Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Skarga] Krzysiuu


Shredder

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

 

Twój nick: Shredder

Nick oskarżonego: Krzysiuuu

IP/SID oskarżonego: Nie mogę sprawdzić 

Godzina i data zdarzenia: Przed chwilą 

Mapa: DD2 

Screeny/demo(w moim przypadku link):https://csowicze.pl/topic/46185-ub-shredder/

Opis sytuacji: Postanowiłem zrobić małą prowokacje z moim kolegą na serwerze, żeby sprawdzić doświadczenie admina w sprawdzaniu graczy, jak widać jest ono znikome. Napisał na u@ że mam aima. Po czym udawałem ruszając szybko ręką że mam aima, admin bez wejścia na spekta od razu dał mi bana. Moim zdaniem bezpodstawnie bo nie mam aima, co dowodzi (myślę że pewny ub). Admin który banuje tak szybko bez 100% przekonania. Nie powinien być adminem. 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez Shredder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliście prowokacje, bo? Chcieliście mnie udupić? Z góry Nieunikniony mogłeś otrzymać bana za spam na say admina. Po drugie, nie tylko ty mi pisałeś że jest spalony. Nie musiałem wchodzić na spec bo dwie rundy zginałem jako pierwszy i spoglądałem na Ciebie, tyle w temacie.

giphy.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Według admina byłeś podejrzany/odpalony więc zrobił co do niego należało.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie