Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Reeeezyyygggnnnaaaccccjjjaaa


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnuje z rangi administrator forum. Mój nowy plan studiów nie pozwoli mi poświęcać tyle czasu co do tej pory dla Was. Moje życie prywatne również nie jest zbyt kolorowe w ostatnim czasie dlatego jest to również jeden z powodow. Postanawiam zająć się życiem i nauką bo to jest dla mnie najważniejsze. Nie żegnam się ponieważ oczywiście będę Was odwiedzać kiedy tylko będę mogla, bo przywiązałam się do tego, czemu poświęciłam tyle czasu.

 

Mam nadzieję Kikerr, że nie obrazisz się na mnie ale wiem że sam dobrze dasz sobie radę :)

 

Pozdrawiam Was ciepło, Sysia :*

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane, życie prywatne i studia na pierwszy miejscu. Piwka i tak nie możesz ze Szadołkiem uniknąć :*

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rezygnujesz z tak wielkiej rangi na forum, którą jeszcze posiadasz. Przecież nie musisz być dostępna 24 na 24 forum. Wystarczy, że będziesz wchodziła te 2/3 razy w tygodniu. Ale i tak życzę ci powodzenia :) 

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty odwalasz?.. Nie odpuszcze Ci tej posady i masz zostać! Tak jak Ty mnie nakłoniłaś tak i ja Ciebie proszę... Sama mi pisałaś, że zawsze można sobie zrobić małą przerwe ale nie trzeba od razu rezygnować.. Zresztą... zrób to co uważasz za słuszne.. ale tak czy inaczej mam małą nadzieję, że zostaniesz.. a jak nie to życzę Ci udanego życia prywatnego jak i zawodowego!!


​Pozdrawiam @JokeR?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Prima aprillis ;d

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie