Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Eco na adm


eCo^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eCo^^
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem): Mysle ze dobre, bylem nie raz adminem i posiadalem wlasny serwer
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8
Staż w CS-sie: nie wiem dokladnie ale dlugo nawet gram  :D
Steam / NonSteam: NT
Dlaczego Ty: hm.Mysle  ze sie przydam jako "nocy admin" w czym rzecz ? chodzi o to ze siedze od 21-22do 1-2 w nocy gdzie naprawde kreca sie haxy gdzie nie da sie grac admina zawsze brak o tej porze . Sam spotkałem wielu takich i no nie dalo sie grac . Mysle ze nadam sie poniewaz mam spore umiejetnosci w adminowaniu i łapaniu haxow . Z serwerem zapoznalem sie dobrze. Przyznam sie jako zwykly grac uzywam niegrzecznych slow ale jako admin poprawie sie i bede trzymal sie regulaminu :D Mysle ze przyda sie taki wieczorny admin ludziom :D druga rzecz nie wiem dokladnie ktory admin-owie ale nie raz zglaszalem na u@ i zadnej rekacji admina na zgloszenia ..
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: no jakies 4-6 godzin jak wolne to raczej dluzej . Pracuje w niektore dni i ucze sie wiec tylko wieczory mi daja czas na cs :D
Kontakt: GG:60562584
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/eCo%5E%5E/80.72.33.61:27175/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:

otoz tu moze dobrze wytlumcze .

Zapłacilem za admina na csgomod ktorego juz nie ma i kilka dni napisalem prosbe o to aby dodali mi vipa za to na ten serwer i teraz sprawa taka ze jak podanie bedzie przyjete to moze mozliwosc jest uznania ze oplacona bedzie za ten miesiac admin w tej sytuacji . a kazdy nastepny napewno bede placil :D MOge nawet wiecej placic to zalezy od humorku :D ALE SKLADKA BEDZIE NAPEWNO :D

 

Dziekuje licze na pozytywne rozpatrzenie podania :

Jeżeli post się przydał lub pomogłem w rozwiązaniu twojego problemu   zostaw   + a zmotywuje mnie to do dalszej pracy i działań na forum Csowicze   <3 


    <3  <3   Dziękuję i pozdrawiam eCo^^  <3  <3  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam się nie kupuję :)

Jeżeli post się przydał lub pomogłem w rozwiązaniu twojego problemu   zostaw   + a zmotywuje mnie to do dalszej pracy i działań na forum Csowicze   <3 


    <3  <3   Dziękuję i pozdrawiam eCo^^  <3  <3  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie