Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Przyszła pora i na mnie :(


TerroR.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wam wszystkim podziękować za mile sprzędzony tutaj czas, za miłe słowa od kilku osób z którymi pisałem wcześniej, czy to na GG, czy też na FB. Bardzo wam dziękuje za nie. Dziękuje również za danie mi szansy na stanowisku "Moderatora" jak i "UBTeam" myślę, że chociaż was nie zawiodłem i byliście zadowoleni z mojej pracy, którą włożyłem tutaj na forum CSowicze. Zapamiętam te forum, bo bardzo dobrze mi tutaj było, ale inne obowiązki wzywają. Jest kilka powodów z których właśnie muszę zrezygnować (niestety). Nie chcę o nich tutaj pisać, bo nie chcę, żeby każdy wiedział o co chodzi. Jeszcze raz wam dziękuje za ten mile spędzony czas i myślę, że nie zawiodłem, bo starałem się jak tylko mogłem. Z forum nie żegnam się, bo jest jeszcze prawdopodobieństwo, że tu właśnie wrócę. Dziękuje <3 //Rezygnacja, że wszystkich rang//

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będziesz wbijał to po co pożegnanie.. xD Jak nie wyrabiasz z obowiązkami/nie masz czasu,to lepiej zrezygnować i po jakimś czasie postarać się wrócić.

 

Elo.

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będziesz wbijał to po co pożegnanie.. xD Jak nie wyrabiasz z obowiązkami/nie masz czasu,to lepiej zrezygnować i po jakimś czasie postarać się wrócić.

 

Elo.

Tak samo jak Ty, zrezygnowales dwa razy z UBT i mowiles, że rezygnacja, bo każdy wie jak tu jest (nie kumam tego), a teraz widzę Cie na stanowisku admina, pora się zdecydować chłopcze czego chcesz, więc zamilcz i ELO.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bo każdy wie jak tu jest (nie kumam tego)

To niby  mój powód rezygnacji? o_O

Nie mów mi co mam robić,bo sam nie wiesz czego chcesz.Ty odchodzisz,wracasz i domagasz się/prosisz o rangi,przy tym nadwyrężasz zaufanie administracji. Proszę nie pisz już nic tutaj pod moim adresem.KOLESZKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie