Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ Skarga ] BlackDevil


TerroR.

Rekomendowane odpowiedzi

-- Wzór --


 


Twój nick:


Nick osoby na którą składasz skargę:@BlackDevil


Powód skargi: Nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków.


Dowody: https://csowicze.pl/topic/45383-promotor-blackdevil/?do=findComment&comment=218903,  https://csowicze.pl/topic/46124-nieobecno%C5%9B%C4%87-blackdevil/ Nie obecność koledze już dawno się skończyło, a reklam jak nie było tak nie ma dalej.  Podsumowując kolega obowiązki "Promotora" ma w zadzie.


Świadkowie: Ludzię z forum potwierdza.


 


e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum też wgl nie jest aktywny, ostatni raz na forum sprawdzil dzisiaj o 19:56. Ostatni raz post pisał tydzien temu na forum no i napisał "Zapoznałem się, pozdrawiam ze szpitala" więc albo jest w szpitalu nadal albo olewa.

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czekam na nowy kod reklamowy dlatego ... to po pierwsze po drugie tak wróciłem ze szpitala chyba w piątek , trzecie wiem że trochę się zapomniałem , ale nie olałem i nie chce olać Promotora dla " Kolorku " , mam dużo również przygotowań do egzaminu wracam do domu czasami około 21 ... myślałem czy wcześniej nie zrezygnować , ale no szkoda mi było ... Dobra , żeby nie było Przepraszam za to że zaniedbałem swoje stanowisko , odbuduję to , chyba że jednak stracę rangę :/ Zrozumiem . Przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro doskonale wiedziałeś że na tę obowiązki nie starczy Ci czasu bo: szkoła, egzaminy, pobyt w szpitalu, to po co startowałeś na te rangi? Wiem że dla większości typowych forumowiczów fajnie mieć kolor, no ale ten kolor to nie tylko przywilej, do niego masz przypisane dane obowiązki. Jestem za permanentnym zdjęciem rang, bo to już wychodzi daleko za siebie.

131428004_sqhqsnh.png

PC1:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: i7 6950x@5,5ghz [overclocked]

Cooler: NZXT Kraken X62

GPU: 3x ASUS STRIX 1080 TI 11GB GDDR5X OVERCLOCKED

Ram: 32gb Corsair Vengeance LPX 3000mhz

Mobo: MSI X99A Gaming Pro Carbon

SSD1: Samsung 950 Pro 256GB M2

SSD2: Kingston HyperX 3K 120gb

SSD3: Kingston HyperX 3K 240gb

SSD4: Crucial MX200 500gb

SSD5: Samsung 960 Evo Pro M.2 1TB

HDD:WD Blue 1TB

PSU: Thermaltake Toughpower DPS G RGB Digital 80+ 1250W

Case: Fractal Design Define R5

131428004_sqhqsnh.png

PC2:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: i7 6700k @4,7GHZ OVERCLOCKED

Cooler: Fractal desing Kelvin S36

GPU: 2x Geforce GTX 1080 TI MSI GAMING X

Ram: 32gb Corsair Vengeance LPX 3000mhz

Mobo:Gigabyte AORUS GA-Z270X-Gaming 5

SSD: Samsung 960 EVO M.2 1TB

PSU: be quiet! Dark Power PRO 11 1000W

Case:Lian Li PC-Q37WX

 

131428004_sqhqsnh.png

PC3:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: i9 7900x@5,3GHZ

Cooler: Fractal desing Kelvin S36

GPU: 3x NVIDIA TITAN X@ 3 slot SLI HB brigde [mostek SLI HB (3 slotowy)]

Ram: 64gb Corsair Vengeance LPX 3000mhz

Mobo:Gigabyte X299 AORUS GAMING 9

SSD: Samsung 960 EVO M.2 1TB

HDD: WD Blue 2TB

HDD2:WD Blue 1TB

HDD3: Toshiba P300 [1TB]

PSU: be quiet! Dark Power PRO 11 1000W

Case:Corsair Carbide Series 540 Air

131428004_sqhqsnh.png

PC4:

131428004_sqhqsnh.png

CPU: AMD Ryzen ThreadRipper 1950X

Cooler: Thermaltake Pacific RL360 RGB

GPU: 3x NVIDIA TITAN X

Ram: 128GB G.Skill Ripjaws V DDR4 3200MHZ

Mobo:ASUS ROG ZENITH EXTREME

SSD: Samsung 960 EVO M.2 1TB

HDD: WD Blue 2TB

HDD2:WD Blue 1TB

HDD3: Toshiba P300 [1TB]

HDD4:Seagate Barracuda Pro 10TB

PSU: be quiet! Dark Power PRO 11 1000W

Case:Be Quiet! Dark Base Pro 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro doskonale wiedziałeś że na tę obowiązki nie starczy Ci czasu bo: szkoła, egzaminy, pobyt w szpitalu, to po co startowałeś na te rangi? Wiem że dla większości typowych forumowiczów fajnie mieć kolor, no ale ten kolor to nie tylko przywilej, do niego masz przypisane dane obowiązki. Jestem za permanentnym zdjęciem rang, bo to już wychodzi daleko za siebie.

 Tak jak mówiłem , nie chciałem się poddawać tak .... I nie dla kur... kolorku .... walą mnie te kolorki co ja 12 lat mam ... nie chciałem pisać rezygnacji bo mówiłem sobie że dam radę , jeśli jednak dostanę jakimś cudem czas na poprawę zrobię nawet reklamy w tym tyg , znajdę nawet chwilę tego czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci widzę strasznie zaniedbałeś swoje obowiązki.Wiadomo każdy ma swoje problemy i tak dalej ale nie wnikamy w to. Trzeba było napisać że przepraszasz ale nie będzie cię trochę dłużej ze względu na trwające problemy.To nie takie trudne napisać bo nikt ci po "gębie" nie da.

Ale niestety ja również jestem za permamentnym zdjęciem rang :/ 

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skarga, nie muszę sam pisać osobnego tematu. Ja chciałbym dodać że kolega oskarżony posiada również rangę admina COD 401, a w ostatnim miesiącu nie przesiedział na serverze nawet minuty. GT mówi samo za siebie, ostatnia wizyta 3 marca.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jest czlowiekiem. Przyznal sie do bledu, kazdy w zyciu ma raz lepiej raz gorzej. Jestem za daniem szansy a nie jechaniu po nim jak po psie.

 

Czekam na zdanie Rumcka,

Pozdrawiam

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czekam na nowy kod reklamowy dlatego ... to po pierwsze po drugie tak wróciłem ze szpitala chyba w piątek , trzecie wiem że trochę się zapomniałem , ale nie olałem i nie chce olać Promotora dla " Kolorku " , mam dużo również przygotowań do egzaminu wracam do domu czasami około 21 ... myślałem czy wcześniej nie zrezygnować , ale no szkoda mi było ... Dobra , żeby nie było Przepraszam za to że zaniedbałem swoje stanowisko , odbuduję to , chyba że jednak stracę rangę :/ Zrozumiem . Przepraszam .

Pierwsze twoje tłumaczenie jest kolego śmieszne. Czekasz na nowy kod reklamowy ? A co stary ci przeszkadza xd ? 2. Ze szpitala wyszedłeś w piątek, ale nachodzi pytanie, który piątek ? 3. Wiesz, że się zapomniałeś, ale co tam reklam nie będziesz robił, bo poco, kolejne twoje tłumaczenie jest bez sensu.. Masz dużo przygotowań do egzaminu, ale do którego egzaminu ? Bo z tego co widzę to jesteś 1999 to gimnazjalny raczej, no chyba, że nie zdałeś raz, nie najeżdżam tutaj na ciebie z tym, ponieważ też miałem z tym problemy. Nie zrezygnowałeś, bo ci szkoda było?? A mi się wydaję, że nie napisałeś, bo nie chciałeś stracić rangi..  

 

 Tak jak mówiłem , nie chciałem się poddawać tak .... I nie dla kur... kolorku .... walą mnie te kolorki co ja 12 lat mam ... nie chciałem pisać rezygnacji bo mówiłem sobie że dam radę , jeśli jednak dostanę jakimś cudem czas na poprawę zrobię nawet reklamy w tym tyg , znajdę nawet chwilę tego czasu .

"Nie chciałem pisać rezygnacji, bo mówiłem sobie, że dam radę" Trochę tutaj śmiechłem. To dałeś radę ? Bo z tego co widzę to nadal nie zrobiłeś ani jednej reklamy od 20.02.2017 roku. A jeżeli już dostaniesz szanse od Jumpera to polecam ci zapoznać się z tym. ---> https://csowicze.pl/topic/2042-zasady-i-zadania-promotora/

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się tu wypowiem, ale TerroR nie kozacz se tak teraz, bo dalej nie których śmieszy te Twoje poprzednie podanie na Moderatora, jak się tłumaczyłeś ;)

 

Po za tym, wyraźnie napisała, że trzeba czekać na decyzję Rumcajsa xd 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuu, ludzie nie macie się o co przyczepić? Jak to sysia napisała:

Kazdy w zyciu ma raz lepiej raz gorzej

Nie zawsze będziecie mieli tak jak sobie wymarzycie. A odnosząc się do skargi, jak to napisałeś że jego nieobecność była zgłoszona 21 marca:

 

 

LINK: https://csowicze.pl/topic/46124-nieobecno%C5%9B%C4%87-blackdevil/

 

 

Ale mogło się coś zdarzyć że musiał dłużej pozostać. Nie pomyślałeś o tym? A jeżeli wychodzisz ze szpitala każdy musi sobie coś ogarnać, czy to w pracy jeżeli pracujesz, albo w szkole jeżeli się uczysz. Naprawdę mógł zapomnieć zgłosić do nas przedłużenia nieobecności, więc nie jeźdzcie po nim jak po psie, bo to człowiek a nie rzecz.

 

 

Po rozmowie z sysią, zamykam temat aby zaprzestać powstawania spamu, a jeżeli tylko się Patryk pojawi na forum od razu zaglądnie do tego tematu i wypowie się, co dalej z devilem.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie