Skocz do zawartości

Zablokowane Pora na przeprosiny.


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się dużo rozpisywał, bo chyba nie ma to najmniejszego sensu, jak wiecie zachowywałem się ostatnimi czasy jak zachowywałem i nic Mnie nie usprawiedliwia, wiadomo każdy może mieć gorszy dzień, albo dni jak w moim przypadku, co wiąże się z głupimi docinkami, nie kontrolowaniem swoich emocji i tak dalej i dalej. Z racji tego, że jestem tutaj zbyt długo żeby mieć jakieś niedokończone konflikty, postanowiłem napisać ten temat. Chce przeprosić w sumie trzy osoby za swoje głupie zachowanie ostatnimi czasy. Dodam również, że nie jestem złym gościem, bo tak się zachowywałem, wręcz przeciwnie, jestem pozytywnie do wszystkiego nastawiony i można ze Mną gadać o wszystkim i nie tylko.

Zacznę od Ciebie @drenn, wiesz jak było między nami kiedyś, a jak ostatnio? Chciałem Cię przeprosić za moje głupie zachowanie na SB, jak i docinki kierowane przeze Mnie w twoją stronę, oprócz tego przepraszam za głupie wpisy w dziale "Redakcji'', gdzie nie miały one najmniejszego sensu, czy je przyjmiesz to od Ciebie zależy, jedynie Mam nadzieję, że nasze relacje się poprawią i będzie jak dawniej.

Kolejną Osoba którą chcę przeprosić jest @Inoue, jak wiesz nasze relacje na początku były bardzo, dobre mieliśmy, albo Miałaś fajne pomysły do Redakcji, ale ostatnio coś się "zesrało" i wyszło jak wyszło. Przepraszam za moje głupie docinki kierowane w twoją skromną osobę, nie wiem co Mnie wtedy napadło, ale były to te gorsze dni, mam nadzieję, że nie masz Mi tego za złe i nasze relacje również się poprawią, albo będą jak wcześniej.

Trzecią Osobą którą chcę przeprosić jest @JokeR?!, Ty sam chyba wiesz za co, wróciłeś i nie wiem sam co się ze Mną podziało, docinałem Ci głupio na SB, sam wiesz na jaki temat, chciałem Cię za to przeprosić, bo szkoda było, że wyciągałem głupie stare tematy, jak tutaj jeszcze byłeś, a teraz wróciłeś no i widzisz jak wyszło, mam nadzieję, że się to więcej nie powtórzy i to co było kiedyś trzeba zostawić za sobą, tak Mi powiedziała pewna pani.

Jestem taką osobą która potrafi się przyznać do błędu i nie wstydząc się niczego przeprosić za swoje zachowanie, tylko jak chyba każdy potrzebuje na to czasu, wybaczcie Redaktorzy, że zaniedbałem swoje obowiązki w dziale "Redakcji", ale nie pozwoliły Mi na to pewne sprawy, o których nie ma sensu pisać. Doceniam was za to co robicie i róbcie to dobrze, albo jeszcze lepiej niż teraz. Jak Mi wybaczycie to dalej będziemy mieli dobry kontakt tutaj na forum i ciąg dalszy śmieszkowania.

@RumcajsJumper Ciebie przepraszam Ty sam wiesz za co, więc nie muszę tego pisać tutaj, mam jedynie nadzieję, że nasze relacje również się poprawią i będzie jak kiedyś! W sumie tego chce.

Nikomu więcej chyba nic złego nie zrobiłem, ani nie obraziłem tej osoby czy tam konfliktów z Nią nie miałem, więc wszystko jest w najlepszym porządku. Możecie myśleć co chcecie, ale to są szczere przeprosiny, a nie na jaja.

PS. Tak czy siak zostaję tutaj, bo nigdzie Mi nie będzie lepiej !

Co złego to nie Shadoowek ! :)

Nie jest to w odpowiednim dziale, ale proszę administrację o nie warnowanie.

Mimo iż mam 2/3 ostrzeżenia tak łatwo się nie poddam i obiecuje że jeszcze zawalczę o stanowisko Redaktora.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi @EpHe, nie wiem gdzie tutaj widzisz rozpad. Ja widzę odbudowę.

Co się tyczy tematu: Z pewnością po pewnym czasie poleci on do archiwum bądź działu w hyde park, to tak formalnie.

Co się tyczy tego postu: Jestem wierzący i potrafię wybaczać. To tyle, resztę już sam przeczytałeś w mojej prywatnej wiadomości do ciebie. A pisać drugi raz tego samego na pokaz nie ma sensu. Czekam na odzew w sprawie godziny wywiadu :)

 

Edit. 

A co ja pierdzielę, ile można dusić w sobie emocje?!
Kto chce niech ma i wie, że umiem schować dumę do kieszeni: post-24299-0-55398000-1486423047_thumb.png

 

Postawisz flaszkę i spoko. 
Jestem z ciebie kurna dumny! 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma zły dzień, jest zmęczony, zapracowany. Rozumiem, że czasami jest ciężko. Niestety wyładowałeś się na nas, ale cóż. Na kimś w końcu trzeba i ktoś musi być winny. Ja osobiście nie krzywię już do Ciebie urazy, było minęło. Trzeba iść dalej. :P

 

PS. Nie wybaczę Ci tylko tego, że przekręciłeś mój nick xD

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy pisałeś rezygnację, teraz przeprosiny. Wkurzałeś ciągle jakieś inne osoby z forum, ale miałeś tego farta, że administracja cię lubi i ciągle ci wybacza i oddaje rangi. Teraz będzie tak samo, napisałeś przeprosiny, ale tylko dla tego, że chcesz za jakiś czas napisać podanie na jakieś wolne stanowisko na forum. A administracja cię lubi i przyjmie ci te podanie. Szczerze wiem, że i tak za jakiś czas odwalisz znowu jakąś głupotę i będziesz pisał rezygnacje, potem przeprosiny i tak w kółko. 

e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy pisałeś rezygnację, teraz przeprosiny. Wkurzałeś ciągle jakieś inne osoby z forum, ale miałeś tego farta, że administracja cię lubi i ciągle ci wybacza i oddaje rangi. Teraz będzie tak samo, napisałeś przeprosiny, ale tylko dla tego, że chcesz za jakiś czas napisać podanie na jakieś wolne stanowisko na forum. A administracja cię lubi i przyjmie ci te podanie. Szczerze wiem, że i tak za jakiś czas odwalisz znowu jakąś głupotę i będziesz pisał rezygnacje, potem przeprosiny i tak w kółko. 

 

Czytaj młody chłopczyku ze zrozumieniem, to są przeprosiny dla trzech, a może i czterech osób, a nie jak Ty to napisałeś przeprosiny i znowu jakieś stanowisko. Ps. dostałem degrada, ale co Ty wiesz, i gdy przeczytasz to ponownie to może coś wywnioskujesz oprócz tego to są moje pierwsze przeprosiny i ostatnie. A tak w ogóle to po co ta twoja wypowiedz tutaj jak owy temat nie tyczy się Ciebie, jak zwykle chcesz wywołać gówno/burzę, tyle co Ci chciałem napisać, Miłego.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie