Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #598f5b;">ZAAKCEPTOWANE</span>[MODERATOR] Inoue


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrianna
Data urodzenia: 1995 rocznik.
Nick na forum: Inoue
Co Cię skłoniło do napisania podania: Począwszy na otwartej rekrutacji, a kończąc na znajomości forum i doświadczenia w pracy moderatora.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Tak szczerze powiedziawszy człowiek uczy się przez całe życie, więc pierwszy aspekt mamy z głowy. Studiować, studiuję - próbuje zwiększyć swój zasób wiedzy. Pracować, pracuję już od dawna, trzeba zdobyć doświadczenie i pojęcie o rynku pracy. Prowadzę własnego bloga i co jest najdziwniejsze znajduję czas na to wszystko.
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Posiadam, aczkolwiek nie mają żadnej innej rangi oprócz użytkownika. 
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie, nie miałam okazji być niegrzeczna. :P
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Zacznijmy od samej mnie. Mam już 21 lat i jak na swój wiek do dziś uwielbiam mieć swój świat i swoje kredki jak małe dziecko. Mam czasem bujną wyobraźnię, więc może dlatego nie bez przyczyny uwielbiam fotografować. Jestem osobą sumienną, lojalną i pracowitą. Cenie sobie porządek, ponieważ przez bałagan nie potrafię się skupić. Jestem osobą kulturalną, choć nie ukrywam czasami lubię sobie powiedzieć brzydkie słowo, którego na forum nie znajdziecie. Składam swoje podanie z racji tego, że na forum jestem codziennie - po kilka godzin. Mam okazję działać w kąciku redaktorskim, co uważam za duży plus ponieważ ćwiczę pisanie, sprawia mi to przyjemność czerpać wiedzę z głowy niż z internetu. Nigdy nie zdarzyło mi się na tym forum, aby jakakolwiek osoba zwróciła mi uwagę na temat pisowni, co za tym idzie, chyba nie jestem aż taka zła w ortografii czy interpunkcji. Jestem osobą szczerą i można powiedzieć, że jeżeli mam komuś coś do powiedzenia to prędzej czy później z pewnością się dowie co mi leży na sercu. Staram się nie wdawać w konflikty czy kłócić, ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo mieć do gorszego dnia i lekkich zawirowań.

Od niedawna uznałam, że warto przyjmować nawet najgorszą krytykę, bo czegoś to człowieka uczy. Nienawidzę również kogoś prowokować, niestety czasem prowadzi to do kłótni, bądź zbędnej dyskusji.

W sumie wiem i jestem tego świadoma, że pytanie ma dotyczyć wyłonienia pozytywnych aspektów, ale jeżeli pozwolicie chciałabym również powiedzieć swoje złe strony. Dlaczego? Otóż nie chciałabym aby każdy znał mnie od tej dobrej strony, bo tak naprawdę również mam swoje za uszami. Mówiąc wprost jestem bardzo nieśmiałą osobą w niektórych rzeczach, nie potrafię się na każdą rzecz otworzyć i powiedzieć o swoich problemach i innych pierdołach. Również moją chyba największą wadą, a nawet chyba uznam to za chorobę już - jest zazdrość. Po prostu ciężko mi czasem strawić niektóre rzeczy, ale niestety czasem trzeba zacisnąć pięść. Jestem również osobą specyficzną, czasem staram się stać w cieniu aby kogoś nie urazić swoich zachowaniem. Przy okazji na zebraniu administracji pokazałam swoje lenistwo, dotyczące reklam. Prosiłam również o ich zmniejszenie, co za tym idzie jestem tą osobą, która prosiła o to, ale w sumie udało się i jestem z Siebie dumna xD

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Pytanie jest dość...można powiedzieć złożone. 

Jeżeli prezydent byłby dobry dla Polaków, uważam, że byłby kiepskim rządzącym. Jeżeli natomiast byłby zły to również byłby kiepskim rządzącym.

Prezydent jest głową państwa i mówiąc otwarcie powinien być stanowczy, trzymać w ryzach. Powinien być sobą, nikogo nie udawać, bądź co bądź nie być pod czyjąś dyktaturą. Powinien być uczciwy, lojalny wobec obywateli. Nie kłamać, nie obiecywać rzeczy, których nie da się spełnić. Tak w skrócie wyobrażam sobie "mojego" prezydenta. 
Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie myślę, że nadasz się na to stanowisko wiek odpowiedni, staż tak samo lecz posty  z tym może być problem i administracja może sie przyczepić. Jestem na Tak.

-Posty
+Wiek

+Reklamy
+Staż

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :D
+ Wiek.
+ Stylistyka, ortografia itd.
+ Reklamy.
+ Czas, chęci. 

PS: Wymagania wymaganiami, zawsze można nadrobić. 
 

Edytowane przez Najarany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

- Znana i lubiana.

- Zwykle opanowana choć potrafi ulec emocjom w skrajnych przypadkach. No ale tak ma chyba każdy ;p

- Nie spełnia podstawowych wymagań.

- Traktuje swoje obowiązki poważnie

 

Reasumując jestem przeciw, ponieważ brak wymagań z góry dyskfalifikuje.

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorPrzyjęte".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie