Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #598f5b;">ZAAKCEPTOWANE</span>Promotor Mieta


Mieta

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Rafał
Data urodzenia: 12.02.1999
Czas spędzony na forum ?: 2 tygodnie
Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?: Posiadam dużo czasu wolnego.  Forum jest godne uwagi i myślę że trzeba je ciągle rozbudowywać.
Opowiedz nam coś o sobie: Siemka, nazywam się Rafał. Mam 18 lat. Pochodzę z Łodzi. Lubie grać w cs'a z kumplami. Na forum jestem od 2 tygodni i mam admina na surfie. Lubie wasze forum, ponieważ jest dobrze rozbudowane. Jest miła administracja oraz gracze. :)
Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?: Znam i akceptuje.

 

Ps. Zawsze krótko i na temat. Nikomu by się pewnie nie chciało czytać dłuższych wypowiedzi :D

88021765109222543679.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - To niezła "dłuższa wypowiedź"

 - 2 tygodnie to dla mnie za mało na taką posade

 + wiek

 + chęci

 

Nope :P

Zmiatam rozumem tych podludzi, mam w dodatku wiedzę,

Ty dodatkowo masz chromosom #21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem w skrócie . Z racji tej ze poprzedni promotor no lekko mówiąc nie był w porządku powiedział bym nie . Ale jestem tylko ja a przyda się jeszcze jedna osoba do pomocy . Masz chęci to widać . Ale minusem jest to ze tylko 2 tygodnie . Ale masz moją szansę . Zobaczymy jak się spiszesz będę obserwował ^^ Na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dam Ci szansę, bo przecież każdemu sie należy. Na plus wiek, widać, że masz chęci i chcesz dołączyć na ową posadę, malo promotorów, bo aż tylko jeden hehe. Mam nadzieję, że na stanowisko promotora masz czas. +/-podanie, bo średnio Mi się podoba, ale masz Moje tak i powodzenia.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie