Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

[KONKURS] Zgadnij kto to ?


Inoue.

Rekomendowane odpowiedzi

exWxbTw.png


 

Cześć wam!

Rusza pierwsza, a zarazem nowa edycja konkursu!

 

 

O co chodzi?

 

Najprościej tłumacząc chodzi o to aby odgadnąć danego użytkownika forum o którym będzie napisane w poście. Nie będą to informację ogólne, więc płeć nie będzie wskazana, jego stanowisko. Osoba wytypowana przeze mnie nie dowie się o nominacji w celu uniknięcia przesyłania między użytkownikami informacji o kim jest dana osoba.

 

Najważniejsze zasady:

 

  •  
  • Pod tym postem ukaże się opis danego użytkownika!
  •  
  • Tytułem wiadomości koniecznie musi być "Konkurs", inne wiadomości nie będą brane pod uwagę
  •  
  • Po zamknięciu opisu w tym temacie ukażą się zwycięzcy.
  •  
  • Po otrzymaniu 3 pierwszych prawidłowych odpowiedzi, opis zostanie zamknięty, a prawidłowa odpowiedź pokaże się w przeciągu 24 godzin.
  •  
  • Tydzień po ukazaniu wyników, pojawi się kolejny opis.
  •  
  • Każdy zwycięzca otrzymuje czerwone serduszko  <3  , czerwone serduszko = 1 pkt
  •  
  • Za każdą złą odpowiedź nagradzane są również ujemne punkty, żeby nie było zbyt łatwo, zła minka  <zly>  = -1 pkt. (Radzę się zastanowić nad odpowiedzią)
  •  
  • Nie odpisujemy na żadne wiadomości konkursowe.
  •  
  • Nie ma możliwości aby moja skrzynka była pełna, więc proszę nie pisać, że nie można napisać do mnie wiadomości.
  •  
  • Każdy użytkownik jest brany pod uwagę, ale zaznaczam, że można tylko raz udzielić odpowiedzi do jednego opisu.
  •  
  • Po odebraniu nagrody użytkownik nie może brać udziału na okres jednego miesiąca!
  •  
  • Po zdobyciu 4 serduszek - użytkownik może odebrać nagrodę, lecz nie musi!
  •  

Są również nagrody. Po zdobyciu liczby serduszek (4) użytkownik otrzyma kod do sklepiku, w którym może sobie wybrać jedną funkcję na serwerze.

 

1jM6dUR.png

@Native -  <3

@drenn -  <3

@jacus1230 -  <3


 

 

Pierwsze punkty rozdane!

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis 1

Cześć wszystkim, cieszę się, że pierwszy opis jest o mnie! Co wam by tutaj o mnie opowiedzieć? Na forum jestem już z wami od ponad pół roku. Większość z was zdążyła mnie już poznać. Często przesiaduje na forum i bardzo lubię udzielać się na shoutboxie. Uwielbiam kawały...Taaaaak, to jest to! Często znajdziecie mnie w dziale w którym większość nowych użytkowników się wita, ponieważ zawsze witam się z nimi w specyficzny sposób. Wiecie już kim jestem ?

Opis nie ma na celu urażenia kogoś. Jeżeli osoba opisana poczuła się urażona to bardzo przepraszam.

Prawidłowa odpowiedź: drenn

Kolejny opis będzie 2 lutego. :)

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis 2

 

Cześć. Dziś przypadła moja kolej pisania o sobie. Cóż jestem osobą, którą znacie już całkiem dobrze.. tak myślę! Interesuje się muzyką już od najmłodszych lat i zawsze mnie ona inspirowała do działania. Przybyłam/em na sieć z pewną osobą i bardzo jej dziękuję, ponieważ teraz jestem kimś ważnym. Uwielbiam spokojne życie i bardzo poukładane. Nie cierpię przemocy i uważam, że jest ona zbędna w życiu codziennym. Wiecie już kim jestem ?

 

 

Opis nie ma na celu urażenia kogoś. Jeżeli osoba opisana poczuła się urażona to bardzo przepraszam.

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie