Skocz do zawartości

Zablokowane Witam serdecznie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłych użytkowników.Dlaczego miłych ?Tak się składa ,że opuściłem 1 z sieci serwerów nie wiem czy mogę napisać jaką ,gdyż stwierdzili byście ,że to reklama.Stwierdziłem ,że czas zmienić sieć serwerów ,gdyż po 5 latach stażu na tamtejszej sieci stwierdzam jasno była tam 1 wielka faworyzacja .

 

Kilka zdań o sobie .

 

Nazywam się Kacper i jestem z Dolnego Śląska . Mam 21 lat i aktualnie jestem osobą pracującą .Interesuję się grafiką może moje prace nie są prze kozackie , lecz miło się na nie patrzy.Fascynuje się serwerami CS 1.6 takimi jak JaillBreak czy DD2.Po mimo pracy bardzo dużo czasu spędzam na programie Gimp2.8 jak i właśnie CS .Jestem osobą nie konfliktową bynajmniej staram się zakończyć takowy konflikt  jak i pomocną .Pisząc pomocną mam tu na myśli wprowadzanie nowych graczy w tajniki forum jak i danych serwerów .Jeżeli będzie taka potrzeba postaram się wspomóc waszą sieć finansowo jeżeli będzie taka potrzeba jak i chętnie dołączę do waszej brygady Administracji jeżeli dostane taką szanse .Czego od was oczekuje w sumie nie mogę od was nic oczekiwać ,lecz mam nadzieje ,że dojdziemy do porozumienia jak i się zaprzyjaźnimy .Jako ,że spędziłem te 5 lat na tamtejszym forum i nabrałem doświadczenie postaram się wam pomóc.Znowu ta pomoc tym razem mam na myśli dodawanie różnych propozycji ,które pomogły by w ułatwieniu w użytkowaniu forum jak i dawał bym wam pomysły różnych urozmaiceń jak i pomysłów ,które nadarzą forum jak i serwerom dużo pociechy ,zabawy jak i satysfakcji.To by było na tyle ,jako że aktualnie mam popołudniówki w pracy i nie mam zbytnio czasu widzimy się w tą Sobotę na forum ts jak i serwerach .

Mam nadzieje ,że zbytnio wystarczająco się opisałem do zobaczenia.

j9oNagG.png

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a Ja wiem z jakiej sieci Ty przybywasz. Cziterze jeden xD xD Sama z niej uciekałam, bo wiem z czym miałam doczynienia. Jak do tej pory od kiedy tu jestem, tą sieć zachwalam, więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, Czeeeeść. <3 Miło, że znów Ciebie widzę. :P

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie