Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na meg'a


luker9919

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Augusto [A ja to roman]
Nick oskarżonego: MEG
IP/SID oskarżonego: -
Godzina i data zdarzenia: 19:55
Mapa: only dd2
Screeny/demo:-
Opis sytuacji: Wbijam se na serwa z nickiem augusto gram sb i gadam a tu pacze ban AB.

 

Porownanie ip wystarczy na moje ub.

 

Nie komentuje tego dalej bo nie ma sensu.

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://csowicze.stronazen.pl/search.php

 

Wpisz Augusto. Aktywne bany są tylko nie wiem dlaczego na ten nick każdy dawał AB :) Wyjaśniaj z UBT oraz adminami banującymi.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gracz Augusto to znany administracji serwera odpał wielokrotnie otrzymuje bany wiele razy w tym samym dniu dziś 2 razy jak wbiłem na serwer uciekł złapałem go na innym nicku.

po chwili wchodzi kolejny Augusto automatycznie daje bana bo ogarniam serwer lecz chce tez pograć jak i inni.

Sorry widzę ze nie jesteś tu nowy i wbiłeś specjalnie na jego nick.

1.34 Podszywanie się pod innych użytkowników jest zabronione
Aktywnego bana nie mogę mu udowodnić gdyż był zmieniany bans czyli ip również nie mogłem sprawdzić lecz ta osoba ma zmienne i ciągle wchodzi na serwer.
Wielokrotnie jestem wzywany by go zbanować.
tyle ode mnie :)
 
Pozdro MEG
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Augusto miał ponad 6-7 razy robione ssy, ma zmienne ip, nie wrzuca screnów więc wbija pod innymi nickami np (Finena da Tanker) a po 3 rundach zmienia na Augusto bo na tym nicku większość go kojarzy. Zrozumiałe jest zachowanie admina MEG, że dał bana. Gościu ma zmienne ip i wbija sobie grając nieczysto, wystarczy że powie "siema" to rozpoznam go po głosie, MEG tym bardziej. Takie jest moje zdanie, zachowałbym sie tak samo.

giphy.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, tak jak tutaj, dałem koledze ub ale ma koniecznie zmienić nick. Jeśli tego nie zrobi to banujcie go śmiało i kolejnej szansy nie dostanie. Mianowicie, jeśli po zmienie nicku zauważycie iż gra nieczysto zróbcie zamiast screenów, demko. Po zrobieniu demka możecie sprawdzić jego ip poprzez amx_ip co pewnie znacie i podeślijcie mi wtedy na PW, a ja się już tym zajmę osobiście. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam @JokeR?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie