Skocz do zawartości

Zablokowane Krzysiuuu.


kuter

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA

 

Twój nick: kuter
Nick oskarżonego: Krzysiuuu.

IP/SID oskarżonego: 83.6.106.224

Godzina i data zdarzenia: 21:05 09-03-2017
Mapa: de_dust2
Screeny/demo: http://csowicze.stronazen.pl/ban_list.php?bid=4365

Opis sytuacji: se gram, a tu ban, myślałem, że pomyłka, ale dalej ban, więc skarga, bo niby za co ten ban
 
 

 

 

 

 

 

Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez kuter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz "Aneczka :D" napomniał, że została obrażona przez Ciebie, naskakiwałeś na nią z jakimiś pytaniami. Ona miała dość i napisała mi czy mogę coś z tym zrobić, to zrobiłem. Nie zwracałem uwagi na to co pisales do niej czy było to cos miłego, czy obrazliwego. Poprosiła mnie o to, zrobiłem co musiałem. Jeżeli ban był nieadekwatny do tego że ją obrażałeś, to sorry za pomyłkę i biorę to na klatę, że ban był nie na miejscu. ;)

giphy.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co od razu skargę pisać, męczyłeś cały czas tą dziewczyne administracji sie to nie podobało więc dostałeś bana  sie ciesz, że nie dostałeś większej kary odczekaj swoje grzecznie i wejdz ponownie na serwer.

Jak za każdym razem administracja ma warnować za byle gówno to troche przesada.

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męczyłem? to ty pedancik jakiś jesteś jak ktoś ci pytanie zada, a ty na chate spierdalasz w kime jo? czy na basen sie odprężyć, bo zmęczony pytaniem? o chuj wam chodzi, ban już minął więc w piździe mam tą skarge, elo ... banda dzieciaków pazernych na dziewczyny w grze, żenada

 

+ twoj nick wyjaśnia wiek i poziom inteligencji, admin po znajomości czy hajsikiem rzuciłeś?

Edytowane przez kuter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męczyłem? to ty pedancik jakiś jesteś jak ktoś ci pytanie zada, a ty na chate spierdalasz w kime jo? czy na basen sie odprężyć, bo zmęczony pytaniem? o chuj wam chodzi, ban już minął więc w piździe mam tą skarge, elo ... banda dzieciaków pazernych na dziewczyny w grze, żenada

 

+ twoj nick wyjaśnia wiek i poziom inteligencji, admin po znajomości czy hajsikiem rzuciłeś?

Mówi to człowiek spinający przez kabel bo ma ból dupy, bardzo inteligentne zachowanie. Elo

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tu sie nie spiąć typie, jak wam pała przy nicku damskim w cs'ie staje i robicie wszystko, co jakaś typiara wam napisze. za głupie zadanie pytania banować, jak tak dalej pójdzie to rozpierdolicie całą serwerownie, żeby tylko dupe przez cs'a se znaleźć, na chuj wychodzić na dwór, na dyskoteke poznawać dziewczyny nie?

Edytowane przez kuter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to ze ktos nagabuje dziewczyne na serwerze to nic nowego w internecie. Jesli jej to nie pasuje to wystarczy napisac "sory, ale nie mam ochoty z Toba gadac, przeszkadzasz mi w grze" albo po prostu ignorowac.

 

Po drugie, aby dac bana za obraze, admin musi miec wyrazny dowod lub byc swiadkiem sytuacji.

 

Ban byl nieadekwatny do calej sytuacji, dlatego admin zostaje ukarany ostrzezeniem na konto.

Mam nadzieje, ze sytuacje tego typu sie juz nie powtorza.

 

Zamykam.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie