Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Osiol To Osioł :/


ArcziBucH

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: ArcziBuch

 

nick: osiol

 

dziś o koło 1:30 gracze uznali ze mam WH wiec mnie to wpieniło i na say najpierw ze "proszę o ss'y albo demko rozpisać pisałem" "gram tu za czasów topskill'a a wy pierdolicie o wh"

a osiol zaczął wyzywać i prowokować do kłótni a ja se jechać nie dam wiec tez mu powiedziałem parę miłych słów.

 

ps: to dziwne ze zaczęli tak mówić jak sreeng wyszedł z gry pzdr @dministracje 

 

/edit

A i proszę o przejrzenie demka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszyłeś się tylko tą wypowiedzią, obraza na TYDZIEŃ ? Nie no nie wierze że Ci jeszcze wtedy admina nie zabrali...

 

Każdy ma prawo pisać skarge i to nie jest śmieszne...
 

 

Tutaj się zgodzę ale nie o takie coś.. Jak ja bym miał pisać za każdym razem jak gadają że jestem odpalony to bym dostał 999999999999 warnów za spam na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszyłeś się tylko tą wypowiedzią, obraza na TYDZIEŃ ? Nie no nie wierze że Ci jeszcze wtedy admina nie zabrali...

 

 

Tutaj się zgodzę ale nie o takie coś.. Jak ja bym miał pisać za każdym razem jak gadają że jestem odpalony to bym dostał 999999999999 warnów za spam na forum..

Jak ze mną piszesz, to czytaj uważnie kolego... Napisałem tydz. O kuzwa, nie wiedzialem ze DZIEN to TYDZIEN...

2. On napisał skarge na obraze, a nie ze mu spamuja o czity :o

64169533912195030328.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morii

 

Każdy ma prawo do składania skarg, tym bardziej że to słuszna jest skarga, a Tobie to widać że się kłania czytanie ze zrozumieniem. Jak dla mnie to jak wyżej napisali, że należy się ban a 1 dzień, niech ochłonie i wróci ponownie. 

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę Panowie jak ktoś mi na starych wieżdza to wiadome, że nie dam sie . Ale ban tak jak dziś na tydzień za nic praktycznie...
To aż wstyd pisać o tym :P.
A i dzięki za usunięcie mojego posta wobec Wielkiego Zenona :). 
Druga rzecz :) Pytałem się kiedyś SLU czy można wskakiwać z CT jak się idzie na długo na te drzwi :). Powiedział, że tak :). A Praktycznie za 2dni dostałem Bana od Zenona za to ;]. Więc się dogadajcie też z takimi sprawami bo to śmiech na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i do "ZwiastuN
Grasz na dd2 żeby mnie osądzać, że ja kogoś obrażam ? Zazwyczaj zgłaszam na u@ czitów. I jezeli Admina nie ma to prosze zeby wyszedł. Jak dla mnie możesz patrzeć co chcesz. I pokaż mi te dowody chłopak. Nie jestem małe dziecko żeby po kimś jeżdzić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie