Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Gratulacje


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry :) Tutaj chciałbym pochwalić Rumcajsa, za to że pomimo pracy, musu ogarniania serverów oraz forum ma jeszcze czas by z nami pograć, popisać w SB oraz czytać to co piszą tutaj inni.

W szczególności gratuluję spostrzegawczości i co za tym idzie- degradacji osoby która nie wywiązywała się w żadnym stopniu ze swoich obowiązków i osiadła na laurach. Nie wspominając o ciągłym poniżaniu i krytykowaniu innych oraz wiecznym wywoływaniu kłótni. 

Dla ciekawskich:

 

 

Tak więc gratuluję Ci Patryku i obyś przy tym wszystkim miał jeszcze chociaż odrobinę czasu dla Sylwii.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Patryczku  <like> 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak prowokujesz :) 

Zastanów się co piszesz człowieczku :) 

 

 

Plus dla Ciebie za Święte Słowa, a może się tutaj rozpiszę.

 

Aby było wszystko jasne, właśnie takimi wpisami jak Ty czy Joker swoim tematem prowokujecie takich ludzi jak ja, zastanów się dreenku co Ty piszesz. Wymieniłeś tutaj dość mocne słowa, a mianowicie: "poniżanie", "krytykowanie" i "kłótnie" na sb oczywiście. Mocna przesadziłeś więc pora iż ja coś od siebie dodam, na ogół jestem spokojnym człowiekiem, ale jak zwykle wszystkie kłótnie na SB są moją winą i prowokacje, szkoda że nie ma ludzi takich którzy by te kłótnie widzieli i faktycznie ocenili, a nie od pewnego momentu naskoczyliście na Mnie jakbym nie wiem co wam zrobił. Jeżeli ja sobie rozmawiam na sb i coś tam pisze, a wbija się w temat zielony i pisze głupi prowokujący wpis na sb gdzie owy temat wcale go nie dotyczy, oprócz tego przy tym jest Czerwony i nie zwróciwszy Mu uwagi daje Mi blokadę na sb, bo ponoć ja coś zrobiłem, a jedynie grzecznie pisałem z kilkoma osobami to coś tu jest nie halo. Kolejna sytuacja z sb to głupie wpisy typu "siema bocie", lub "to spierdalaj", tego albo nie widzicie, albo nie chcecie widzieć, nie wiem czemu i czym jest to spowodowane, sytuacje z Redaktorką swoją stroną, bo owszem były kłótnie na i nie zaprzeczam, ale jeżeli dane osoby nie chce wymieniać piszą tak do Mnie i zaczynają tym samym głupie sprowokowanie Mnie to co ja mam zrobić. 

 

Kolejna sprawa niby poniżania, pokaż Mi dreen gdzie Cię poniżyłem, albo kogoś, bo chyba sobie coś ubzdurałeś i na wyraz chcesz być sławnym osobnikiem na forum, ale nie tędy droga. Krytykowanie to z tego co wiem jest normalną rzeczą i chyba każdy może pisać i coś skrytykować jak to robiła Shanell, również krytykowała i przyjmowałeś jej wpisy na klatę, a tutaj płaczesz jak małe dziecko, bo się wypowiedziałem do twojego tematu. 

 

Rozumiem, że nic nie robiłem od Grudnia w Redakcji oprócz jednej recenzji z gry i dwóch wiadomości ze świata, oprócz tego w Styczniu miałem nieobecność lecz ona się skończyła i też Mnie nic nie usprawiedliwia, za dużo chyba godzin w pracy.

 

Reasumując jeżeli masz coś do Mnie chodż na gadu wyjaśnijmy to sobie, a nie ja dostaje degrada, to Ty piszesz temat który wygląda bądż jest głupią prowokacją z twojej strony. To samo do Jokera, next razem nie pisz takich tematów w których wymieniasz mój nick człowieku, bo ja Ci nic nie zrobiłem, to Ty sam wciąłeś się ostatnio w temat piszą na sb jakiś prowokujący wpisy: Bo nikt Cię tutaj nie chce czy coś w tym stylu.

 

Mam nadzieję, że kiedyś znajdą się takie osoby które zobaczą, kto do Mnie głupio się odzywał, prowokował i nabijał, a nie cała grupa, czyli Songo który wrócił, Joker który wrócił "ponoć chodzą po głoski, że mam ochotę na jego rangę", Dreen i w sumie jeszcze są dwie osoby których nie chce wymieniać.

 

Jeżeli użytkownicy tego forum nie widzą iż ten wpis jest prowokacją razem z linkiem do mojego tematu z degradacją to mają KLAPKI NA OCZACH, a kolega chce Mnie po prostu zjechać do spodu na tym forum. Nie jestem tym który tak łatwo się poddaje i nie ze Mną taka zabawa.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, ZACHOWUJECIE SIĘ JAK DZIECI każdy ma okres w życiu gdzie ,,złapie muła" i nie będzie się komuś coś chciało.Jako redaktor musisz poświęcić dużo czasu aby napisać coś ładnego.Zachowanie takie jak pokazał drenn to chamstwo i brak szacunku do drugiej osoby.Wiem, że Shadow nie jest bez winy ale ludzie no... Udawajmy że się lubimy i nie róbmy takich rzeczy.Nie lepiej takie spory wyjaśnić na priv ? To tyle z mojej strony ^^^ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się wypowiedzieć....

​Drogi Panie @ShadoOw, cytując

 

Jeżeli ja sobie rozmawiam na sb i coś tam pisze, a wbija się w temat zielony i pisze głupi prowokujący wpis na sb gdzie owy temat wcale go nie dotyczy, oprócz tego przy tym jest Czerwony i nie zwróciwszy Mu uwagi daje Mi blokadę na sb

​Wal śmiało o kogo Ci chodzi, sam teraz poruszę ten temat. A więc, nie udawaj takiego niewiniątka. Tak to ja byłem tym zielonym, a czerwonym Rumcajs. Ale wracając do sedna, odezwałem się ale jak Ty to nazwałeś "pisze głupi komentarz" to masz namyśli, że zwróciłem Ci uwagę abyś zmienił swe zachowanie? Czytałeś wgl to co tam pisałeś? Sam prowokowałeś zarówno mnie jak i @drenn'a abyśmy tylko wybuchli, a Ty byś miał co z tego? Satysfakcję? Cieszył się bo udało Ci się nas sprowokować? Bo chciałeś, abyśmy dostali ostrzeżenie? Wybacz, ale to że nie udało Ci się to nie nasza wina, a jak to nazwałeś "Czerwony nie zwróciwszy mi uwagi daje blokadę"... Wiesz wgl czemu..? Może dlatego, że (mówmy już ze szczegółami jak tego chciałeś) @RumcajsJumper czyta sb i zauważył iż zwróciłem Ci już uwagę na Twoje zachowanie co Ty nazwałeś (zielony pisze głupi komentarz), a Ty dalej próbowałeś nas prowokować... tego właśnie chciał pominąć ten "ktoś czerwony"...

 

 

Reasumując jeżeli masz coś do Mnie chodż na gadu wyjaśnijmy to sobie, a nie ja dostaje degrada, to Ty piszesz temat który wygląda bądż jest głupią prowokacją z twojej strony. To samo do Jokera, next razem nie pisz takich tematów w których wymieniasz mój nick człowieku, bo ja Ci nic nie zrobiłem, to Ty sam wciąłeś się ostatnio w temat piszą na sb jakiś prowokujący wpisy: Bo nikt Cię tutaj nie chce czy coś w tym stylu.

​Czytając to nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać... W tym momencie to Ty sobie coś ubzdurałeś, bądź szukasz marnej wymówki, bądź obrony... Proszę Cię bardzo.. masz archiwum na sb... wskaż mi gdzieś, gdzie tak napisałem... Przypominam iż pierwszym wtrąceniem było to iż upomniałem Cię o Twoje zachowanie na sb, a Ty potem zacząłeś mnie oczerniać, grzebiąc i wyciągając stare śmieci na wierzch... Jeśli wskażesz mi wiadomość na sb, gdzie to ja zacząłem Cię oczerniać, a nie odwrotnie to obiecuję, że oficjalnie przy wszystkich Cię przeproszę za moje zachowanie. Ale wpierw znajdź.... Więc proszę Cię, póki co znajdź inną wymówkę niż to, iż napisałem prowokujący komentarz na sb, bo jeśli zwrócenie uwagi drugiej osoby przez "kolorek zielony" to przestępstwo na forum, to co w takim bądź razie powinien tutaj robić ten Twój "kolorek zielony"....

 

 

Mam nadzieję, że kiedyś znajdą się takie osoby które zobaczą, kto do Mnie głupio się odzywał, prowokował i nabijał, a nie cała grupa, czyli Songo który wrócił, Joker który wrócił "ponoć chodzą po głoski, że mam ochotę na jego rangę", Dreen i w sumie jeszcze są dwie osoby których nie chce wymieniać.

 

Widzisz, znów to samo robisz.. zwracasz uwagę na WRÓCIŁ, a przypomnieć Ci gdzie Ty byłeś przez ostatni czas? Gdzie Cię poniosło z tego forum? I to nie jednokrotnie! Więc do jasnej choler*y, skończ wyciągać stare śmieci na wierz, bo jeśli chcesz nas w ten sposób zniżyć, to ja też mogę zacząć wyciągać stare śmieci na wierz ale dotyczące Ciebie.. a Ci co są wiedzą jaki jesteś to sami przyznają, że masz dosyć ciekawą historie...


Reasumując, niech każdy przemyśli to co chce i wrzućmy trochę na luz. Ja osobiście mam dosyć tych sporów.. Jesteśmy na forum, gdzie każdy powinien czuć się dobrze, a tymczasem większość zachowuje się jakby każdy był wrogiem... Nie sądzicie, że jako użytkownicy tego forum nie powinniśmy tak robić? Nawet jak się nie lubimy to tak jak napisał @AssUs powinniśmy udawać, że się lubimy? Bo jak każdy zacznie wyciągać czyjeś brudy na wierz, bądź będę wywoływał kłótnie to, to forum dalej nie zajedzie... A tego chyba byśmy nie chcieli.. Więc do jasnej, weźmy się w garść i skończmy z tymi wszystkimi obelgami, wyzwiskami, wyciąganie brudów na wierz, ograniczmy słownictwo jak i zachowanie... Wiem, że nie raz też miałem takie odzywki, bo nikt nie jest świętym dlatego przepraszam... Co do Ciebie @ShadoOw, przepraszam Cię za to wtrącenie, które nazwałeś "głupią odzywką". Może gdyby nie to, to by ta sprawa się tak nie potoczyła. Osobiście nic do Ciebie nie mam i nie miałem ale to pewnie i tak Cię już nie interesuje, lecz tak czy inaczej bardzo Cię przepraszam za moje zachowanie, jeśli Cię uraziło, bądź w jakikolwiek sposób uraziło. Po prostu przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Kolejne tego typu cyt. "gównoburze" i spam będą odpowiednio karane. Macie prywatne komunikatory i tam załatwiajcie swoje spory. Osoba mądra tego typu zaczepki by olała.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie