Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Recenzja filmu "Pożyczony, narzeczony"


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

1dq10Pg.png


qqZiFSZ.jpg


 


lbuwgty.png


Na wstępie chciałabym was zaskoczyć, ponieważ postanowiłam dodać coś innego dla odmiany. Tym razem mam wam do przedstawienia komedię romantyczną. Występuje w niej Rachel (Ginnifer Goodwin), która jest prawniczką w jednej z bardzo dobrych firm, gdzie odnosi sukcesy zawodowe. Ma tak naprawdę wszystko...prawie wszystko - nie ma swojej wymarzonej drugiej połówki, z którą mogłaby spędzić resztę życia.  Jej samopoczucia nie poprawia także zbliżający się ślub najlepszej przyjaciółki, Darcy (Kate Hudson) oraz przygotowania związane z uroczystością. Sprawy mocno się skomplikują, gdy po hucznych obchodach 30-tych urodzin Rachel obudzi się rano w łóżku z Dexem (Colin Egglesfield). Nie dość, że mężczyzna jest obiektem jej cichej fascynacji, to niedługo ma stanąć na ślubnym kobiercu z jej najlepszą przyjaciółką!


 


Po%C5%BCyczony-narzeczony-kadr-2.jpg


 


sgvsYWg.png


 


Patrząc z punktu fabuły jest ona świetna. Opisuje dwie kobiety, które są w stanie wybaczyć sobie wszystko - zniszczenie ulubionej sukienki, ale nie kradzież swojego mężczyzny. Gdy dochodzi do takiego momentu wszystko kończy się wojną, zaczynają się kłótnie, rozstania. 

Jedna z głównych bohaterek postanawia nie mówić drugiej nic o swoich zamiarach i poczynaniach. Flirtuje na boku z mężczyzną swojej przyjaciółki, aż w końcu dochodzi do wielkopomnego romansu. W zasadzie narzeczony również nie kwapi się do powiedzenia prawdy - w zasadzie jest mu to na rękę. Są świadkowie, zaczynają się tworzyć plotki...

 

Pożyczony narzeczony to kolejna schematyczna komedia w której zaczynają się kłótnie, złości, a na końcu jest wszystko ładnie opakowane i kończy się szczęśliwie. Nikt nie zostaje "spalony na stosie", a złość bohaterów w bardzo szybki sposób przechodzi. Seans trwa prawie 2 godziny, ale o dziwo mnie nie znużył. Niektóre sceny co prawda, mogą zaskoczyć, wywołać uśmiech. Fanom, którzy uwielbiają słodkie i romantyczne zakończenia powinno się spodobać.

 

Film oceniam na 7/10. Nisko ze względu na skopaną akcję jednego z głównych bohaterów. Jeżeli chodzi o obejrzenie filmu, polecam, ponieważ każdy w inny sposób może rozróżniać grę aktorską niż Ja.

 


giphy.gif


 


r-0,500-n-864578mKmg.jpg


 


MYPcnke.png


 


https://www.youtube.com/watch?v=QejRbfsnCMU


 


rY7W6vT.png


ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zrecenzowane, aczkolwiek nie cierpię takich filmów :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeRecenzjeRecenzje filmów"

do

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum".

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie