Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA NA ADMINA UHAHANY ;)


Mysliwa

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA

 

Twój nick: Mysliwa srutu tu`
Nick oskarżonego: Uhahany
IP/SID oskarżonego: nie mam teraz, bo wyrzuciło mi cs'a po banie
Godzina i data zdarzenia: 11.02.2017 - 15:30:47

Mapa: dd2
Screeny/demo: -------
Opis sytuacji: Jeśli admin nie wie co to znaczy forum to niech się nie zabiera za banowanie. Dostałam UB za ssy na forum, weszłam po tym ponownie na serwer , a Uhahany daje mi bana - aktywny ban. Nie mam zamiaru przesiadywać na forum co chwilkę, bo ktoś jest nieinkompetentny. Po drugie, admin ten jest niekulturalny i często wyzywa innych graczy po tym jak go ubijają. Niech ktoś zrobi z tym porządek..
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

 

Edytowane przez Mysliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Trudno pogodzić porządek na serwerze gdy jestem sam nawet nie mam chwili by sobie pograć bo co chwile muszę kogoś sprawdzać i jednocześnie wbijać na forum, a co do tego że ubliżam graczom proszę o dowody.

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Trudno pogodzić porządek na serwerze gdy jestem sam nawet nie mam chwili by sobie pograć bo co chwile muszę kogoś sprawdzć i jednocześnie wbijać na forum, a co do tego że ubliżam graczom proszę o dowody.

Nie mam jak Ci dostarczyć dowodów jak to przez mikro lubisz sobie za dużo powiedzieć, ale na przyszłość zapamiętam. A gdy nie jest się pewnym tego co się robi, to się dłuższą chwilę na to poświęca a nie jak w gorącej wodzie kąpany. Liczę, że nie będę musiała tu wchodzić w najbliższym czasie, bo mam już dość wstawiania tych ssów i darmowych banów za nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak Ci dostarczyć dowodów jak to przez mikro lubisz sobie za dużo powiedzieć, ale na przyszłość zapamiętam. A gdy nie jest się pewnym tego co się robi, to się dłuższą chwilę na to poświęca a nie jak w gorącej wodzie kąpany. Liczę, że nie będę musiała tu wchodzić w najbliższym czasie, bo mam już dość wstawiania tych ssów i darmowych banów za nic. 

 

Jak nie jestem pewny mam prawo dać SSy po to jest ten scrypt na serwerze, zawsze mozna dostać UB. Tyle w temacie czekam na Administracje.

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pamiętajcie że admin jest tez człowiekiem i może sie pomylić...

Adminowi tez czasami mogą puścić nerwy jest człowiekiem musi ogarniać serwer ale tez chce sobie pograć.

Pozdrawiam MEG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to jest adminem na tym serwerze, co oznacza, że jego nadrzędnym obowiązkiem jest solidne wywiązywanie się z obowiązków, a nie na "odwal się".  Jeśli chce sobie pograć niech idzie na inny serwer gdzie tych obowiązków nie posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wywiązuje ze swoich obowiązków ? Dziewczyno zastanów się co ty piszesz zobaczymy jak nie bedzię admina to wszyscy w płacz popadną bo citerzy beda albo jacys inni gamonie. Niema Cie na serwerze nie wiesz jak jest raz na ruski rok wejdziesz i pograsz nie pisz ze nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow skoro na serwerze jesteś rzadko widziana.

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się, bo widzę, że moje słowa Cię poruszają. Po drugie, nie liczy się jak dużo gram na serwie to nie jest wątkiem tematu, a po trzecie ostatnimi czasy grasz rzadziej niż ja, a jak wchodzisz to tylko na chwilkę. Tak właśnie uważam. Nie potrafisz się wywiązać z obowiązków i jesteś niekompetentny na co wskazuje Twoja porywczość. Jeśli nie masz czasu na sprawdzanie tego czy ktoś wstawił ss-y to nie dawaj bana z powodu aktywnego bana - proste.

Edytowane przez Mysliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się, bo widzę, że moje słowa Cię poruszają. Po drugie, nie liczy się jak dużo gram na serwie to nie jest wątkiem tematu, a po trzecie ostatnimi czasy grasz rzadziej niż ja, a jak wchodzisz to tylko na chwilkę. Tak właśnie uważam. Nie potrafisz się wywiązać z obowiązków i jesteś niekompetentny na co wskazuje Twoja porywczość. Jeśli nie masz czasu na sprawdzanie tego czy ktoś wstawił ss-y to nie dawaj bana z powodu aktywnego bana - proste.

 

Ale po co dalej drążysz temat zwykłe nabijanie postów. Skończ już to napisałem post wyżej, że skarga słuszna przyznałem się do błedu nie mam zamiaru tez sie tu za bardzo tłumaczyć na co ty najwyraźniej w świecie liczysz wyjdź na dwór poznaj nowych kolegów a nie szukasz zaczepki na portalach społecznościowych. Jestem zbyt porywczy rozumiem dlatego skończmy ten temat i poczekajmy na administracje.

 

@@Paskuda, skoro tak często ubliżam graczom to czemu oni nie piszą skarg ani nawet nie wspominają o tym czasami dla smiechu nazwać kogoś botem to nic złego jakoś nikt nie bierze tego do siebie posiedź dłużej na serwerze wraz z myśliwą dowiedzcie sie wiecej o nim a pozniej wyciagajcie wnioski bo rzadko widuje wasze osoby a do oceniania jesteście pierwsi. Co do przyjecią admina może mam i krótko ale jak juz prowadzisz takie powazne dochodzenie to spójrz na moje gt staz na serwerze jest wielki i zdążyłem sie zapoznać z naturą serwera dlatego to ja jestem adminem i ja pilnuje serwera przed gamoniami, którzy wbijają i robią syf a co do tej skargi pisałem już, że jest słuszna popełniłem błąd no trudno poniose konsekwencje,

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dalej drążysz temat zwykłe nabijanie postów. Skończ już to napisałem post wyżej, że skarga słuszna przyznałem się do błedu nie mam zamiaru tez sie tu za bardzo tłumaczyć na co ty najwyraźniej w świecie liczysz wyjdź na dwór poznaj nowych kolegów a nie szukasz zaczepki na portalach społecznościowych. Jestem zbyt porywczy rozumiem dlatego skończmy ten temat i poczekajmy na administracje.

Nie mów mi co mam robić w życiu, widzę, że dalsza dyskusja nie ma z Tobą najmniejszego sensu. Gdzieś mam jakieś posty....Żegnam i czekam na administratora.

Edytowane przez Mysliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podpisuję się pod zarzutem braku kultury i obrażania graczy na serwerze przez ww. admina (często przegrywając ubliża członkom teamu).

2. Nie zgadzam się ze stwierdzeniami typu "admin też człowiek i może go ponieść". Po to jest selekcja podań chętnych na pełnienie funkcji administracyjnych żeby wybrać osoby kompetentne, biegłe w sztuce, wykazujące się dobrą znajomością regulaminu, ale również charakteryzujące się wysoką kulturą osobistą i opanowaniem. Szanujący się serwer nie propaguje kultu "świętych krów".

3. Argumentacja w postaci "(...) jak nie będzie admina to wszyscy w płacz popadną (...)" jest niemerytoryczna i stanowi czysto subiektywną spekulację. W dodatku niepozbawioną poważnych wątpliwości zważywszy na datę przyjęcia podania ww. admina - staż administratorski na tym serwerze okazuje się bardzo krótkim, a serwer funkcjonował również wcześniej (prawdopodobnie bez płaczu...).

4. Dziwne, że regulamin nie wypowiada się na temat obowiązków adminów, niemniej jednak oczywistym jest, że admin nie jest od tego żeby dobrze bawić się na serwerze, a umożliwić spokojną grę pozostałym graczom. Chyba osobom składającym podania powinien ktoś wcześniej wytłumaczyć, że jest to raczej obowiązek aniżeli przyjemność, bo zbyt często zdają się mylić to z jakimś szpanem, władzą, poważaniem... - nonsens.

5. O ile rzeczywiście można wstawić ss'y również bez przewinienia, w formie prewencyjnej, o tyle nie można postępować podobnie w przypadku banowania z tytułu aktywnego bana. Takie działanie można podjąć tylko i wyłącznie po uprzednim upewnieniu się, że dany gracz nie otrzymał wcześniej UB. Taka jest idea prowadzenia AMX bans, treści tam zamieszczone nie gryzą, można (nawet TRZEBA) zajrzeć.

6. Nie tak dawno - bo 28 grudnia 2016 r. - podanie ww. gracza na admina zostało odrzucone "ze względu na brak kultury na serwerze". Nie wydaje mi się żeby możliwym była tak szybka zmiana temperamentu.

7. Owszem nie powinno się podbijać niepotrzebnie postów - Uhahany ;)  ​skoro już tak dumnie mianujesz się graczem starszym stażem i emanującym spokojem, powinieneś wiedzieć, że podobną uwagę zwrócić należało w formie wiadomości prywatnej, bez kolejnego podbijania w celu ukazania pozorów swojego opanowania.

8. Każde stwierdzone naruszenie winno być zwieńczone naprawieniem szkody w postaci pociągnięcia do odpowiednich konsekwencji sprawcy lub zadośćuczynieniu roszczeniu powoda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin otrzymuje ostrzeżenie na konto. Skarga jest sluszna, admin sam przyznał się do błędu. Liczę, że sytuacja się nie powtórzy. Uhahany - jako admin masz świecić przykładem na serwerze. Nie chce słyszeć że komuś ublizasz. Mysliwa - następnym razem wstaw chociażby SS wycinka z konsoli gdyż twoja skarga może zostać odrzucona z powodu braku dowodów.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie