Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ODRZUCONA]Propozycja i uwaga.


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno temu miałem napisać taki temat, i doszedłem do wniosku, że czas najwyższy to zrobić. Chodzi Mi o naszych adminów poszczególnych serwerów, którzy posiadają na swoich kontach ostrzeżenia, po jednym czy tam po dwa, jak to wygląda "Admin" reprezentujący nas posiada "warny" na swoim koncie? I teraz wychodzę z propozycją, gdy admin danego serwera otrzyma "ostrzeżenie" tutaj na forum zostaje Mu automatycznie zawieszony admin do czas odrobienia 1, czy dwóch punktów. Przewidziany czas na to (48h). Powiem wam, że spotkałem się już z tym na innych forach dawno temu i sprawdzało się to. Admini szybciutko odrabiali swoje punkty i admin został im przywracany. Podkreślam "zawieszenie", a nie odebranie.

 

Chyba, że administracja na takie coś nie przystaje żeby nie stracić adminów, ale przychodzi nowy użytkownik i widzi "Admina" z warnami, więc jak to wygląda, z góry można się domyślić.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pomysłu jestem na duże tak. Admini nie powinni mieć na koncie żadnych ostrzeżeń,ponieważ nie tylko sieć źle na tym wygląda,ale i oni sami nie pokazują się z dobrej strony.

Może na 2 raz admini będą bardziej uważać by nie zarobić kolejny raz ostrzeżenia,tylko będą rozważnie działać na serwerze.

d0yaMjM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie(co do moich serwerow). U mnie nikt zawieszany nie bedzie. Mam takie mody, ze tylko dzieki adminom one ciągle stoją. Admin to nie jest jakaś ważna ranga na sieci. Może od dwóch warnów, ale na pewno nie od jednego.

TRIVOR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bez sensu, proste uzasadnienie to:

- Zwykły użytkownik nie ma możliwości sprawdzenia ilości warnów jakiejkolwiek osoby, chyba że miałby ktoś dociekliwie sprawdzać w dziale gdzie automatycznie informuje o ostrzeżeniach.

- Według mnie forum a serwer to dwie różne kwestie.

- Tak samo admin nie ma obowiązku siedzieć na forum, aby miał tylko konto, by na bierząco sobie sprawdzać coś, także to też mija się trochę z celem według mnie, w sumie to tak jakby ktoś dostał bana na tydzień na serwerze to i na forum by musiał dostać (?)

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie... Z regulaminu forum juz dawno temu zostal wykreslony punkt ze uzytkownik nie moze miec ostrzezen jesli chce sie sie starac o admina. Jesli juz, to dalabym mozliwosc odrobienia ostrzezen ale takich ktore admin dostaje gdy cos przeskrobie na serwerze.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na duże nie. Uważam, że jest to zbędne ponieważ admini nie mają obowiązku pisać postów, a przeglądać forum.

Źle coś napisze, moderator da mu warna i na serwerze będzie o jednego admina mniej. 

W dodatku forum a serwer to dwie różne rzeczy. Serwery są po to by umilić czas grając, a nie wychodzić bo cziter gra, a admina brak - przy tym tracimy ludzi przy okazji.

 

Tutaj nie ma takiego rygoru jak na innych sieciach gdzie regulamin zabraniał połowy rzeczy (nawet ustawić avataru z babeczką)  <hmm> .

 

Nie wyobrażam sobie również opiekuna serwera codziennie wchodzącego i sprawdzającego każdego admina, który gra i mógł dostać tutaj warna. Mija się celem. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobny temat że spisem adminów, ogólnie "rangowiczów" z warnamj. Dać 2 tygodnie na odrobienie z mniejszą wymagana ilością reklam. Wykonywać coś takiego systematycznie co 2-3msc - system ten działa na większości sieci bez zawieszenia uprawnień, gdy dany osobnik nie odrobi swoich warnów, dostaje 1 ostrzeżenie na swojej randze.

 

Mała sugestia, bardziej rozmyślał bym nad tą wersją.. w sumie swego czasu miałem to właśnie zrobić.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na nie, słaby pomysł, admin jest od pilnowania serwerów, anie bawienie się w odrabianie warnów i zawieszanie mu tego. Prędzej, bym był skłonny już drogą pieniężną, ale nie wiem jak to wyjdzie :P. 

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie