Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [ACCEPT]Najlepszy pisarz


Trivor

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zająć się poważniejszymi sprawami, a nie kto ma najwięcej wpisów na SB. 

 

 

@@

Post jest na temat, jest wzmianka o propozycji która napisał Trivor, zaproponowałem że dużo lepiej będzie zająć się innymi ważnymi rzeczami, takimi jak forum które nie jest edytowane, nawet nie chce się nikomu przez dobry tydzień przerobić działu CoD mod, ze starego CS:GO Moda, czy wymierające serwery, na których gra po 5-10 osób, niż super ważna propozycja o tym kto jest pierwszy w ilości postów na SB to przyciągnie tutaj wiele nowych osób :) Śmieszne troszkę ale od razu lepiej się robi czytając taki komentarz xD ... 

 

Pozdrawiam Pana Technika Forum :)

 

 

 

@@

Pisząc " Technik Forum " miałem na myśli Narkomana czy jak mu tam, a nie Ciebie Trivor. Nie powiedziałem nic o przerabianiu CoD'a którego kupił Rumcajs, a o zwykłym przerobieniu forum na CoD'a ze starego CS:GO Moda, żeby można było znaleźć ten serwer na naszym forum dla nowych graczy, poza tym nie ma nawet głupiego regulaminu serwera. Nigdzie również nie napisałem, że ktoś ma to zrobić zamiast Rumcajsa, ale z tego co wiem jesteście " EKIPĄ " więc rozmawiacie ze sobą. :)

Edytowane przez Apoi_eXo
ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, wspominalem p usunięciu Bota z "SB", LECZ właściciel powiedział, że nie jest to potrzebne i coś tam.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj Boże, ale mi nie chodzi o to żeby mu usunąć to newsy o tematach nowych tylko żeby jego DOTYCHCZASOWE wpisy usunąć, bo zajmuje TOP1 pisarza na SB..

Te wpisy niech sobie pisze, bo to przydatne 

 

O to mi chodzi

 

 

97978341718094403298.jpg

 

 

TRIVOR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być opcja pt. "wybierz grupy do wyświetlania jako najlepszy pisarz". Narkoman sprawdź to.

 

Co do samej propozycji Chciałbym, aby same wpisy zostały, lecz można usunąć te, które już są.

Edytowane przez RozgSzeFka

rozgszefk_asxeasa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie