Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja Zmiany


b1egam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
Mam taka propozycje żeby zmienić na serwerze  coś takiego :
w tej chwili na serwerze jest coś takiego że gdy jesteśmy w ct  to gdy nas zabija widzimy przeciwników i możemy mówić gdzie oni sie znajdują  lub siedzieć na ts i mówić koledze gdzie jest dana osoba proponował bym to zmienić gdy padniemy to tylko widzimy swoją drużynę 

Kolejna propozycja to wprowadzenie losowego vipa na mape naprzykład gdy jest daj my na to ponad 12/15 osób to automatycznie losuje sie vip dla jednego gracza na jedna mape mysle ze to by było fajne :) :) 

 

Ostatnia popozycja jest to ze gdy zostaje 2 osoby na serwerze to  powinny automatycznie te 2 osoby dostawac cos takiego takie pole ze pokazuje gdzie są w danej chwili jest to wprowadzone ale to admina może tylko dodac danej osobie a przydało by sie to ze zostaje 2 osoby i odrazu to im dodaje podswietla na cała mape gdzie sa zeby mogli sie lepiej znależć  bo czasem szukaja sie szukaj i wgl :) 

TO TYLE POZDRAWIAM POMYŚLCIE NAD TYMI PROPOZYCJAMI :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamerki powinny być już w porządku, odnośnie VIP'a to muszę posprawdzać pluginy na innym serwerze, żeby nie sypał mi błędów.

Oznaczeń nie dodam, chyba że zdecyduje się na wgranie pojedynku no-scope (1v1) też po wcześniejszym jego sprawdzeniu.

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie