Skocz do zawartości

Zablokowane He he, dobre ;)


Native

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem @KiKerr, poleciałeś chłopaku jednak trochę za bardzo ;)

___________________________

 

efbf25f4ad0b4a7f9635631ad97f2337.png

 

Nie interesuje się większymi sprawami? Ciekawe, że byłem na każdym zebraniu i sam od siebie dawałem propozycje.. i generalnie w powodzie mojego awansu pisałeś coś innego.

Z resztą jeśli poruszasz temat "większych spraw", to o takich "czerwoni" informują niższe rangi, nie mam obowiązku wchodzić Wam w dupę i dopytywać się o każdy Wasz krok.

Ograniczony kontakt? Tak.. bo STEAM i FB 24/7 to za mało + na TS jestem praktycznie codziennie, wystarczy sprawdzić logi zanim się cokolwiek napisze ;)

A Ty jesteś ostatnią osobą, która mi powinna zwracać uwagę odnośnie TS3, bo większość swojego czasu spędzasz na Poczekalni, więc o jakie rozmowy Ci chodzi?

 

"Administracja trzyma się razem..." - Co mogę wiedzieć? Wystarczy słuchać i mieć otwarte oczy.

Na zebraniu był poruszany temat kontaktu między Moderatorami, chyba że o tym zapomniałeś już ;)

+ były do mnie można powiedzieć pretensje za to, że jeszcze nic z tym nie zrobiłem. Sorry, ale od tego ja nie byłem..

Może to był powód rezygnacji? Nie ma zgrania, poza Waszą trójką (Rumcajs, Sysia, KiKer), bo macie swój zamknięty krąg, a tak nie da się współpracować.

Kontakt i tak miałem jedynie z Sysią, więc to nie miało sensu żadnego.

___________________________

 

Grafik.. prosicie czy po prostu chcecie prace?

Odpal program graficzny i zrób ładną pracę pod styl/kolor forum i pogadamy.. bo na TS jakimś cudem dostałeś, a ja przecież nie robię prac ;)

 

A jeśli mowa o "olewaniu".. 

07d8f56575ae4fbebf2d37519dddb5a1.png

Awans miałem 2 tygodnie temu, więc szybkości działań jedynie pozazdrościć. Proponuję na przyszłość najpierw zrobić rangę, a później ją komuś przydzielić.

Jak wytłumaczysz to? Bo łatwo jest zwrócić uwagę komuś ;)

___________________________

 

Jeśli chcesz komuś robić nagonkę przy rezygnacji to pomyśl czy warto i rób to z głową..

Zamkniesz temat czy zaczniesz wyjaśniać? ;)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ważniejsze sprawy niż dodatkowe uprawnienia dla Starszego Moderatora którego miałeś tylko Ty i najwidoczniej tak jesteś zagłębniony naszą tematykę administracyjną że nawet nie wiesz co jest wprowadzane.

 

Zamiast robić gówno burzę i wytykać palcami drobiazgi zrobiłbyś dam coś ze swojej strony. Krytyka ponoć motywuje ale nie jeżeli robi to osoba która jest "niby" w administracji, pisząc że nie czujesz się będąc w naszej ekipie nie wiem co Cie trzymało.

 

Ja tu nie będę Ci rozpisywał bo nawet łaskawie nie mogłeś mi napisać co i jak :) Screenów jak obrabiasz mi dupe i mówisz co ja robię źle tu nie widzę ale zostawiam to dla Twojej świadomości bo nie każdy musi o tym wiedzieć.

 

I nie, nie chce robić sieci top. Robię forum hobbistycznie a nie po to by użerać się z osobami z "ekipy" które tylko potrafią marudzić :)

 

Chcesz? zacznę Ci wytykać również jak pracowałeś na forum to aż Ci się buźka uśmiechnie że my również widzimy co jest pięć. Tyle ode mnie i nawet mi na to nie odpisuj bo wcale nie mam zamiaru się denerwować.

 

Hej

 

Edit v1: aaa właśnie co do rangi, na zebraniu była ona uzgodniona i została ona od razu zrobiona. No ale jesteś taki bystry :)

Edit v2: To idziesz do nas na grafika i jako właściciel mam Cie "prosić" byś coś zrobił? Sysia prosiła o głupią grafikę do typerowicza hmm miesiąc temu a co tam jest do zrobienia? Napis? xD

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczyło wyjaśnić tą sprawę z Kikerrem na PW/TS/FB/STEAM zamiast tutaj to pisać.

Zaczęło się na forum, więc niech na forum się skończy..

 

Są ważniejsze sprawy niż dodatkowe uprawnienia dla Starszego Moderatora którego miałeś tylko Ty i najwidoczniej tak jesteś zagłębniony naszą tematykę administracyjną że nawet nie wiesz co jest wprowadzane.

 

Zamiast robić gówno burzę i wytykać palcami drobiazgi zrobiłbyś dam coś ze swojej strony. Krytyka ponoć motywuje ale nie jeżeli robi to osoba która jest "niby" w administracji, pisząc że nie czujesz się będąc w naszej ekipie nie wiem co Cie trzymało.

 

Ja tu nie będę Ci rozpisywał bo nawet łaskawie nie mogłeś mi napisać co i jak :) Screenów jak obrabiasz mi dupe i mówisz co ja robię źle tu nie widzę ale zostawiam to dla Twojej świadomości bo nie każdy musi o tym wiedzieć.

 

I nie, nie chce robić sieci top. Robię forum hobbistycznie a nie po to by użerać się z osobami z "ekipy" które tylko potrafią marudzić :)

 

Chcesz? zacznę Ci wytykać również jak pracowałeś na forum to aż Ci się buźka uśmiechnie że my również widzimy co jest pięć. Tyle ode mnie i nawet mi na to nie odpisuj bo wcale nie mam zamiaru się denerwować.

 

Hej

 

Edit v1: aaa właśnie co do rangi, na zebraniu była ona uzgodniona i została ona od razu zrobiona. No ale jesteś taki bystry :)

"Z resztą jeśli poruszasz temat "większych spraw", to o takich "czerwoni" informują niższe rangi" - Przeczytaj dwa razy.

Nie chcę zaczynać kłótni co zrobiłem, bo narcyzem nie jestem. Propozycje moje były akceptowane i sam o tym dobrze wiesz, nie wszystkie, lecz większość.

A odzew reszty Administracji co do propozycji? Żaden, właśnie.

Co mnie trzymało? Nic, przecież dlatego zrezygnowałem.

 

Nie napisałem i nie napiszę, bo sami musicie zmienić swoje działania bez tego "wytykania" palcem.

Screeny możesz wstawia, bo wiem co pisałem, nie robię tego bezmyślnie tylko piszę jakie mam zdanie.

 

Wytykaj, śmiało.. mogłeś degradować mnie zamiast dawać awans.

Na zebraniu było jedynie uzgodnione, że chcesz abym ja otrzymał tę rangę i została ona jedynie zrobiona (kolorek).

Co zmieniło mi się w pozwoleniach i obowiązkach nigdy się nie dowiedziałem.

 

cdn.?

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awansowaliśmy Cie bo widzieliśmy w Tobie coś więcej niż tylko admina ts.

 

Z mojej strony wszystko, coś jeszcze potrzebujesz to pisz na steam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Reszte proszę wyjaśnić prywatnie w razie potrzeby :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowała mnie twoja lektura. Kontakt do mnie masz także trzeba było napisać, nie będę wypowiadał się w temacie, który nie ma sensu i jest robiony pod sceny. Było zebranie gdzie omówiliśmy z grubsza zadania starszego moderatora i jego zalety, nie jest to tylko zamykanie tematów. Nie koniecznie musiałeś mieć większe uprawnienia, dostałeś większe przywileje. Nie wiem czego oczekujesz po mojej wypowiedzi. Nie będziemy też latać za każdym z ekipy by go informować co się dzieje na forum, wystarczyło się troszkę więcej zainteresować i zapytać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dobrowolnie rezygnuje z rang przez brak czasu i świadomość, że nie pasuję do Administracji przy takich rządach i zgraniu, a Ty próbujesz postawić mnie w złym świetle.

Nie masz na to nawet argumentów, więc odwracasz kota ogonem odsyłając mnie na priv, żeby wyjść z twarzą.. śmieszy mnie Twoja postawa ostatnio i to bardzo ;)

Mam "Ból dupy"? Po czym? Raczej jestem pirytowany tym co piszesz bezmyślnie ;)

 

Temat można zamknąć, bo Szanowny Administrator nie będzie sobie niszczył przecież autorytetu publicznie na tle forum ;)

Więc czekam na wyjaśnienie Twoich słów na priv.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a Ty próbujesz postawić mnie w złym świetle."  przejdź sobie do twojej rezygnacji i zadaj pytanie kto, kogo stawia w złym świetle. Jeżeli ty potrafisz pisać, że administracja jest taka zła, nie zgrana i wgl a sam nie potrafisz przyjąć krytyki to źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Może Ja grzecznie to zamknę, a wy wyjaśnijcie sobie sprawę na spokojnie na pw. Tak będzie najlepiej dla wszystkich. Przy okazji autor prosił o zamknięcie tematu, więc uznaje dwa powody zamknięcia.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie