Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Twój ulubiony gatunek gry.


drenn

Twój ulubiony gatunek gry.  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest twój ulubiony gatunek gier komputerowych?

    • Wyścigowe
      0
    • FPS
      5
    • Bijatyki
      0
    • Skradanki
      0
    • Hack & Slash
      0
    • Przygodowe
      0
    • Symulatory
      0
    • Sportowe
      1
    • Strategiczne
      1
    • Logiczne
      0
    • Fabularne
      2
    • MOBA
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry, ShadoOw wciąż przebywa na urlopie, więc własnoręcznie przygotowałem dla was kolejną ankietę.

Dziś chcę byście opowiedzieli w jakie rodzaje gierek najczęściej pykacie przy waszym sprzęcie.

Poza ankietą, mile widziane będą też dłuższe wypowiedzi. Dlaczego akurat taki gatunek, co się wam w nim najbardziej podoba, możecie też podać ulubiony tytuł.
Jeśli macie kilka ulubionych, to wybierzcie taki przy którym spędzacie najwięcej czasu.
Gdybym pominął jakiś gatunek, to możecie również podać go w komentarzu. Liczę na spore zainteresowanie :)

 

 

 

Zacznę ja, moim ulubionym gatunkiem jest cRPG, które jest jednym z podgatunków gier fabularnych. Zaś ulubionym tytułem jest Neverwinter Nights oraz Neverwinter Nights 2, gdzie mogę odgrywać ściśle określoną rolę jako szlachetny paladyn, lub być nieco elastycznym jako czarownik lub łotrzyk. Widzę tu nieograniczone możliwości przejścia tej samej historii, bohater posiada własny charakter, zaś wiele klas można rozwijać na różne sposoby np łotrzyk/zabójca, łotrzyk/złodziej lub łotrzyk/tancerz cieni/czarodziej.

Multum klas, do tego klasy prestiżowe, liczne interakcje z otoczeniem, setki dialogów z NPC. Gra wymaga myślenia taktycznego co ja uwielbiam! Mógłbym pisać o tym godzinami ale oszczędzę wam tego :)
Mam też wiele innych tytułów lecz właśnie ten jeden wciągnął mnie nosem odkąd kupiłem go w promocji za 15 zł w pierwszym lepszym sklepie mając 11 lat.
I wracam do tej pozycji po dziś dzień! Po prostu nigdy mi się to nie nudzi. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś Ankietę, czego nie zachęcasz ludzi do oddania głosu? Dodajecie każdy dzień coś lub co dwa dni, i tak właśnie wyglądają tematy, mają po dwie odpowiedzi, zobacz na moje poprzednie "ankiety"...

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś Ankietę, czego nie zachęcasz ludzi do oddania głosu? Dodajecie każdy dzień coś lub co dwa dni, i tak właśnie wyglądają tematy, mają po dwie odpowiedzi, zobacz na moje poprzednie "ankiety"...

 

Przestań mieć wszystko w końcu o ból dupy. Skoro nie podoba Ci się ankieta wykonana przez drenn, to po prostu wyjdź i przestań wylewać żale na każdego - jak nie na mnie to teraz jego się uczepiłeś. Skończ człowieku bo normalnie jesteś typowym płaczkiem.

 

Jeżeli chodzi o ankietę jak zawsze na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o mnie to wybieram FPS, chyba najlepiej się czuje grając w takie gry. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie