Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na "ADMINA"


Assala

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: KSIAZE  NA BIALYM  KONIU
Nick oskarżonego: Uhahany ;)
IP/SID oskarżonego: nie interesuje mnie to
Godzina i data zdarzenia: 12:40 jakos
Mapa: ONLY DD2
Screeny/demo: Dowód niech wrzuci Admin skoro daje mi bana bez podstawy
Opis sytuacji: WIELU GRACZU POTWIERDZI TYLKO MUSZE IM POWIEDZIEĆ ZE ZAŁOŻYŁEM POSTA, WSZEDŁEM NA SERV PO DODANIU ŚWIEŻO ZROBIONYCH SS I DOWIEDZIAŁEM SIE ZE UHAHANY NIE TYLKO MI DAŁ BANA ALE TEZ INNEMU STAŁEMU GRACZOWI BvK WIEC POWIEDZIAŁEM ZE NIE NADAJE SIE NA ADMINA PONIEWAŻ NIE POTRAFI OCENIĆ CZY KTOS JEST ODPAŁEM CZY DOBRYM GRACZEM, WYSZEDŁEM ZMIENIC PIOSENKE NA PULPIT ZAJEŁO MI TO SEKUNDKE WRACAM I BAN ZA OBRAZE, DODAM ZE NIE RAZ SLAPUJE GRACZA KTORY GO ZABIJE :) JAKIEŚ OSTRZEŻENIE OCHLODZI JEGO OSTRY TEMPERAMENT 


 
 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz się mniej pajacować kolego bana dostałeś słusznego może to cie ostudzi od twoich tekstów co do mojej osoby jeśli chodzi o BvK^ to nie zauważyłem, że ma wygasłego każdy popełnia błędy.

Edytowane przez Uhahany ;)

#SYGNATURA ZAWIERAŁA REKLAMĘ#


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU SAM PRZYZNAŁEŚ ŻE NIE OGARNIASZ POWIEDZIAŁEM TO SAMO I DAŁEŚ MI ZA TO BANA? PAJACOWAĆ? DAJ DOWÓD ZE PAJACUJE, PAJACOWANIEM MOŻNA NAZWAĆ TO ŻE GŁUPIO NADUŻYWASZ say@  LUB TYM ZE SLAPUJESZ KOGO POPADNIEM, JEŚLI NIE MA DOWODU POWINIENEM ZOSTAĆ JAK NAJSZYBCIEJ ODBANOWANY CZYŻ NIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin został ukarany już ostrzeżeniem na konto w skardze Jokera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie