Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Recenzja filmu "Szybcy i wściekli 8"


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

vBjmUu7.png


 


szybcy-i-wsciekli-8_25293222.jpg


 


Zwiastun:


 


https://www.youtube.com/watch?v=nOdwF38MDZ8


 


Czy jest to najlepsza seria ze wszystkich filmów? Niewątpliwie tak, bo udało się dotrzeć aż do 8 części. 


Większość z was wie, że to czysta akcja pomieszana z szybkością sportowych aut i nie tylko.


Występuje w niej grupka przyjaciół, którzy nazywają Siebie rodziną, a czy na pewno jest szczera i prawdziwa?


 


W tej części Dominic Torreto, porzuca swoją rodzinę, dla pięknej blond-włosej Cipher. Musi radzić sobie sam, bo z ekipy wycofali się Brian i Mia na rzecz własnego życia osobistego. A rodzina? Jak to oni próbują dotrzeć do Doma, aby wrócił do ich ekipy, ale nie wiedzą jednej tajemnicy Doma... Jakiej? Tego wam nie zdradzę :)


 


9968972-szybcy-i-wsciekli-8-w-kinach.jpg


 


Wyróżnieniem tego jest fakt, że pojawiło się więcej aut, wyścigów - postawione zostało, że to ma być głównym wątkiem, niż w poprzednich częściach.


Akcja również się rozstrzyga i to kolejny wyróżnik cyklu, ale.... aż za mocno. Dlaczego? Gigantyczna kula w środku miasta wyburzająca wszystkie auta na drodze? Proszę bardzo. Gonitwa w Nowym Jorku z setką zhakowanych, spadających samochód na główkę na ulicę i pędząca jak wielka grupa zombie? Nie ma problemu. Pościg na zamarzniętym zbiorniku wodnym z udziałem Lamborgini, czołgu i....łodzi podwodnej? JAK NAJBARDZIEJ! Sednem jest zbyt wielka rozpusta - wnioskiem im głupiej i nierealniej, tym lepiej.


 


tumblr_nmvb9to7ZC1qhct03o1_500.gif


 


Szczerze powiedziawszy film jest dla mnie jak najbardziej na tak pod względem wyścigów, aut, dialogów i aktorów. Reszta się dla mnie nie liczy, akcja jest zbyt mocno przeciągnięta, co świadczy o tym, że psuje ona całe kino.


 


Oceniam go na 8/10.


 


Zostawiam was z główną piosenką z tej części ;)


 


https://www.youtube.com/watch?v=FG9M0aEpJGE


 


rY7W6vT.png


ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, kino rozrywkowe kiedyś moze chodzilo o samochody, teraz tą są tylko dla picu. :D Teraz wiecej wybuchow, strzelania, skoków z wierzowca na wierzowca. itp. :D

 

No ale film się fajnie oglądało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, film zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

 

No ale jak to @drenn powiedział, że ta seria już przestała być fajna.

 

Również tak uważam, bo jeżeli od pierwszej części były wyścigi i tam różnego typu akcje, to nie rozumiem po co że tak powiem zmienili troszkę treść tej serii.

 

Za dużo fantastyki xd xd Np. Skakanie z wieżowca do wieżowca jak w 7 części.

 

Jak dla mnie, za dużo wybuchów.

 

No ale plus za recenzję ;) 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie