Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Huligan


Lucyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Lucyfer
Nick Oskarżonego/ych:Huligan
Data | Godzina:16:47 16 listopada
Mapa:bb_create3
IP gracza/y:
Opis sytuacji:Gramy spokojnie i Mam0T pisze help patrze a mistrz huligan kampe mu blokuje -_- to mu klocki przestawilem a on zepsuł mu kampe jak mam współpracować z takim adminem to ja podziękuje 
Demko/Screeny:Można sprawdzić hltv

<3 Pomogłem ? Zostaw reputację ;]! <3




09407238198872319213.jpg
CS jest bogiem! <- AWP nałogiem! <- M4 podstawą! <- banowanie zabawą.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, było tak, że ja postawiłem sb schodki do kampy przy wyjsciu zombie, a on mi się wpieprzył z rurą, dobra mowie postawie sb schodki nad jego kampą, a ten mi przestawia je... Dobra postawiłem za jego kampą wejście do mojej, a ten mi je blokuje... Napisałem do Lucyfera, przyszedł napisać Huliganowi, a ten mi zepsuł kampę 40 sekund prze końcem budowania, po prostu pochował wszystkie kolcki i powiedział, że nie bedzie budowania, ani on ani ja. Wszystko jest pokazane na HLTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko :) tam gdzie ja postawiłem tunel/spowo to miałeś klocki obok mojej kampy czyli nie było nikogo i po chwili mi dajesz klocek na koniec tunelu/spowo tak ze nie dało by się wyjść jak byś wchodził no i ja ci go odpycham i dajesz na mnie klocek ze ty mnie blokujesz i ja ci go znow odpycham.. no i tez dałeś klocek znów tak ze bym nie wyszedł gdybym wchodził do kampy na końcu to ci musiałem go trochę odpychnac tak zeby mi nie blokować :> i ja dałem taki klocek aby obudować tył.. i wpisałeś /help a było wejście :)

 

Macie tu HLTV bo im sie nie chce dac :> http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/25667/hltv-1416151680-1416152928-bb_crete3.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minuta około 14:30 wszystko na demku widać, zarezerwowałem sciane postawiłem na niej pudło, chyba wiadomo, że bd robił na nie wejście -,-. Wbiłeś mi sie na mój teren po czym zacząłeś blokować mi wejście (mimo iż Ci ustąpiłem i się przesunąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że to prawda, bo każda skarga to zawsze na Huligana...

 

Oni razem chcą mnie upieprzyć :3 :> Lucyfer liże każdemu dupę żeby coś na mnie tylko zwalić :) tez raz pisał ze mam nie zła reputacje na serwerze ( oczywiście chodziło mu o tą złą reputacje :> ) ale widocznie wam to sie nie udaje i pewnie teraz co chwile bd skargi za byle co na mnie :> czego nie zrobic zeby tylko wywalic kogos z admina ehh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ty żałosny jesteś ja cię upieprzyć chcę?

Nie powinieneś admina mieć od tego zacznijmy ;]

 

Już cały serwer do mnie pisze bo ty coś zawsze robisz ty się ogarnij nie bez powodu masz już około 5 skarg ;]

<3 Pomogłem ? Zostaw reputację ;]! <3




09407238198872319213.jpg
CS jest bogiem! <- AWP nałogiem! <- M4 podstawą! <- banowanie zabawą.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja nie tolerujetakich zagrywek ze sir nie libi adma i o byle gowno (sorki za wyrazenie) piszecie skarge mamuto wiesz jacy graczy pisza takoe skargi za ptaktycznie za nic male dzieci ktore mysla ze tylko im masz pomagac i nie bawic sie wyglupiac nie przeszkadzajac nikomu w grze

sorki za bledy pisane n tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ty żałosny jesteś ja cię upieprzyć chcę?

Nie powinieneś admina mieć od tego zacznijmy ;]

 

Już cały serwer do mnie pisze bo ty coś zawsze robisz ty się ogarnij nie bez powodu masz już około 5 skarg ;]

 

Patrz na skargi :> kazda nie słuszna ehh :>

 

Pisza do cb bo maja placz o to ze dostaja bana za to co robia :> dostaja bana i wyzywaja od ku$w itd :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauligan nigdy nie ogarniał, przynajmniej odkąd ja zacząłem grać na serwerze to on zawsze robił coś nie tak.

Nie wbijał do kamp a banował za cele, wlatywał do swoich kamp jak mu sie wbijać nie chciało, po czasie sobie dobudowywał klocki w kampie, czasem w kampie na godzie siedział... Żalosny admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stoję po żadnej stronie więc się wypowiem :)

Po 1: Lucyfer co ty opiekun serwera jesteś ?? Jak coś komuś nie pasuje to jest od tego H@ :) Zajmij się sobą bo też nie jesteś ideałem (ja też nie jakby co)

Po 2: Huligan robi błędy bo jest człowiekiem nie ideałem, każdy robi błędy.

A co do samej skargi. Moim zdaniem jest tak w połowie słuszna. Mamuto pierwszy położył klocki ale nie przy samej ścianie więc huligan mógł zająć ten kawałek mapy.

Lecz huligan widząc, że ktoś tu buduje mógł przejść na inne miejsce i nie było by problemu. Jednak Mamuto też nie jest bez winy, jak widać na hltv wsadził mu klocek w spowalniacza bo chciał na hama wygonić huligana, a mógł zrobić sobie schodki do kampy troszkę dalej.

Tak więc moim zdaniem, niech oceni to RevengST i niech to on podejmie decyzje.

60277228346507113201.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierzcie albo obaj tracicie adma albo żaden.

Jak już jesteście takimi wrogami to się do siebie nie odzywajcie , jeden nie robi swoje a 2 swoje a to , że wy sobie na wzajem kampy blokujecie to już nie moja sprawa. Skarg o takie blokowanie nie chcę widzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie