Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background: #598f5b;">ZAAKCEPTOWANA</span>Propozycja


KiKerr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję utworzyć dział: "Ocena Zespołu" zamiast "Pochwały" i w tym dziale dla każdego członka administracji czy moderacji zrobić osobny temat + ankietę. Będziecie mogli wyrazić swoją opinie o członku zespołu + ocenić jego pracę.

Będzie to wyglądało mniej więcej w ten sposób

 

5m5m4XX.jpg

 

Źródłem mojej inspiracji jest pewne forum prywatnego serwera metin2 predoria.pl

 

 

 

1.2 Drugą propozycją jest ranga Starszy Moderator bądź Super Moderator, ranga będzie miała inny kolor, osobny regulamin, większe uprawnienia niż moderator + więcej obowiązków na forum, by nas odciążyć. Awans do j@ nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza że dajemy komuś panel administratora, jest to ranga dla bardziej zaufanych i oddających się sieci osób. Natomiast Super MOD / Starszy MOD będzie miał na celu tak jakby wdrożenie danej osoby w nowe obowiązki, dodatkowo możemy awansować kilka osób ;)

 

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze, robimy to dla was dlatego też napisałem propozycję by zobaczyć co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pomysł to jak dla mnie miód malina. Rozumiem że będzie to dotyczyły tylko was oraz moderatorów? Ale z tym super moderatorem bym się wstrzymał. Nie lepiej po prostu przyjąć kogoś zaufanego do J@?

 

 

Awans do j@ nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza że dajemy komuś panel administratora, jest to ranga dla bardziej zaufanych i oddających się sieci osób. Natomiast Super MOD / Starszy MOD będzie miał na celu tak jakby wdrożenie danej osoby w nowe obowiązki, dodatkowo możemy awansować kilka osób ;)

 

Skoro tak stawiasz sprawę to niech się tak stanie. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Propozycja, no w sumie dobreee, jestem za, będzie ciekawiej ;)

Co do drugiej, w sumie dałoby radę, nawet nazwa dobra "Starszy Moderator", przynajmniej coś innego a nie jakieś Global Moderatory xd

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie