Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane eeeee pora i na mnie :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, stało sie coś co kiedyś musiało sie stać czyli musze zrezygnowac z gry z wami, otóz znalazłem nowa pasje w życiu którą jest fotografia...dokladnie, przerzuciłem cały swój czas z gry z wami na czas zwiazany z ludzmi, sesjami, fotografowaniem i takie pierdółki :( niestety musiało sie to stać ponieważ ja juz stary lis jestem, i nie moge ciagle grać w gry aczkolwiek po tym jak przegrałem tyle lat w csa to nie nazwałbym to grą a pasją takie miłę spedzanie czasu z wami :)

 

prosze o odebranie mi wszystkich flag z tą sytuacja związaną oraz nie obiecuje ale rzadko bo rzadko bede jesli bede grał to tylko na Cssowicze! :) bede tu zagladał raz na tydzien, moze dwa w miesiącu :)

 

Chciałbym wszystkim podziekować za gre, tym dobrym ludziom oraz złym którzy tylko mnie wyzywali :) dziekuje również administracji za wsparcie, wprowadzenie w temat i pomoc gdy była koniecznosc :)

 

w razie czego steam bedzie sobie tam w tle odpalony, mozna smiało pisac, ale czas na gre by znaleść to ciezko bedzie...powodzenia wam, bawcie sie dobrze, grajcie mądrze i nie płaczcie tylko dalej naprzód przed siebie! :)

 

 

Jesli ktoś bedzie chciał dogladać moje poczynania w fotografi to zapraszam na moj fanpage :) 

 

 

https://www.facebook.com/Photography.passion.by.Mateo/

 

 

Ciao! wasz KillinG_SprEE!

 

 

 

Edytowane przez KillinG_SprEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz :(

 

No cóż, wiadomo że nie ma co tracić czasu na gry i życie prywatne jest na pierwszym miejscu. Będę doglądać na fb Twoje postępy w fotografowaniu i mam nadzieję że nasz kontakt się nie urwie ;)

 

Trzymaj się ! :*

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i powodzenia w tym co robisz! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie