Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wypożycz sobie narzeczoną.


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_4268.jpg

Od kilku lat w Chinach kwitnie biznes agencji zajmujących się "wypożyczaniem" narzeczonych kawalerom, którzy mają dość ciągłego marudzenia swych rodziców, by znaleźli sobie w końcu drugą połówkę.

Ciekawe jest też to że rodzice tak pracujących dziewczyn chętnie przystają na taki sposób pracy. Powód jest oczywiście prosty- pieniądze. Za jeden dzień pracy "narzeczonego" agencja zazwyczaj inkasuje 1000 juanów (150 $). Należy jednak pamiętać że ta usługa obejmuje tylko towarzystwo.

Jeden z przedstawicieli takiej firmy stwierdza że "wynajmujący nie powinien liczyć nawet na to, że będą mogli chodzić z nią za rękę".

Niektórzy szukają takich dziewczyn do wynajęcia bez pośrednictwa agencji i przy tym czasem padają ich ofiarami. Bywają przypadki że wynajmujący zapłacił kobiecie z góry a ta zerwała z nim całkowicie kontakt.

W 2014 roku pewien mężczyzna z prowincji Fujian przy wizycie z wynajętą narzeczoną u swych rodziców przeżył nie lada zaskoczenie. Jego rodzice dali jej 20 tys. juanów jak prezent noworoczny. Pieniędzy oczywiście nie odzyskał.

Należy też pamiętać że takie wynajmowanie nie jest do końca zgodne z prawem , więc jeśli jedna ze stron zostanie oszukana to ma dość nikłe szanse na odzyskanie pieniędzy drogą sądową.

 

Mówi się że Azja jest kontynentem dziwactw, zwłaszcza Chiny oraz Japonia na nim przodują w tej dziedzinie. Ale podobnych rzeczy nie trzeba daleko szukać. Przecież w Polsce jest mnóstwo ogłoszeń o wynajęciu sobie kogoś na studniówkę, ślub itd. :)

 

 

 

A czy wy pokusilibyście się na takich ruch, byle tylko ktoś przestał wam dogryzać?
 

 

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczył bym sobie taka ładna żeby innym szczeny opadły ale znowu żeby ktoś pożyczył ode mnie to nigdy w zyciu :D

 

A tak na poważnie to wolałbym być singlem niż udawać że mam kogoś bo opinia innych mnie za przeproszeniem ....

 

Poza tym kobiety to ZUO!!!

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny artykuł, piszę co myślę.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawy artykuł. Pan wyżej ma od kilku miesięcy ból dupy i krytykuje wszystko co nie jest stworzone przez niego.

 

Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie, abym mogła znaleźć się w takiej wypożyczalni. To dziwne i nieludzkie xD

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeWiadomości ze świata"

do

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum".

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie