik.
Posiadasz doświadczenie na tego typu stanowisku? [TAK/NIE]: TAK, miałem kiedyś własną sieć serwerów.
Czy posiadasz rangę na innej sieci powyżej użytkownika ?: NIE
Czy dostałeś kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): NIE
Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem użytkownikiem z długim stażem na forum. Starsza ekipa na pewno mnie pamięta. Nie prowokuje zbędnych kłótni, staram się żyć w zgodzie z innymi użytkownikami. Bardzo dobrze znam silnik IPB, ponieważ na takim silniku budowałem wiele forów. Mam spokojną pracę, w której mam sporo wolnego czasu dlatego uważam, że osoba taka jak ja zasługuje na danie szansy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie