Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Wywiad] Mr.Ravarson


.biscoop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) To pierwszy wywiad z mojej strony na tym forum,mam nadzieję, że się spodoba. Przywitajcie gorąco @Mr.Ravarson, czyli forumowego grafika, 13 latka z zamiłowaniem do piłki nożnej! Miłego czytania.

 

 

 

.biscoop: Witam! Z tej strony .biscoop, redaktor sieci CSOwicze.pl. Masz może czas i chęci na wywiad?

 

Mr.Ravarson: Tak, oczywiście.

 

.biscoop: Cieszy mnie to! Na dobry początek prosiłbym Cię, abyś powiedział nam jak masz na imię, ile masz lat, jaki jest Twój rozmiar buta oraz Twoje hobby.

 

Mr.Ravarson: Mam na imię Dawid, mój rozmiar buta to 37. Moim hobby jest oczywiście grafika kompterowa oraz piłka nożna, a lat mam 13.

 

.biscoop: Ciekawe hobby, sam kiedyś brałem się za grafikę, ale ciężko mi było ogarnąć photoshopa. Ile już zajmujesz się tworzeniem prac graficznych?

 

Mr.Ravarson: Mi na początku też było ciężko, ale dużo poradników oglądałem na YouTube. Grafiką zajmuję się 4 miesiące.

 

.biscoop: Z tego co widziałem na forum, jak na tak krótki staż w tej dziedzinie całkiem nieźle Ci idzie. W jakiej miejscowości mieszkasz?

 

Mr.Ravarson: Dziękuję, a mieszkam w małej wsi Koszelew. Nie za duża ta wieś.

 

.biscoop: Nie kojarzę tego miejsca, ale może w okolicy są jakieś ciekawe punkty turystyczne?

 

Mr.Ravarson: W okolicy jest małe miasto Gąbin, 18km od Płocka, ale tam nie ma za wiele punktów turystycznych.

 

.biscoop: Przejdę do Twojej drugiej pasji, rozwijasz ją w jakiś sposób? (Treningi,zawody etc.)

 

Mr.Ravarson: Tak, mam treningi "Błękitni Gąbin" oraz wczoraj byłem na zawodach, w których zajęliśmy z drużyną 2 miejsce.

 

.biscoop: No, to gratulacje. Myślę, że to dobry moment, aby przejść do tematyki sieci. Jak trafiłeś na nasze forum?

 

Mr.Ravarson: Dziękuję. Przypadkowo przez wasz serwer Only DD2, wszedłem, spodobał mi się serwer, dużo ludzi grało, to sobie pomyślałem, że wpadnę na forum.

 

.biscoop: Wiele osób trafia na fora poprzez serwery. Jak można zauważyć, teraz jesteś grafikiem. Masz na oku jeszcze jakieś posady?

 

Mr.Ravarson: Narazie nie, ponieważ mój wiek nie pozwala mi na to np. Moderator. Mało mam też godzin na forum, postów itd.

 

.biscoop: Ja również w tym momencie chcę poświęcić mój czas tylko na redakcję. Co sądzisz o obecnej administracji?

 

Mr.Ravarson: Trochę ludzi odeszło z administracji, ale Rumcajs stara się utrzymywać porządek, ogólnie bardzo dobrze administracja się sprawuje.

 

.biscoop: A może chciałbyś coś zmienić, wprowadzić do sieci?

 

Mr.Ravarson: Nie, wszystko jest na swoim miejscu :)

 

.biscoop: Mógłbyś wymienić 3 rzeczy, które najbardziej Ci się podobają na sieci?

 

Mr.Ravarson: Serwery, styl forum (Rumcyk się postarał) i tylko tyle mi się podoba.

 

.biscoop: No dobra, teraz pomęczyłem Cię pytaniami o sieć, to muszę jeszcze pomęczyć Cię z grami. Ile już grasz już w CS 1.6/GO?

 

Mr.Ravarson: CS 1.6 cztery lata, CS GO dwa.

 

.biscoop: Całkiem długi staż. Ja gram troszkę krócej. Grasz jeszcze w jakieś inne gry?

 

Mr.Ravarson: League Of Legend, Need For Spedd Most: Wanted, Call of Duty: Modern Warfare 3.

 

.biscoop: Też w niektóre z nich swego czasu pykałem. Zdradzisz nam skąd wziął się pomysł na nick "Mr.Ravarson"?

 

Mr.Ravarson: To jest smieszna historia z pudełka od prania xD :D.

 

.biscoop: Mój wziął się od biszkoptów xD Mniejsza o mnie, wspomniałeś wcześniej o serwisie YouTube. Masz swojego ulubieńca na tym portalu?

 

Mr.Ravarson: Medusa Offical oraz Izak bo CS GO :).

 

.biscoop: Też lubię Medusę. Na sam koniec zagramy w grę, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi. Komputer czy laptop?

 

Mr.Ravarson: Komputer.

 

.biscoop: CS:GO czy CS 1.6?

 

Mr.Ravarson: CS:GO.

 

.biscoop: Psy czy koty?

 

Mr.Ravarson: Psy.

 

.biscoop: Fastfood czy domowe jedzenie?

 

Mr.Ravarson: Fastfood.

 

.biscoop: Zimno czy ciepło?

 

Mr.Ravarson: Ciepło.

 

.biscoop: Niestety, wywiad dobiega końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Mr.Ravarson: Tak całe forum a szczególnie ciebie, Rumcajsa, Trivora, BuziX.

 

.biscoop: Ja również Cię pozdrawiam i bardzo dziękuje za wywiad!

 

Mr.Ravarson: Też dziekuję za wywiad.

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej tych krótkich pytań w stylu "A czy B?". Ciągnij go za jęzor, ciągnij! I wyszczególnij jakoś ten wstęp, bo blado wygląda. W sumie i tak to wygląda lepiej niż mój pierwszy wywiad :D Dobra robota.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie za krótki ten wywiad.

 

Ale liczą się chęci i leci plusik do Ciebie za chęci.

 

Ale postaraj się robić dłuższe te wywiady ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad zdecydowanie za krótki, popracuj jeszcze troszkę nad składaniem zdań. Więcej zadawaj pytań w taki sposób aby gość wywiadu mógł się rozwinąć z odpowiedzią. Plus za chęci, pracuj, pracuj! :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie