Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAAKCEPTOWANE][REDAKTOR] .biscoop


.biscoop

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Na imię mam Karol.

Wiek: 22 sierpnia ukończę 20 rok życia.

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Posiadam GG, 57047020.

Staż na forum: 2 tygodnie z kawałkiem.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Wielokrotnie posiadałem funkcje Redaktora, bądź tzw. "naczelnika redakcji". Tworzyłem różnorodne prace tj. Wywiady, artykuły, felietony, Q&A czy gazetki, które uważam za całkiem niezłe. Oprócz tego chętnie robię prace grupowe i nie mam z tym problemów.

Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Wziąłem udział w kontursie Miss i Mister, no i chyba tyle.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Myślę, że jest to 9.5 na 10, gdyż nikt nie jest idealny i to normalne, że popełniamy błędy.

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Średnio 2.5-3 godziny dziennie na tygodniu, w weekendy oczywiście więcej (4-7 godzin)

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Z tego co pisze w wymaganiach wywnioskowałem, iż nie jest to obowiązkowy podpunkt, lecz pozwolę sobie umieścić tu artykuł.

Pewnie większość z Was kojarzy go jako Lucjana z "M jak Miłość", rozkochiwującego publiczność jako kapral Józef Wichura z czterech pancernych, czy też dowcipnego rozbójnika Jędrusia z serialu "Janosik" - mówimy oczywiście o Witoldzie Pyrkoszu, który umarł w wieku 90 lat. Niezwykle utalentowany aktor z wieloletnim stażem, ma na swoim koncie wiele nagród, m.in "Krzyż Kawalerski", "Złoty Krzyż Zasługi" , "SuperWiktora" oraz "Telekamerę". ŚP. Pan Witold, oczarował też młodsze pokolenie dubbingując Złomka, postać zapewne ze znanego Wam filmu "Auta". Aktor zmarł 22 kwietnia bieżącego roku. Ja osobiście przeżyłem z Panem Witoldem wiele chwil jako widz serialów tj. "M jak Miłość","Czterech pancernych i pies". Bardzo zdziwiła mnie jego nagła śmierć, tymbardziej jego zniknięcie w tych wszystkich kultowych serialach, mediach.  Popularny aktor i tak dożył się starości, mam nadzieję szczęśliwej. Liczę, że spoczywa w pokoju i jest tam, gdzie chciał trafić po śmierci. [*]

alkohol-ruchomy-obrazek-0116.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli wierzyć temu co piszesz, to doświadczenie posiadasz spore. Tekst krótki, lecz dobrze napisany. Dziwi mnie tylko czemu nie wstawiasz tu czegoś więcej, chociażby wywiadu czy felietonu o których wspominasz. 

Interpunkcyjnie oraz ortograficznie nie mam się czego uczepić, no lecz niestety wymagania to wymagania. Na forum od od 7 kwietnia bodajże, w tym czasie nabite 15 godzin lecz mała aktywność. Nawet w SB jakoś często cię nie widzę. Hmm w sumie nie mogę być wiecznym służbistą, dajcie mu szansę. Coś w stylu okresu próbnego :) Zobaczymy jak się sprawdzi.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że redaktorów jest mało (tylko Ja i drenn, a ostatnimi czasy drenn jest tylko, bo Ja mam za dużo spraw na głowie) nagnę zasady i przyjmę Cię na 2 tygodnie ( do 11 maja). Po 11 maja sprawdzę jak wywiązałeś się z obowiązków redaktora. Jeżeli się nie sprawdzisz, zostaniesz usunięty ze stanowiska. Po rangę zgłoś się tutaj zachowując wzór.

Pozdrawiam i czekam na pierwszą aktywność :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-on.png Redaktor"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-on.png RedaktorPrzyjęte".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie