Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane RedaktorTuNieStał ?


PanTuNieStal !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Czarek
2. Wiek: 17
3. ile czasu spędzasz dziennie na forum?: Zależnie od dnia, czasem nie jestem online cały czas tylko wchodzę co pół godziny - godzinę i sprawdzam nowe wątki. Średnio wychodzi ok 2 godziny i 50 minut na dzień.
4. Coś o sobie: Jestem tu od niedawna. Myślę jednak, że dałem się już dobrze poznać. Jestem aktywny na forum jak i na serwerach. Potrafię skleić na prawdę dobry tekst napisany poprawnie stylistycznie, ortograficznie i stosując się do zasad interpunkcji. Dobrze zaznajomiłem się z działami na forum - staram się sensownie udzielać w dużej ich części, która mnie interesuje. 

Mam dużo wolnego czasu, który chciałbym dobrze spożytkować pomagając obecnym redaktorom. 

Myślę, że mam dobry kontakt z użytkownikami. Nie zdarzyło się jeszcze i wątpię żeby tak było, abym z kim się spiął i była afera na całe forum. Potrafię dostosować się do sytuacji i zachować się odpowiednio do jej rodzaju. 
5. Doświadczenie: Pomijając wszelkiego rodzaju gazetki szkolne i blogi miałem też moderatora na nieistniejącej już sieci G4L.
6. Dlaczego chcesz otrzymać range REDAKTOR: Ranga redaktora to ciężki kawałek chleba. Wymaga czasem poświęcenia duuużo wolnego czasu. Chciałem więc pomóc i zadbać o stylistykę i czytelność prac jakie są wysyłane na forum. Czasem ktoś może nie mieć czasu i nie do końca o to zadba. Nie jest to dla mnie problemem żeby poprawić pracę by lepiej się ją czytało. Chodzi mi np. o ostatnią topkę. Z całym szacunkiem do Kirs.'a - ma dużo pracy i chwała mu za to, że chce mu się robić tak, czasami żmudne rzeczy. 

Na koniec powiem, że wymóg 40 postów wcześniej został przedyskutowany z Rumcajsem, Zgodził się abym złożył podanie.

kvuq9.png


 


Faktycznie. Nie stał i to bardzo długo. Ale już stoi.


Stoi i będzie stał aż się nie przewróci.


A zapewniam. Nie przewróci się.


Witam raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak, bez komentarza są wyżej  ;d

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie