Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jakieś nieporozumienie?


DeeJay KaRol

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze wam tu całą zaistniałą sytuację która dzisiaj się wydarzyła na SB/

 

Otóż Napisałem podanie na moderatora forum i zaczela mi sie wypowiadac w nim pewna osoba jak @Najarany która mi kłamie w swojej odpowiedzi, mniejsza o to dostaje bana na sb za to że niby wdrążam kłótnie z @Najarany. On wie bardzo dobrze co się stało a poniża mnie publicznie w postach typu Na NIE : 

- Udupiam innych nieżle oklamuje ludzi

-Że niby jestem konfliktowy?

 

Jak ja jestem konfliktowy to on jest święty? Próbuje mu przetlumaczyc na sb żeby nie pisał mi kłamstw w odpowiedzi do mojego podania a on do mnie teksty typu "Pierdolnij się w Łeb'' na takie coś nie umiecie zareagować? głównie kieruje to do moderatórów? A jak ja coś napisze na spokojnie to od razu ban na sb? A on to co ? jest jakiś święty? takie teksty do mnie rzuca na sb a tu żadnej reakcji. Tak sam jak pan @JokeR?! pisze mi że ja się prosiłem @RumcajsJumper o zmniejszenie wymagań na moderatora? ty sobie kpisz. Wszyscy co byli na zebraniu słyszeli kto się pytał/prosił o zmniejszenie wymagań na moderatora a nie @JokeR?! wymyślasz sobie za przeproszeniem z dupy argument żeby mi dać na nie. Ja cię rozumiem chcesz mi dać na nie to twoja sprawa tylko nie pisz takich głupstw i kłamstw jak kolega @Najarany który się mści za prawde. 

 

 

 

 

 

daM0A4.gif

Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @DeeJay KaRol.

​Proszę abyś nie odbierał negatywnie mojej wiadomości. Jeżeli chodzi Ci o moją wypowiedz w Twoim podaniu nie zarzucaj mi kłamstw. Przypominam Ci iż tam jest wolność słowa, a wszelkie kłamstwa wiem jak będą traktowane. Uwierz mi, że mając takie rangi i obowiązki nie mam ochoty na żadne kłamstwa, bo nie chce się tutaj skończyć. Po drugie nie należę do osób, które kłamią. Aczkolwiek jeśli uważasz iż skłamałem w swojej wypowiedzi, bądź jakakolwiek moja decyzją była błędna to zawsze możesz to zgłosić wyższej administracji, a ona zajmie się tą sprawą. Nie mam zamiaru sprzeczać się tu z nikim... w końcu jesteśmy ekipą.. tak czy nie?. Co do bana na sb to dostałeś go za próbę wywołania kłótni i zarówno Ty jak i Pan @Najarany dostaliście blokadę na sb więc nie rozumiem o co Ci się tutaj rozchodzi. A jeśli dalej nie wiesz za co dostałeś bloka to zalecam przemyśleć zachowanie i przeczytać regulamin, aczkolwiek jak powyżej napisałem również możesz zgłosić to do administracji jeśli uważasz moją decyzję za błędną. Nie chce abyś zrozumiał mnie źle ale naprawdę nic do Ciebie nie mam, a to  wyraziłem takie zdanie, a nie inne to chyba nie powód do kłótni, nie uważasz? Aczkolwiek jeśli cokolwiek Cię zraniło w mojej wypowiedzi, bądź rozmowie na ts3 to przepraszam Cię. Tak przepraszam i nie podniecam się tym iż Cię muszę przeprosić jak to Ty nazwałeś. Mam nadzieję, że w końcu to zrozumiesz.

​Jeśli masz jakieś ale co do mojej wypowiedzi to oszczędź tutaj spamu i napisz mi to na pw, bądź zapraszam na ts3. Tyle z mojej strony..

​Pozdrawiam @JokeR?!


​@EDIT
​To że zachowuje się jak dzieciak nie chodzi tutaj o to co prosiłeś, bo nie tylko Ty o to prosiłeś z tego co pamiętam. Tutaj chodzi o to że łatwo dajesz się wyprowadzić z równowagi i chyba sam to przyznasz. Ale tak czy inaczej przepraszam Cię za nieporozumienie co do tego zmniejszenia wymagań na rangę moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ty masz zrozumieć ja też do cb nic nie mam ale pisząc tak specjalnie że proszę się o zmniejszenie rang, jak wy mi tak piszecie to wy myślicie że mi na prawde jest ok? Mi się robi przykro jak tak piszecie. Że dj karol zachowuje się jak dzieciak a ta osoba wgl nie ma o mnie żadnego pojęcia. 

 

 

 

@EDIT 

 

To nie chodzi do końca o to że łatwo daje się wyprowadzić z równowagi tylko jak taki koles jak najarany mówi innym osobą ze udupiam, kłamie a sam co odwalał na starym ts3? To też jest nie w porządku 

Edytowane przez Deejay Karol

daM0A4.gif

Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wypowiedzieć i dać ostatnią odpowiedz w tym temacie, co równa się z jego zamknięciem.

 

Jeżeli chodzi o Ciebie @DeeJay KaRol to czasami po prostu nieraz lepiej sobie odpuścić i po jakimś czasie można dostrzec swoje zachowanie, oraz sens tego co pisałeś.

Nie potępiam Cię teraz, bo generalnie oboje razem z @Najarany macie wyrobienie swoje zdanie na swój temat, ale każdy z was ma trochę winy po swojej stronie.

Można stwierdzić, że @Najarany chciał Cię sprowokować swoją opinią w podaniu czy wpisem na sb, a Ty @DeeJay KaRol w to wpadłeś odpowiadając mu.

Przez całe rozwinięcie sytuacji pokazałeś, że właśnie łatwo Cię sprowokować. Działa to na Twoją niekorzyść, co sam widzisz przy kolejnych postach w Twoim podaniu.

 

Ranga Moderatora niesie za sobą pewną odpowiedzialność, gdzie musisz być "wzorem" dla innych.

Dzisiejsza kłótnia na sb i wpis w swoim podaniu pokazały Twoje działania pod wpływem emocji czy impulsu.

Nikt nie jest idealny, bo każdemu może podwinąć się noga.. ale jeśli wypowiadacie się na forum, róbcie to z chłodną głową.

 

Sb jest do luźnych rozmów, kłótnie lepiej prowadzić prywatnie, bo oboje macie swój wiek a zachowujecie się jak dzieci skacząc sobie do gardeł. 

Jeśli sytuacja się powtórzy w przyszłości, wyciągniemy konsekwencje dla dwóch stron większe niż sama blokada sb.

___________________________________________________________________

Myślę że wyjaśnione, jeśli ktoś się nie zgadza z tym może reportować post. 

line.pngline.png

Jestem jednym z tych co dobrze śpią, choć nie mam po co wstawać.

line.pngline.png

c6xPXvV.gif

line.pngline.png

Kontakt i warunki napisania do mnie wiadomości w profilu.

line.pngline.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie