Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wszystko kiedyś się kończy....


Rekomendowane odpowiedzi

Miało do tego nie dojść jednak się stało. Życie prywatne czasem człowiekowi potrafi zepsuć wszystkie plany.. ambicje.. hobby... a nawet zabiera czas na rozrywkę...

 

Na początku chciałem przeprosić wszystkich za moje ostatnie zachowanie... złość... przekleństwa itp... nie byłem sobą i pewnie prędko nie będę...

 

Nie pisze nieobecności na miesiąc bo nie wiadomo co będzie po miesiacu... może nie zdąże jej napisać... Cóż więc do sedna sprawy..

 

Chciałem się z Wami pożegnać! Byłem na tej sieci w sumie krótko.... bo od sierpnia ale powiem że jestem z tego mega zadowolony mimo spięć także z mojej strony wydaje mi się że teraz jest w porządku... Jeżeli ktoś chowa jeszcze urazę to przepraszam...

 

@RumcajsJumper

na początku chciałem Cie przeprosić za wczoraj. Stary robisz na prawdę świetną robotę ale uważam że potrzebujesz czasem kogoś kto będzie mógł Cię odciążyć bo jesteś tylko człowiekiem. Wiem że serce włożyłeś w sieć i dalej w nią wkładasz... Nie raz tego doświadczyłem. Wybacz że nie raz trułem Ci dupe na fb/steam ale chciałem na prawde dobrze... Dzięki za wszystko i trzymaj się !

 

[member=Syśka ;*]

kochana gwiazdeczka zawsze pozytywnie byłaś nastawiona w stosunku do mnie chociaż często nie miałem racji... nigdy nie olewałaś tego co pisałem do Ciebie no chyba ze mialas poważny powód... Cieszę się że Cie poznałem i mam nadzieje że kontakt na fb zarówno z Tobą jak i z Patrykiem nie przeminie...

 

[member=KiKerr]

nareszcie nauczyłeś się wylogowywać z gg i nie musze się wkurzać że mi nie odpisujesz... Dzięki za szanse odnośnie admina ts3 mam nadzieje że Cie nie zawiodłem. Powodzenia!

 

[member=Evix]

weź się leniu za robote! dzieki za smiechy na ts... moze nie było tego dużo ale zawsze byłeś pozytywnie nastawiony do wszystkiego. Z Farcikiem w CSGO!

 

[member=localhost]

nie bede się dużo wypowiadać... miałeś ze mną przerypane... szkoda stary ze nie posłuchałeś odnośnie usunięcia bf2 bo ludzie na forum na prawde nie graja na serwerze. Dzięki za swietną robotę mam nadzieje że teraz jako technik serwery dzięki Tobie będą wyglądać jeszcze lepiej. I BEZ CRASHOW PROSZE!

 

[member=Native]

Były spiny. Byłem bardzo wkurwiony na Ciebie jak zapewne Ty na mnie też... nominowaliśmy się na największych lizusów i płaczków miesiaca. To minęło Nauczyłem się szacunku do Ciebie. Jestem jedną z osób które o cos proszone nie odmawiaja. Życzę Ci więcej wolnego czasu żebyś mógł robić to co do tej pory na korzysc csowicze. Jeżeli chowasz do mnie jakaś uraze... Przepraszam

 

[member=JokeR?!]

Nie poznałem Cie do końca. Nigdy nie wierze w to co ludzie mówią o innej osobie. Dziekuje Ci za szanse dostania sie do UBT za testy i wszystko. Życzę Ci powodzenia z nowymi członkami UBT. Trzymaj ich tam żelazną ręką!

 

[member=TeRRoRYsTka ♥]

Tak naprawdę nie było sposobności rozmawiać... Życzę Ci duzo więcej wolnego czasu... wiem że byłaś/jesteś na mnie zła... może i byłem głupkiem w stosunku do Ciebie... Nie gniewaj się!

 

[member='AssUs']

Na początku było w porządku uśmialiśmy się szanowałem Cie za Twoja pracę. Dalej mam szacunek bo zrobiłeś świetnego tsa... Żałuje tylko dwóch rzeczy... Dowiedziałem się że jesteś kłamcą... Zrobiłeś z wszystkich idiotę. Liczę że będziesz mieć na tyle odwagi żeby im o tym opowiedzieć. Drugą sprawą jest załatwiane wszystkiego poza plecami innych adminow co naprawdę mnie zasmuciło. Życzę Ci powodzenia. Nie jest za późno...

 

@UnT

Moja morda od początku. Nie będę się dużo rozpisywać! Więcej na steam. <3

 

[member=FerStel]

Dzięki za awatarki i za spraye. Świetna robota!

 

[member='Deejay Karol]

Tu zatrzymam sie chwilkę dłużej. Dzięki za rozmowy na tsie za mixy... za miłą atmosfere... Pamiętaj jednak młody że żeby do czegoś dojść trzeba dumę schować w kieszen... Nie zawsze człowiek ma racje... Lecz to jak się zachowamy zależy tylko i wyłącznie od nas... Czlowiek jest taka istota że jeżeli będziesz sie kłócić z jakimś debilem to on będzie Ci odgryzał jeżeli jednak nie odezwiesz się w ogóle to jeszcze bardziej go wkurzysz ale w końcu się odpierdzieli... Nie chowaj urazy... Nie sztuką jest kłócić się i wkurzac na wszystkich... zazdrościć czy być złym... Sztuką jest powiedzieć słowo przepraszam i starać się żyć w zgodzie w środowisku gdzie rozwijasz swoje hobby... Powodzenia!

 

[member=Inoue]

Wybacz że na końcu ale jechałem grupami żebym o nikim nie zapomniał... Miło było że zdecydowałaś się przeprowadzić ze mną wywiad... Za rozmowy na tsie mimo że krótkie. Lubię Cię i odniosłem wrażenie że Ty mnie też. Kontakt na fb jest więc mam nadzieje że będzie dobrze :)

 

MOJE MORDKI ZE STAREGO 4SC

Nie żegnam się z Wami tutaj. Bo mam Was wszystkich na steamie. Nie zapomne Was nigdy i mam nadzieje że jak wrócę to jeszcze coś zagramy...

 

ADMINI DD2

Nie miałem zbytnio możliwości siedzenia u Was tak długo jak na FFA ale proszę Was żebyście rządzili tam twardą ręką bo niektóre osoby na prawdę trzeba krótko trzymać...

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bardzo proszę o odebranie mi wszystkich rang na ts3, na serwerach i na forum...

Jeżeli w czymś zawiniłem a jeszcze do tej pory nie przeprosiłem to robie to teraz... Mam nadzieje że rozstaje się z Wami w zgodzie i że będzie możliwość jak czas i życie pozwoli... no nie wiem.. WRÓCIĆ?

 

100 LAT CSowicze.PL!

 

Maciek.[5g]

 

13051497_1074663879266547_65873601548902

Edytowane przez Maciek5g
maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzisz, bo równo ze mną przeszedłeś na tą sieć. <3 Ogólnie nigdy do Ciebie nie krzywiłam urazy, bo się znamy już troszeczkę czasu i wiem, że za każdym razem jak byłeś zły to miałeś powód. Ja w sumie z Tobą nie kończę, bo zawsze postaram się napisać do Ciebie na fb. <3 Wpadnij czasami, bo wiem, że jak z Tobą pogadam to jakoś podtrzymasz mnie na duchu <3

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj się mordeczko moja!

 

Bardzo jestem zadowolony że poznałem takiego człowieka jak ty i nigdy o tobie nie zapomnie.

 

Zawsze było przy tobie beki, spiny , cchirania się ale to jest najwazniejsze że zrobiłęs takie  ładne pożegnanie. '

 

Pamietaj kontakt Steam , Pw , FB

 

Nigdy o mnie nie zapomniej!

 

 

Pozdrawiam/

 

@DeeJay KaRol

daM0A4.gif

Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że rezygnujesz. Musisz jednak mieć bardzo ważny ku temu powód. Kontakt nadal mamy więc się nie żegnam i mam nadzieję, że gdy problemy znikną to do nas wrócisz i to szybko !

 

Trzym się :*

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były niezłe jajca... :D Myślę że na 100% wrócisz a narazie jedynie co mogę powiedzieć to do zobaczenia:D Zawsze chciałeś zmieniać na lepsze siebie jak i forum i to było w tobie najlepsze z tego co u ciebie zauważyłem;) Tak więc do zobaczenia!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kolegi, ale wiem że był tu jednym z najlepszych UBT jakich do tej pory widziałem. 
Pożegnałbym się... Ale jestem realistą, pozytywnym realistą. Może za miesiąc, może za dwa, a może za pół roku. Ale wiem że tu wrócisz. Ci którzy są tu mile widziani i zasłużeni dla sieci zawsze wracają. To już nie jest tylko gra, to mała społeczność i nie da się do tego nie wrócić :)

Tak więc do zobaczenia.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pisać nie będę...

Byłeś jednym z najlepszych w UBT...

Można było z Ciebie brać przykład...

Czasem byłeś wkurzający...

Czasem i pomocny...

Nie uciekaj na długo bo sieć Ciebie potrzebuje!

 

 

tumblr_odholgPIL31veulwxo1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, cóż mogę tu napisać.. tak jak wspomniałeś, były między nami pewne utarczki i robiliśmy sobie "nagonkę" co nie było mądre :v

To wszystko minęło, a nawet bardziej przemieniałem to w żart, niż brałem do siebie ;_

 

Nie chowam do Ciebie żalu za cokolwiek, nie mam podstaw do tego, więc lajcik ;P

Umiesz zmienić swoje zdanie, pogodzić się i przeprosić za mam do Ciebie wielki szacunek ;)

 

Ogarniaj swoje sprawy prywatne i wracaj do naszej społeczności.

Na pewno każdy przyjmie Cię z otwartymi ramionami ;)

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde Maćku i kto mi będzie marudził na steam ? bo nikt tego nie robi tak jak Ty odnośnie serwera, oczywiście w tym POZYTYWNYM znaczeniu ! :P

Co do bfka idzie w luft, nie wiem co mnie zabrało na to, ale, cóż trzeba wszystko robić do skutku i w końcu aż zrobi się coś co już będzie mogło zostać, przynajmniej jest co robić :D

No szkoda, ale wiem jak to jest, czasami życie daje w kość i trzeba nawet z tych najfajniejszych rzeczy z rezygnować, bywaj zdrów Macieju :)

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacunek dla ciebie kolego za odwagę :) Nie jednego byłoby nie stać ;) 
                                                                                                                               Pozdrawiam EpHe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Użytkownik pożegnany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie