Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane A może tylko dust2?


Gozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zostawić tylko mape DD2 a resztę usunąć. Wiadomo dust jest najbardziej popularny, zauważyłem też jak jest inna mapa to gracze wychodzą (wolą grać dd2). Poprawić tez w informacji gracza forum na csowicze. :)

Edytowane przez Gluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Sorka ze sie wypowiem jeszcze raz ale no trudno)

 

Przytoczmy taki przyklad tak samo jak wiekszosc ludzi woli pizze od np. Ryby tak samo wiekszosc ludzi woli dd2 od np. Inferno ale jezeli mieli bysmy jesc przez miesiac codziennie pizze to po pewnym czasie by sie nam przejadla i raczej odechcialo by sie nam juz ja jesc na najblizsze kilka mies tak samo z dd2 caly czas dd2 to luziom by sie juz to przejadlo i za kilka mies by byla propozycja " dodajcie wiecej map" co prawda nie byl by to problem ale po co utrudniac sobie droge (usuwajac a po pewnym czasie dodajac nowe mapy) jak mozna nauczyc sie grac na reszcie map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do informacji gracza całkowicie się zgodzę, w najbliższym czasie ( czyt. jutro ) zostanie to poprawione. Co do głównej propozycji, czyli do Only DD2... Jak już @Ciasteq CWHC wspomniał mapa po prostu by sie przejadła. Jest to serwer DeathMatch, rzeźnia na jednej mapie by się znudziła. Oczywiście odpada, ale... Mogę zaproponować, częstszy wybór mamy DD2 oraz dokonaniu paru kolejnych ( css_dust2 itd.. ) co skutkowało by oczywiście częściej granie tej mapy. Co do mojej propozycji może ją zhejtowac poniżej. Wszelkie zmiany wprowadzę jutro.

 

Pozdrawiam,

@Gluu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić też takie popularne mapy np. Nuke/inferno/mirage/cashe/dd2? A resztę po prostu usunąć :)

 

 Gluu Bardzo fajny pomysł, tylko dodałbym jeszcze do tego piątek. Ewentualnie zrób ankiete i zobaczymy jak inni gracze wybiorą. :D

Edytowane przez Gozdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Propozycja zaakceptowana.<br />Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie